[ELUTASÍTVA]Francish Smith

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fran

GameAdmin [4]
2019. 11. 19.
154
81
21
Budapest
V4 karakter
Francesco Conti
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Francish Smith>
Születési hely és idő:
<Los Santos, 1994.03.09>
Anyja leánykori neve:
<Angela Smith>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<francishsmith@seemail.com>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<See City Közlekedési Központ>

Betöltött pozíció:
<Igazgató-helyettes>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.11.25-2020.11.29>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Los Santosból átköltöztem Las Venturasba jobb élet reményében, így kénytelen voltam beadni a felmondásomat.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Los Santos Orvostudományi Egyetem>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Ferinek hívnak>
Életkorod:
<Jelenleg a 18. életévemet töltöm. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2015 decemberében kezdtem el játszani a V3 szerverén, kisebb nagyobb kihagyásokkal elértem ott ~120.000 játszott percet, emellett LV-n is az elsők között regisztáltam>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Ahogy már említettem Ferinek hívnak és a 18. életévemet töltöm. Pest megyében lakok egy nagyobb városban. Gimnáziumba járok, jelenleg 11. évfolyamos vagyok. Gimnáziumi tanulámyaim befejezése után szeretnék bekerülni az általam kinézett egyetemre, emiatt eléggé komolyan veszem a tanulmányaimat. Nyáron szereztem meg a jogosítványom és a vezetés a hobbimmá is vált egyben, ha van rá lehetőségem akkor szabadidőmben általában vezetni szoktam. A másik hobbim a labdarúgás. 5 évig egyesületi szinten fociztam, viszont sajnos egy sérülés miatt nem folytattam, mára már pedig csak a barátaimmal megyek el focizgatni. Természetesen a SeeMTA mellett sem haladhatunk el, közel 5 éve RP-zek az SGS szervercsoporton, emiatt úgy gondolom, hogy elég fejlett az RP tudásom. Mint már említettem V3-on nagyjából 120 ezer játszott perccel rendelkezem, SCKK-ban (Taxi) pedig Igazgató-helyettesi pozicióig jutottam és kétszer is voltam 4-es admin. >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Sohasem voltam még mentős egyik szerveren sem, de mindig is érdekelt ez a fajta RolePlay. Úgy gondolom, hogy mivel nem sokat játszottam még az LV-n, ezen a szerveren annyi tapasztalatom még nincsen és szeretném jobban megismerni a közösséget és az itteni RP-t. Emellett pedig szeretném segíteni a többi játékos tevékenységét a szerveren. Tökéletes frakciónak gondolom a kezdők számára. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<LV-n még nem voltam egy frakcióban sem. V3-on voltam a Rendőrségbe, amivel nem tudtam annyira azonosulni és miután letelt az 1 hónapom kiléptem. Azután átmentem az SCKK-ba, ahol több, mint 1 évet töltöttem el és 3 hónapig lehetőségem is volt betölteni egy leader szerepet. Egy sajnálatos ban miatt kellett otthagynom őket.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<5 év RP tapasztalattal úgy gondolom megtudnám állni a helyem a frakcióban. Sok időt tudnék rászánni és nem tűnnék el 1-2 nap alatt. Ambiciózusnak érzem magamat a feladatot illetően, illetve a TS aktivitásommal sem lenne gond, szeretek csapatban dolgozni és elég barátságosnak mondanám magamat. >
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/Q0QLqHr>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/s7ePbPv>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
< Értípus szerint:
1. Artériás vérzés
2. Vénás vérzés
3. Hajszáleres vérzés
Intenzitás szerint
Sérülés helye szerint
Külső vagy belső >

Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az orvos a kórházban/klinikában látja el a betegeket/sérülteket. A mentős pedig a riasztás helyszínén stabilizálja a beteg állapotát amíg kórházba nem szállítják, illetve a helyszínen látja el a páciens kisebb sérüléseit.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Hideg, folyó vízzel 8-10 percig hűtöm a sérült karját, ezután bekenem a sérült területeket, majd egy steril gézlappal és kötszerrel.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.11.30.
Aláírás: Francish Smith
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Francish Smith ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on csütörtökön(12.03) 15:00-kor. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Wanda Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
A hét folyamán keress fel egy leadert TS-en.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.