[ELUTASÍTVA]Fleece Flint jelentkezése az LVMS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 07.
11
0
V4 karakter
Fleece Komono
LV karakter
Fleece Flint
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Fleece Flint>
Születési hely és idő:
<Las Venturas 1996.04.23>
Anyja leánykori neve:
<Mishelle Tomson>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<387612003682>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Postás>

Betöltött pozíció:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.10.23-2020.11.01>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Rossz munka volt és nagyon kevés fizetés.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyedem>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<University Of Los Angeles>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Szilárd>
Életkorod:
<14>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<3 hónapja>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Sziasztok. Szilárd vagyok egy 14 éves Marosvásárhelyről, nagyon szeretek SeeMTA Las Venturas-on játszani mert élvezetes és jól RP-znek az emberek,mikor nem gépezek akkor általában kint vagyok a barátaimmal biciklizünk,viccelődünk és rollerezünk.Sokat szoktam viccelődni és nagyon szeretek olyan szervereken játszani ahol az emberek jól tudnak RP-zni, nem vagyok valami szakértő az RP-ben mert most keztem 3 hónapja de azért nagyon jól tudok RP-zni.Mikor kezdem az LV-t akkor volt pár admin jailem mert nem voltam valami jó és most tértem vissza úgy 3-5 napja egy hónapos bann után.Őszintén megbántam hogy nem fogtam neki hamarabb RP-zni. Nagyjábó ennyit tudok mesélni magamról.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mert akarok keresni egy jó frakciót és megkaptam a magam méltó frakciót.Mindig is arról álmodtam mikor kicsi voltam hogy egy mentős vagyok doktor leszek és ha IRL-ben ez nem jönne létre akkor legalább játékban jöjjön létre.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Egyben sem voltam eddig>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Mert megvan a megfelelő RP szintem.Gyorsan tudom a dolgokat felfogni és nem nehéz nekem megtanulni a dolgokat.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://kepkuldes.com/image/1BsJuQ>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://kepkuldes.com/image/1Bs4Xd>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres
Artériás
Vénás>

Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az orvos feladata az hogy a korházban kell el látnia a betegeket.A mentösnek meg az a dolga hogy ki megy a beteghez/sérülthez és ott azon a helyen lássa el vagy ha nagyon súlyos akkor szállitsák be gyorsan akár autoval vagy helikopterrel de az attol függ mennyire súlyos.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Vizes borogatást kell alkalmazni a kezen.De ha akkor sem javul az állapot akkor hideg rongyot vagy kendöt kell rá kötni, szárazat nem szabad mert akkor jobban fog fájni a seb.És ha még igy sem javult akkor el kell vele menni egy orvoshoz.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.01.07
Aláírás: Fleece Flint
 

Kopy

☁️☁️☁️
Globális Moderátor
LV
2020. 08. 14.
148
255
Szeged
V4 karakter
Esen Berk
LV karakter
Lewis Giller
V2 karakter
Yaroslav Romanov
Heló, a lapod nem lett rossz, viszont a ban és a jailek alig pár hónaposak. Valamint van veled ,,személyes" élményem is mivel amikor bekerültem az LVMS-be csak az első héten csaknem 4-szer szedtelek téged fel animból és akkor eléggé furcsa RP-ket toltál, ezek mellett akkoriban ékezeteket se nagyon tudtál használni, ezek a dolgok nem tudom mennyire változtak meg... És ahogy látom a SASD-hoz is jelentkeztél ami még nem lett elbírálva szóval nem tudom miért jelentkeztél ide is.
 
  • Tetszik
Reactions: JaydenLV és smolen
2020. 12. 07.
11
0
V4 karakter
Fleece Komono
LV karakter
Fleece Flint
Heló, a lapod nem lett rossz, viszont a ban és a jailek alig pár hónaposak. Valamint van veled ,,személyes" élményem is mivel amikor bekerültem az LVMS-be csak az első héten csaknem 4-szer szedtelek téged fel animból és akkor eléggé furcsa RP-ket toltál, ezek mellett akkoriban ékezeteket se nagyon tudtál használni, ezek a dolgok nem tudom mennyire változtak meg... És ahogy látom a SASD-hoz is jelentkeztél ami még nem lett elbírálva szóval nem tudom miért jelentkeztél ide is.
Akkor elvan utasitva?
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Fleece Flint,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: kevés perc + csúnya UCP. Próbálkozz késöbb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.