[ELUTASÍTVA] Flavio Hermes Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolii

Újonc
Támogató
2019. 01. 09.
26
42
Baja
V4 karakter
Sean Beasley
LV karakter
Flavio Hermes
V2 karakter
Max Payton
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Flavio Hermes
Születési hely, idő: Las Venturas, 1992.06.23.
Telefonszám: +38769136258
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Federal Bureau of Investigation (FBI)

Távozás oka: Munkahely megszűnése
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Amióta megszűnt az állásom elkezdtem képezni magam más irányba is és olyan munkát keresek amiben hasonlóan élvezetem találom. Ez pedig az autók bütykölése , minél precízebb helyrehozatal száz meg annyi járgánynak. Legjobb tudomásom szerint meg maguk autó szerelőket keresnek, én pedig készséggel állnék a szolgálatukra hisz már a szakmai oklevél is megvan.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Ambiciózus karakter vagyok. Szívesen tudok áldozni a többség érdekébe. Szeretem ezt a tevénykséget így szívem lelkem a munkába tudom fektetni. Csapat centrikus vagyok és szeretek külömböző társasási csoportokba beillesszkedni. Emmellett pedig kiemelkedő erényem a magatartásom ami szerintem elengedhetetlen az ügyfelekkel szembe.
Önéletrajz (6-8 mondat):
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Zoltán, 24, 4935
Játszott perceid: 39 197 perc
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): Minden második hetemben 3-4 órát átlagban

Hétköznap (12:00-15:00 között): Ebben az intervallumban egyáltalán nem sajnos

Hétvégén (10:00-14:00 között): Átlagba 2 órát

Hétvégén (14:00-22:00 között): 3-4 óra átlagba
Adminjailek (Kép az UCP-ről):
Kitiltások (Kép az UCP-ről):
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről):
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): FBI

Távozás oka: Megszűnőben volt a frakció plusz annyit voltam már ott, hogy egy kicsivel előtte léptem már ki.
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Hát hejhó! Ahogy fentebb már írtam Zoltán a keresztnevem 24.-ik évemet baktatom, SeeRPG óta követem a szervert és megéltem anno V2-t Majd V3 és LV indulását is. V4-el kapcsoaltban van egy kis lemaradásom. De próbáltam minél hamarabb pótolni a kimaradást. Emellett dolgozom és ahogy időm engedi aktívan próbálok a szerveren lenni. Munkámról annyit érdemes tudni pluszba, hogy 2 műszakos munkarendbe vagyok. El lehet engem érni szinte bármikor online felületen de délutános heteimen H-P-ig 14-22 óra közt nem vagyok. Olyankor legfeljebb délelőtt vagy éjfél környékétől szoktam lenni​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 
Utoljára szerkesztve:

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 118
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: Jelenleg aktívabb embereket keresünk, te pedig két hetente vagy csak elérhető a hétköznapokon.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.