[ELUTASÍTVA]Felipe Nazzaro application to LVMS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kali

Barangoló
2019. 01. 10.
119
78
V4 karakter
Korbut Grgic
LV karakter
Sebastian Nazzaro
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Nazzaro>
Középső név:<->
Keresztnév:<Felipe>
Születési hely és idő:<California 1990.09.04>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Szakápoló>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturasi orvosi egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Gyártósori munkás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019-2021>
Munkaköri leírás:
<Csoportvezető>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Szeretnék a tanult szakmámban elhelyezkedni>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Roland>
Életkorod:<18>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4 éve>

Mesélj magadról:
<Lassan 4 éve játszok aktívan az SGS szerverein, az utóbbi időben csak LV-re szoktam feljárni és eltölteni a szabad időmet mivel a barátaim is itt játszanak. Járok dolgozni, edzeni, de ez mellett marad időm arra is hogy feltudjak jönni a szerverre és 2-3 órát aktívan játszani. >
Mesélj a karakteredről:
<Felipe Nazzaro egy 31 éves Afroamerikai férfi. Élete nagyrészét tanulással töltötte el, aztán mikor az iskolát elvégezte egy gyárban kezdett el dolgozni ahol egészen csoportvezetői munkakörbe sikerült elhelyezkednie. Sikerült pénzügyileg feltornáznia magát és félretennie a fizetéséből. Célja mindig is az volt hogy emberek életét tudja megmenteni, ezért is tanult éveken át.
Felipe egy nyugodt, barátságos személyiség. >

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Redline Auto Service, azért hagytam ott mert a barátaimmal egy non scriptes frakciót szerettünk volna vezetni. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<V3-on elég sokáig voltam mentős.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Eddig ahány szerveren játszottam, mindegyiken voltam mentős, nagyon szeretem magában a Mentős frakciókat. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Dolgit, Paracetamol >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Eszméletlen állapot, Mérgezés, Nyílt törés, Áramütés, égési - fagyási sérülés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Mikor odaérkezek felmérem az állapotát, megnézem hogy eszméleténél van-e az illető, ha igen akkor leveszem a fejéről a búkósisakot(ha van), majd oldalfekvésbe helyezem, megkérdezem hogy hol érez fájdalmat, majd megvizsgálom neki a bal könyökét. Ha deformálódást látok a karján akkor azonnal a kórházba szállítom és jöhet a műtét. Zúzódás esetén jégzselével enyhítünk a fájdalmán, és ha szükséges lefedjük pólyával. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.18.
Aláírás: Felipe Nazzaro
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Hello!Szakápolónak aka ápolónak nem feltétlen kell orvosi egyetemet, vagy egyetemet végezni, ápolónak elég a középsuli, vagy diplomás ápolónak fősuli. Bár az a jail az ami kritikus. FUN, ha jössz frakció akkor mi a garancia, hogy nem funolsz (?) :O
Jail miatt NEM TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Kali

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Felipe Nazzaro,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: FUN jail, rövid lap.




Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.