[ELUTASÍTVA]Federico Pier Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

STEVO

Zöldfülű
2019. 06. 22.
192
83
18
Szlovákia
V4 karakter
❌
LV karakter
Federico_Pier
V2 karakter
❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Federico Pier.>
Születési hely és idő:
<Las Venturas. 1995. november 5.10.>
Anyja leánykori neve:
<Juliana Lovel >
Tartózkodási hely:
<Las Venturas.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai állampolgárság.>
Neme:
<Férfi.>
Elérhetőség:

<387612005933>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<-Nagyker. Futár.>

Betöltött pozíció:
<Futár.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.08.26-2021.01.10>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Sok volt a balhé, és a bunkó emberek.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetemi Diploma.>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<University, Las Venturas.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Pityunak Hívnak.>
Életkorod:
<15 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<4 éve, de 2 éve kezdtem el igazán RP-ni.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Pityunak Hívnak. 15 éves vagyok. Egy kis faluban élek szüleimel és testvéremel. Szeretek focizni, és szabad időmben barátokkal el járni focizni (labdarúgás). És szeretek motorozni. Pár éve volt egy kis balesetem is motoral. Mostanában sokkat ülök a számitógépem előtt mivel COVID van és nem lehet ki járni, naponta 2-3 órákat játszok de ez változik, van amikor több (4-5 óra) van amikor kevessebb. 4 éve léptem fel először MTA-ra. 2 éve játszok SeeMTA LV-n, kisebb nagyobb kihagyásokkal, mivel eddig nem volt hozzá gépem. Nem voltam még frakcióban LV-n, más szerveren voltam viszont az illegál Frakció volt. És szlovákiában élek, és persze tudok magyarul, de vannak olyan szavak amiket nem ismerek vagy szlovákiában máshogy mondják. Ennyit tudtam magamról mesélni. :)>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Tetszik a Frakció, és szerintem egy nagyon jó közzöség. Jelentkeztem már, de viszont nem fogadták el ami jogos mert egy hibát követtem el. de most úgy gondoltam újra próbálom hátha kapok egy esélyt, és bizonyíthatok. Szeretek embereken segíteni Mint In game és IRL is.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Nem voltam még frakcióban.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Volt már sok felsegítésem és szerintem egész jól megy, de ezt nem csak magamnak szeretném bizonyítani. És persze szeretek embereken is segíteni.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/yLXqsHY>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
< https://imgur.com/SQ9ygGV https://imgur.com/TU1oi7z>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres vérzés: Hajszáleres vérzéskor az erekből kevés vér szivárog ki. A vérzés a seb környékének a megtisztítása után, steril fedőkötéssel szüntetjük meg. Fedőkötéskor steril gézlapot teszünk a sebre és azt pólyával esetleg. Gyűjtőeres vérzés: Gyűjtőeres vérzésnél a sötétvörös árnyalatú vér egyenletesen, patakszerűen távozik a sebből. Nagyobb erek sérülése bőséges vérzéssel járhat. Ilyen esetekben nyomókötést alkalmazunk. A sebre steril gézlapot teszünk. A gézlapra, keményre gyúrt gézgombócot vagy kibontatlan pólyatekercset helyezünk, amelyet szoros pólyamenetekkel rögzítünk. >
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az orvos a kórházban látja el a sérültet, műtétel vagy más beavatkozzásal. A mentős pedig a ment. kocsival siett a sérülthöz, és a helyszínen látja el a sérüléseit, ha nincs komolyabb baja.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Lehtűtsűk az éget területett, ez után Jégzselét helyezünk a sebre. Kis ideig rajta hagyjuk, majd miután lehült bekenjük valamilyen krémel vagy habbal. Pl.: Dermazin-t kenünk a sebre ami segít a gyógyulásban.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.02.27.
Aláírás: Federico Pier./I]
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Federico Pier ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


Stella Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.