[ELUTASÍTVA] Federico Pier jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

STEVO

Zöldfülű
2019. 06. 22.
192
83
18
Szlovákia
V4 karakter
❌
LV karakter
Federico_Pier
V2 karakter
❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Federico Pier.>
Születési hely és idő:
<Los Santos. 1995. november 5.>
Anyja leánykori neve:
<Juliana Lovel>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas, Old venturas.>
Állampolgárság(ok):
< Amerika állampolgárság.>
Neme:
<Férfi.>
Elérhetőség:

<387612005933>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Nagyker. futár.>

Betöltött pozíció:
<futár.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.08.26-2021.01.10>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Sok volt a balhé bunkó kollégák és felmondtam.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetemi Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<University, Las Venturas.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Pityunak Hívnak.>
Életkorod:
<15 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<4 éve léptem fel először MTA-ra, 2 éve regisztráltam LV-re kisebb nagyobb ki hagyásokal.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<15 éves vagyok. Általánosba járok. Szabad időmben szeretek a számitógépem előtt ülni és játszani a barátaimal. Hobbim a motorozás. Szeretek Sportolni (labdarúgás) Viszont tél van és ezért többet vagyok itthon. Már régóta szeretnék LVMS-be bekerülni mivel nagyon jó közzöség, jókat lehet RP-ni, nem voltam még frakcióban, Többször is RP-tem felsegítést. Szlovákiában élek ezért a tananyagban lévő pár szó idegen volt. IRL is szeretek embereken segíteni és In Game is. Tajtin egy kis faluban élek szüleimel és testvéremel, 9-ik osztályba járok. Kedves, tisztelettudó és barátságos vagyok. Szeretek emberekel ismerkedni viszont van aki nem és elkezd bunkózni. Ennyit tudtam magamról mesélni. :) >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Szeretek RP-ni, másokon segíteni és egy jó közzöségbe tartozni, és ki szeretném magam próbálni mentős ként.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Nem voltam még frakcióban.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Mint már mondtam szeretném magam ki próbálni mentős ként és embereken segíteni, bizonyítani a Vezetőség felé hogy alkalmas vagyokerre a munkára.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/MVXklDY>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
< https://imgur.com/SQ9ygGV https://imgur.com/TU1oi7z>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres vérzés: Hajszáleres vérzéskor az erekből kevés vér szivárog ki. A vérzés a seb környékének a megtisztítása után, steril fedőkötéssel szüntetjük meg. Fedőkötéskor steril gézlapot teszünk a sebre és azt pólyával esetleg ragtapasszal rögzítjük. Gyűjtőeres vérzés: Gyűjtőeres vérzésnél a sötétvörös árnyalatú vér egyenletesen, patakszerűen távozik a sebből. Nagyobb erek sérülése bőséges vérzéssel járhat. Ilyen esetekben nyomókötést alkalmazunk. A sebre steril gézlapot teszünk. A gézlapra, keményre gyúrt gézgombócot vagy kibontatlan pólyatekercset helyezünk, amelyet szoros pólyamenetekkel rögzítünk.>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Az orvos a kórházban látja el a sérültet, műtéttel vagy más beavatkozással, a mentős pedig a helyszínen ellátja a beteget, ha nincs komolyabb sérülése.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Lehűtsük az éget területet, ez után Jégzselét helyezünk a sebre. Kis ideig rajta hagyjuk, majd miután lehült bekenjük valamilyen kenőcsel/habbal, pl.: Dermazin-t kenünk a sebhelyre ami segít a gyógyulásban.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.02.15.
Aláírás: Federico Pier.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Percekkel meg az UCP-vel nem lenne itt a gond. Vizsont Hétfőn írtad a lapot, és vasárnap adtad be a lapot a Jesse-hez, ahová nem vettek fel. Ha feltétlezzük, hogy itt is elutasítanak akkor végigpróbálod az összeset? Kicsit összeszedettebben és határozotabban próbáld meg kérlek. A Jesse miatt nem támogatom!
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
A perceim azóta több és lassan 19 szintű leszek, kitiltva sem, és jail-ba sem voltam. végig persze. de ezt nem igazán értem.
Jelentkezel ide és a Jessebe is (1 nappal előtte oda adtad be) Ez kicsit nekem megbotránkoztató, hogy ha ott nem fogadták el, akkor majd beadod ide is és majd lesz valahogy. Ráaadásul egyből utána. Ez az ami nem tetszik.
 

STEVO

Zöldfülű
2019. 06. 22.
192
83
18
Szlovákia
V4 karakter
❌
LV karakter
Federico_Pier
V2 karakter
❌
Már értem. Teljesen igazad van. Azért jelentkeztem Jesse-be is mert szeretek az autókal foglalkozni, de oda nem kaptam esélyt. Ide viszont azért is jelentkeztem mivel meg tetszet és szivessen ki próbálnám magam, és segítenék másokon. Az előbb sajnos nem értettem de már értem. Csak ez a kettő (Jesse, és az LVMS) ami érdekel igazán, ezért is próbáltam meg ott először.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Már értem. Teljesen igazad van. Azért jelentkeztem Jesse-be is mert szeretek az autókal foglalkozni, de oda nem kaptam esélyt. Ide viszont azért is jelentkeztem mivel meg tetszet és szivessen ki próbálnám magam, és segítenék másokon. Az előbb sajnos nem értettem de már értem. Csak ez a kettő (Jesse, és az LVMS) ami érdekel igazán, ezért is próbáltam meg ott először.
Fölösleges szabatkoznod, meglátjuk de ha nem jönne össze, kövi héten nem lenne szerencsés taxiba menni.
 
  • Imádom
Reactions: STEVO

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Federico Pier,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.