[ELUTASÍTVA] Erik Dawson Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bajnok0502

Újonc
2023. 03. 10.
18
9
Kecskemét
V4 karakter
Zharie Dawson
LV karakter
Alexander Davis
V2 karakter
Michael La Barbera
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Erik Dawson
Anyja neve: Kayala Trix
Születési hely és idő: Las Venturas, 2000.05.02
Személyigazolvány száma: 364558VU
Jogosítvány száma(ha van): 828800FA
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Pieabald Street 87.
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
185 CM
Testsúly:
90 KG
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
University of Las Venturas
Végzettség megszerzésének ideje:
2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nincs
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Alex>
Életkorod: <16 életév>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Hat éve.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam még.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Voltam már.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<A tapasztalataim azok jók, a sérüléseket eltudom látni.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Sokat vagyok aktív. Jól bele tudom magam élni egy adott RP szituációba. Értelmes, és maximalista vagyok. Szeretem hosszúra vinni az RP szálakat.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Alex vagyok, 16 éves. Hobbim az a horgászat, hat éve kezdtem az MTA karrierem. A horgászat mellett versenyszerűen Muhay Thai Boxoltam, de egy sérülés miatt abbahagytam. Egy értelmes, összeszedett, magabiztos srácnak tartom magam, és ezzel mások is így vannak. Az MTA-t napi rendszerességgel használom. Jó döntéshozó képességel rendelkezem. Ez az életemben eléggé nagy előny. Jelenleg programozónak tanulok, ebből kifolyólag nem áll tőlem messze a számítógép. Parkolás felügyeletes még nem voltam soha, ki szeretném magam próbálni.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Erik Dawson, 24 éves. Erik Dawson egy leleményes férfi. Az életét az egészségügynek szentelte. Egy maximalista személy. Nagyon fegyelmezett, és a tiszteletet elvárja mindenkitől.
Társaságot élvezi, illetve igényli is. A csapatmunka nélkülözhetetlen számára.>



Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Akár belső vérzés, szervek sérülése.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<
-lerakom a földre az EÜ dobozt, és kiveszem belőle a szükséges dolgokat. (steril, fásli, és pl egy betadine-t.)
-Ezután letörlöm a sterillel a sebhelyet, utánna bekenem a seb helyét, és utánna megkötöm fáslival, erősen átkötöm, és a végén rögítem a kötést.
>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Elkezdem a mellkaskompressziót (30 db mellkaskompressziót), ha esetleg még mindig nem kap levegőt, akkor 2 befújás következik.Befújásnál figyeljük a mellkas emelkedését és süllyedését.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Először is kiérkezem a helyszínre, biztosítom és szépen leöltöztetem az urat. Ezután szépen megkérdezem, hogy mi a baj, mi történt és stb. Ha a helyszínen el tudom végezni az ellátást, akkor ott elvégzem, viszont ha nem akkor beviszem a kórházba és ott ellátom.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Erik Dawson
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Wexen

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
805
1 094
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.