[ELUTASÍTVA]Erick Logan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 01. 23.
32
13
V4 karakter
George Nuls
LV karakter
Eric Logan
V2 karakter
Connor Black
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Erick Logan>
Születési hely és idő:
<Las Venturas 1999.02.20>
Anyja leánykori neve:
<Jessica Black>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<38761150905>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Renzo Tow CO.>

Betöltött pozíció:
<Vontatós.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.10.20-2020.10.26-ig.>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Nem volt túl jó viszonyom a főnökömmel, és a kollégák sem voltak túl rendesek velem.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egészségügyi főiskola Las Venturas.>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Las Venturas Medical College.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[+]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[+]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Varge Erik>
Életkorod:
<15 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2 éve játszok.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Varga Erik vagyok, 15 éves rendész Kazincbarcikán.Miskolcon születtem.Szabad időmben Seemtá-zok 2 éve, és kutyát sétáltatok.Szeretem az állatok és a sportokat.Szeretem a kézilabdát, és a labdarúgást.Nyugodt családi háttérrel rendelkezem.Borsodban élek egy kisebb faluban ahol átlagos életem van.Nagyon szeretem a Gta san-t és sok más játékot.Éveket játszottam a régebbi Gta sorozatokkal amiket mai napig sem tudok meg unni. 10. osztályba járok és szeretem a szakmámat, és ebben is szeretnék majd elhelyezkedni.Szeretek eljárni futni a kis faluban így edzeni is.Elég gyorsan tudok kapcsolni és leleményesnek mondanám magam.Felelőség tudatos vagyok, így tetteimért és szavaimért egyaránt vállalom a felelőséget.M>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mert szeretnék mentőst és más egészségügyi dolgozót rp-zni egy nagy szerveren egy jó csapatban.Tapasztalatom az van.Helytállnék minden rp-ben és oda tenném magam pont úgy ahogy most is.Szeretnék tanulni, és a legjobbat kihozni önmagamból.Meg szeretném tanulni hogy hogy kell tökéletesre fejleszteni RP tudásomat és hogy egy Amerikai egészségügyi dolgozót hogy kell tökéletesen, hiba nélkül rp-zni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Renzo Tow Campany-nál voltam 2 hónapja nem tetszett , molotov volt és a csapat sem tetszett.6 napot töltöttem el ott.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Ahogy írtam van egy kis tapasztalatom még régebben Seemta v2-ről.Megállás nélkül több órát a gép előtt tudok tölteni legyen ez 5-6 óra egyszerre,Nyugodt családi háttérrel rendelkezem és én is elég nyugodt egyéniség vagyok.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/vwdKxr9>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/vj6fOCg
https://imgur.com/a/ct5OsDc>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Belső, külső/artériás/vénás/hajszáleres>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Egy Orvos a kórházban a betegek ellátásával foglalkozik.A mentős pedig esetekre kivonulva látja el a betegeket ha szükséges akkor a kórházba be is szállítja.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Első sorban hideg víz alá kell rakni, majd jégzselével hűteni és várni amíg begyógyul semmiféle képen nem szabad a sérülést be kötni.Krémmel való kenegetés ajánlott.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.12.29
Aláírás: Erick Logan
 
2020. 01. 23.
32
13
V4 karakter
George Nuls
LV karakter
Eric Logan
V2 karakter
Connor Black
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -Paki
Sziasztok!Újra írtam a lapot ezúttal mindent bele adva és próbáltam előző hibáimra oda figyelni.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Erick Logan,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy héten belül több jelentkezési lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.