[ELUTASÍTVA]Erick Logan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 01. 23.
32
13
V4 karakter
George Nuls
LV karakter
Eric Logan
V2 karakter
Connor Black
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Erick Logan>
Születési hely és idő:
<Las Venturas Hospital, 1999.02.20>
Anyja leánykori neve:
<Jessica Black>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<38761150905>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Renzo TOW co.>

Betöltött pozíció:
<Vontatós.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Október 20-Október 26.>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Családi okok miatt került sor a távozásomra.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Mentő tiszti főiskola.>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Boston University>



IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[+]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[+]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Varga Erik>
Életkorod:
<15 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2 éve biztosan.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Varga Erik vagyok egy 15 éves srác borsodban.6 éve űzöm ezt a játékot a seemta-kat pedig 2.Szeretek itt játszani nagyon tetszik hogy mindenkivel le lehet állni rp-zni.Szeretek sportolni konkrétan most nem sportolok semmit , kézilabdáztam régebben.Rendésznek tanulok egy kisebb-nagyobb középiskolában ahol 10.-osztályos tanuló vagyok.Elég találékony és türelmes személyiség vagyok.Szeretek új dolgokat próbálni.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Figyeltem a Seemta Las Venturas-on a mentősök-orvosok munkáját és rp-jét és eléggé tetszik hogy minden rp passzol a valósággal.Talpra esett embereket vettem észre eddig a frakcióban és mivel én is úgy hiszem hogy az vagyok ezért szeretnék jelentkezni ide.Mentős már voltam sok szerveren de itt még soha és valami újba szeretnék bele vágni hosszú távra.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Renzo Tow CO-ban voltam volt egy meg gondolatlan döntésem hogy át megyek a szerelőbe, de eléggé meg gondolatlan voltam.És a hibám miatt távoznom kellet a frakcióból amit eléggé röstellek.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Magamat idézve talpra esett és összeszedett embernek érzem magam aki már megért egy ilyen komoly szerveren, komoly csapatba rp-zni.Ha most vissza mennénk 1-2 évet akkor még nem lettem volna erre képes de mára már olyan tapasztalatokkal rendelkezem amit úgy gondolom fel kell használnom egy ilyen elég komoly rp szerveren, csapatban.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/vwdKxr9>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/vj6fOCg
https://imgur.com/a/ct5OsDc>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Elsősorban 4 féle módon lehet csoportositani :
Értipus szerint , intenzitás szerint , a sérülés helye szerint , és hogy külső e
vagy beleső.3 fajta vérzés tipust ismerünk : Vénás , hajszáleres , artériás.>

Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<A mentős a helyszinre kivonulva a sérültet el látja és a beteg állapotát stabilizálja.
Amit ez megtörtént a kocsiba rakja a sérültet majd a kórházba szállítja, de nem műti meg
és nem avatkozik be bármilyen műtéttel .Az orvos látja el bent a kórházban de az orvos nem
megy ki a mentővel, hiszen ő a kórházban van. >

A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Első sorban hideg vizet engedek rá , utána befagyasztott zselével hűtöm le az adott sérülést.
Utána ha van olyan kenőcsöm ami erre való lehet azt is használni.
Fontos a sebet nem szabad be kötni!>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.12.26.
Aláírás: Erick Logan
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Hali, nem lett egy rossz lap. Kár, hogy elrontja az UCP-d, illetve OOC részhez irhatnál többet. Esetleges változtatásokig Tartózkodom!
 
  • Tetszik
Reactions: moonrise
2020. 01. 23.
32
13
V4 karakter
George Nuls
LV karakter
Eric Logan
V2 karakter
Connor Black
Hali, nem lett egy rossz lap. Kár, hogy elrontja az UCP-d, illetve OOC részhez irhatnál többet. Esetleges változtatásokig Tartózkodom!
Igen már én is sajnálom hogy rossz gyereke voltam régen és nem tudtam sohase viserlkedni , de ahogy a lapban taglalom 1-2 éve nem éreztem volna magam értettnek erre a posztra de mára már készen állok!Köszönöm válaszod és meg próbálom az OOC-részbe töbet irni köszönöm. Erick Logan 2020.12.26
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
szia, a lapod átlagos lett, az ucpd sokat ront rajta, illetve figyelj a helyesírásra, szóhasználatra, ooct bovitsd kicsit, es akar meg jo is lehet, addig en inkabb tartozkodom //telo
 
  • Tetszik
Reactions: Suba

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Erick Logan,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Erikkecske1234
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.