[Elutasítva] Enrico Hunter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pepsi1

Újonc
2023. 07. 12.
8
6
V4 karakter
Tomy Hunter
LV karakter
Enrico Hunter
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Hunter
Középső név: -
Keresztnév: Enrico
Születési hely és idő: Fort Carsoni korház, 2000. 01.19.
Anyja leánykori neve: Laura Hunter

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-584-6769
E-mail cím: enricohunter@seemail.hu

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy jó csapatmunka közösségnek tagja lenni, és szeretnék egy megbízható / jól fizető munkahelyet, mivel jelenleg munka nélküli vagyok.

Miért pont önt vegyük fel?
Mivel türelmes vagyok az emberekkel, megadom nekik a kellő tiszteletet, jól ismerem az utakat, valamint imádok vezetni és eléggé sok időt töltök a városba. Szeretnék egy állandó munkalehetőséget itt nálatok, amibe minden erőmet és energiámat bele tudnám fektetni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunkának egy munkahelyen kötelező léteznie. Mivel az a lényege hogy mindenki mindenkit ösztönözzön. Ehez persze elengedhetetlen az összetartás. Számomra is fontos, mivel jobb egy olyan csapatba dolgozni ahol megvan az összetartás.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 6-8 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Engem Enrikónak szólithatók, interneten pepsinek szoktak hívni.




Hány éves vagy?

14 éves, vagyok hamarosan a 15. élet évemet töltöm be.



Hány játszott perced van?

6712



Mi az Account ID-d?

22793



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem volt még.



Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

1 bányám van, és autóm is van.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 óra



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Türelmes illetve tisztelettudó vagyok az emberekkel, szeretek beszélgetni illetve csapatba dolgozni. Nem tudom hogy a jelentkezők milyen emberek, de minden erőmet belefektetem a taxizásba.



Mesélj magadról pár mondatban! (6-8 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok! Enrikó vagyok, jelenleg a 11. kerületbe lakok a szüleimmel. Szeretek játszani, valamint hülyülni a haveri társaságommal. már lassan 3 éve rpzek, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de ettől függetlenül tisztába vagyok a dolgokkal. Sok ideje taxis szeretnék lenni itt v4-en is. Régebben még v2-n bekerültem a taxis frakcióba és nagyon megszerettem csak nem voltam egy ideig aktív ezért sajnos elküldtek onnan. Szeretnék bekerülni ebbe a frakcióba hogy továbbra is taxis lehessek. Tisztelettudó vagyok az emberekkel, még ha ők velem nem is azok valamint nagyon türelmes tudok lenni mások fele. Elvégzem mindig a kijelölt munkámat és sose halogatok. Nyugodt természetű ember vagyok általába. Remélem mégtöbb embert tudok megismerni valamint a taxis csapat része leszek.









Aláírás: Enrico Hunter





Kelt.: 2024. 10.19.



 

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
279
199
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elutasítva

Személyes megjegyzés: Friss jail, illetve az Önéletrajzod sem nyerte el a tetszésünket. Azt még csak zárójelesen hozzátenném hogy nem kell telepre jönni és zaklatni hogy mikor lesz elbírálva.


Charlie Deaves
Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.