[ELUTASÍTVA]Efren Hopkins jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
J

jonny

w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hopkins>
Középső név:<->
Keresztnév:<Efren>
Születési hely és idő:<Las Venturas 1996.08.12>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Fort Carson motel>
Állampolgárság(ok):
< Amerikai.>
Nem:

Férfi [+]
Nő [-]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
< Las Vegas University >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Las Vegas freight forwarder>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.03.01--2021-03.29>
Munkaköri leírás:
<szállítmányozó>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<nem megfelelő bérezés.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Zsombor>
Életkorod:<14>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2 éve>

Mesélj magadról:
Zsombor-nak hívnak 14 éves vagyok, szabadidőmben játszani szoktam a szabadban vagy a gépen. Amilyen játékokkal szoktam játszani: csgo, Valorant, mta. Mta-n belül a see mta szerverén szoktam játszani. Tulajdonságaim: normális vagyok, nem szoktam ideges lenni minden kis dolgon.>
Mesélj a karakteredről:
<Efren Hopkins egy fiatal srác, aki a minden napi életet éli, probál meg élni a kis bérezésével. Jelenleg egy kis szobás lakásba-n lakik. Nem szokott ideges lenni, eléggé nyugodt ember. De azt ő se tűri hogyha valaki átveri, például pénzel vagy bármi mással.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Voltam Redline Auto Service-ba, eléggé jó frakció volt, azér hagytam ott mert gondoltam valami más frakciót is kiprobálok, amibe esetleg több az rp.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<voltam már egészségügyi frakcióban, eléggé sok az rp-benne pontosan ezért szeretnék ide bekerülni.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Sok rp-t látok a mentős szerepemben, szerintem eléggé sok rp-s ember van a frakcióban, amikor kijötték akkoris eléggé sokat rpztek.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Flector, Algopyrin,Algoflex,Nurofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<belsővérzés, artériás.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Megnézem hogy van a felületi sérülés, ha van akkor ellátom, és megvizsgálom a karját. sínt helyezek fel a karjára és beviszem a korházba, és ott folyatom a végzéseket, ahol megtudom röngenezni a karját. Ha eltört akkor gipszet teszek a karjára, ha pedig nem tört el a keze és csak zúzódás akkor pedig rögzítem. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.03.29.
Aláírás: Efren Hopkins
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
Szia. Egész jó lett, sok szerencsét.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Efren Hopkins ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keveslem az OOC részt.


Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.