[ELUTASÍTVA] Eber Weiner jelentkezése az LVMS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Geri886

Újonc
2020. 07. 28.
3
0
V4 karakter
Scott Finch
LV karakter
Eber Weiner
V2 karakter
Dominic Angelov
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Eber>
Középső név:<->
Keresztnév:<Weiner>
Születési hely és idő:<1991/08/04 München>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai, Német, Magyar>
Nem:

Férfi [X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Semmelweis Egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Buszsofőr>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/04/08- 2021/07/01>
Munkaköri leírás:
<Buszsofőr Las Venturas-ban.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem voltak a munkaviszonyok megfelelőek.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Gergő>
Életkorod:<12>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Kb 3 éve.>

Mesélj magadról:
<Gergő vagyok 12 éves. Általános sulinak a padját koptatom.Szeretek focizni illetve a hobbim a horgászat. Könnyen barátkozó,kedves ember vagyok. 3 éve játszok Seemta szerverein,eddig V3 on töltöttem időm nagy részét,de vátottam ide LV re. RP tudásom eléggé jó amit már mások is megmondtak. Kissé ingerlékeny vagyok,de az nagyon ritka mikor felidegesiítem magam. Még itt LV n nem voltam frakcióban,de v2-őn már igen.Szabadidőm nagy részét számítógép előtt töltöm és főleg RP szervereken játszok. Ha valamit elkezdek csinálni akkor mindig befejezem azt,elszánt vagyok.>
Mesélj a karakteredről:
<Eber egy német származású amerikai srác. Imádja az autókat, segítőkész. Nem a leg békésebb típus. Magyarországon az OMSZ-nél volt gyakornok, mint mentőápoló. 2021 március 3 adikán érkezett Las Venturasba testvérével. Buszsofőr lett, de mivel a társaság nem volt a legjobb, 3 műszakban kellett dolgozni ezért ott hagyta. Most pár napja munkanélküli, eléggé le van égve. Arról álmodozik érkezése óta, hogy a szakmájában dolgozhasson itt Las Venturas ban.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még nem voltam frakcióban.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Más szerveren voltam már mentős,de See-n még nem. Nagyjából értem az egészségügyi RP-t, de az ember folyamatosan tanul.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Eléggé foglalkoztat a mentős RP illetve maga ez a szerep betöltése a szerveren. Szeretnék egy jó közösségbe csatlakozni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

< Sajnálatos módon mindenem elveszett a leégés után, recovery-ről pedig lecsúsztam így oda 12 ezer perc.
https://imgur.com/a/3N8XUD1>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin,Algopirin, Algolex,Metapyrin,>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Létfontosságú szerv sérülése, ütőér elvágása, daganat, agyvérzés, szívinfarktus, szívroham.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Biztosítom a baleset helyszínét, szólok neki, hogy ne mozogjon mivel van rá esély, hogy gerincsérülés lett.Ki támasztom a fejét, esetleges ájulás vagy hányás esetén, hogy ne fulladjon meg, majd leveszem óvatosan a bukósisakot.Ha ezek megvoltak ellátom a sérült könyökét, további vizsgálatra/kezelésre beviszem a kórházba.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.07.09.
Aláírás: Eber Weiner
 
Utoljára szerkesztve:

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Irrawady Catalina,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.