[ELUTASÍTVA] Dylan J Henderson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
20
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Dylan J Henderson>
Születési hely, idő:
<1994.08.05 Nevada,Las Venturas>
Telefonszám:
<38761131669>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Előző munkahelye:
<Postás>
Betöltött pozíció:
<Futár>
Mettől-meddig dolgozott ott:
<2018.04.06-2020.06.17>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Jelenleg amit ott kapok fizetés,nem teszi lehetővé családom megélhetőségét,valamint nem érzem magaménak a munkát. A főnökkel sem jöttem ki a legjobban,sokszor velem végeztette el a macerásabb munkát is.>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Érettségi bizonyítvány,e mellet szakmai vizsgát tettem egészségügyből,ezzel megszerezve egészségügyi szakápoló,ápolói papíromat>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Dávid>
Életkorod:
<16 éves vagyok.>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Dávidnak hívnak,jelenleg 16 éves vagyok,hamarosan 17. Igazából nem tudok magamról sok mindent mesélni,egy kisebb faluban élek,ami viszonylag közel van a városhoz ahol jelenleg gimnáziumba járok,ez egy gimnázium és egy szakgimi is egyben,ebben a suliban egészségügyi osztályba járok. Szabadidőmben haverokkal edzek,eljárok szórakozni,ha ők nem érnek rá vagy nekem nincs kedvem az előbb említettekhez akkor gépezni szoktam. 4-5 éve hogy el kezdtem roleplay szervereken is játszani,nagyon megtetszett ez a része a játéknak,előtte csak play/fun szervereken játszottam a "haverokkal".>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2-3 éve>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<18424 játszott perc https://imgur.com/a/nwXyCML>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/JoI6Uj7>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/V9ZVGF2>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Szeretnék valami konkrét dolgot csinálni a szerveren,amivel le tudom kötni magam,és akár még a javamra is fordulhat. Nincs jelenleg ember a szerveren akivel játszani tudnék és szeretnék egy közösségbe csatlakozni,azon belül ott embereket megismerné>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Igen,pont az LVMS-ben voltam tag,valamint a SeeMTA V2-n is>

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
<1 hónapig voltam tag 2019 nyarán>

Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Egy családapa aki a családját próbálja eltartani fizetéséből. Kedvességet,boldogságot mutat mások fele,de belül megtört mert sokat kell dolgoznia,és a családja miatt sok stressz gyötri. Gyermekei jövője fontosak a számára,és szeretné ha egyszer ők is erre a pályára térnének.>


════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Ahogy kiérkeztem a helyszínre lerakom az elsősegély dobozt a földre,megvizsgálom melyik végtag tört. Törés súlyosságától függően sínbe rakom,majd kórházba szállítom.>
Vérzés típusok?
<Artériás,ütőeres,kapilláris>
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<algoflex,cataflam,algopyrin>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<Az orvos egy képzettebb ember,az ő dolga hogy a kórházban ellása a beteget,gyógyszereit kezelje stb. A mentős ugyan úgy egy képzett ember,viszont neki gyorsan döntést kell hozni sok esetben,ugyan is ő a helyszínen látja el az embert,esetleg ha súlyos a dolog,akkor a kórházig életben tartják,majd átadják az orvos keze alá>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Autómata defibrillátor: Újraélesztésnél szokták használni,ez egy olyan műszer amihez nem kell különösebb tudás,le van írva hozzá hogy kell használni. EKG monitor: A beteg életjeleit méri. Szívóegység: Alkalmas a belső vérzéseknél vagy ha a beteg szájában folyadék gyűlik fel.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Úgy gondolom nem nehéz,voltam már mentős a szerveren,élveztem is.Az egyedüli gond amiért nem voltam sokat benn hogy inaktív voltam és ezt nem tudtam jelezni. Szerintem megfelelő lennék>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<40-45 ,interioron belül 50-60>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Elfogadom.>
 
Utoljára szerkesztve:

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
20
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
Elment a kedvem akkor a szervertől,meg úgy mindentől. Kirúgták a húgomat akivel legtöbbet játszottam,és nem maradt semmim csak a frakció. Aztán kicsit elszomorodtam,meg akkor vettem egy új játékot,arra rá is függtem.
 
  • Tetszik
Reactions: BorosUr

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
20
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
Most kezdtem a szervert újból,kedvem van hozzá,és húgomnak van esélye arra hogy vissza tudjon jönni ami plusz kedvet ad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.