[Elutasítva] Dominika Mendez ---> Jeletkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KaLaNyOs

Zöldfülű
Támogató
2019. 08. 18.
154
126
19
Külfőldia
www.willhaben.at
V4 karakter
Treek Greek Jafar
LV karakter
Dominika Mendez
V2 karakter
Treek Greek Leila
g6ihL4y.png



Születési helye, ideje:

< Las Venturas Kórház, 2000. 12. 28. >



Édesanyja lánykori neve:

< Dolly Mendez >



Jelenlegi lakcíme:

< Egy Bérelt lakásban Las Venturas szívében. >



Hány éve él a városban?:

< Már születésem óta itt élek a családommal, azaz több mint 22 éve. >



Miért szeretne nálunk dolgozni?:

< Azért szeretnék a Redline Auto Service dolgozója lenni, mivel kis korom óta érdekelnek a kocsi bütyküléssel kapcsolatos dolgok, és itt kamatoztathatnám a megszerzett tudásomat. Szeretnék komolyabban is belelátni a dolgokba, és nem csak hobbiként csinálni otthon. És persze szeretnék segíteni az olyan embereknek, akik lerobbannak az utakon, és ezáltal segítségre szorulnak.>



Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:

< Azért érzem magam alkalmasnak erre a munkára, mivel mint fentebb már említettem kis korom óta érdekelnek ezek a dolgok. Testvéreimmel együtt hobbiként gyakran szerelünk most is a saját kis garázsunkban, a saját eszközeinkkel. De ezt egy profi helyen, még jobban és precízebben tudnám csinálni. Szeretek csapatban dolgozni, rugalmas vagyok, és sok időt tudnék rá szánni, ezáltal mindig bevethető vagyok a feladatokra. >



Dolgozott-e már valaha szerelőként?:

< Hobbiként, viszont hivatalos állásban még nem. >



Előző munkahelye(i):

< Autófényező Műhelyben dolgoztam nagyon sokáig. >



Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:

< Igen >



A jelentkező nyilatkozata:



Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a

szervezet szerződési feltételének minden pontját.



Jelentkező Aláírása:


< Dominika Mendez >



dmbg9Hw.png




Játszott perceid:

< 82 265 perc >



Eddigi frakcióid:

< - >



Jelenlegi frakciód:

< - >



Mióta RP-zel?:

< Több mint 5 éve RPzek, az SGS szerverein, emelett más szervereken is rengeteg tudást szereztem már. >



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

< Mindig kiakartam próbálni a szerelő frakciót, időt tudnék rá szakítani elég sokat, plusz szeretném ha mások megtudnák szereltetni a kocsijukat minél gyorsabban, és ne kelljen szerelőre várniuk, hisz rengeteg időt tudnék rá szánni és segíteni ebben. >



Miért pont téged válasszunk?:

< Ahogy fentebb írtam sok időt tudnék rászánni, és motivál az, hogy segítsek másoknak, akik a sorban állnak és pörögjön az egész. Gyorsan tanulok, bármit rám lehet bízni. >



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Voltál-e már szerelő?:

< Igen V2 voltam anno 2021 talán a Fix and Drive de nem volt nagy a pálya futásom mivel az elsőnap már piszkáltak mindenel ezért ki léptem >



Mennyi idős vagy?:

< 18 >



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 2019. 08. 28. 00:00 >



Használsz-e TS3-at?:

< Igen >



Használsz Facebook fiókot?:

< Igen >



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< Naponta akár 5-6 órát is, vagy többet, de ez változhat. De átlagba sokat. >



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Mikor hogy, általában mindkettő időszakban. >



Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< 1. Lehetőség >



Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Jánosnak hívnak 18 éves vagyok, kint élek Ausztriában a családommal. A szakmám, és amit tanulok az a szakács, nagyon szeretem ezt csinálni, és késöbbiekben ebben is fogok elhelyezkedni. Nemrégiben kezdtem el a Jogosítványt csinálni, amivel elég jól haladok. Szeretem az autókat, ezek mellett akár órákat és napokat is eltudnék azzal tölteni, hogy ezekről beszélek, mert nagyon érdekel a téma. Ezért vonzanak, az ezzel kapcsolatos dolgok is, mint az autós játékok, versenyzős tuningolós. És persze, szeretek beszélgetni játszani a barátaimmal közösen. >
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés:
Sajnos a friss jailed miatt ez most nem nyert.​
 
  • Dühítő
Reactions: Don420
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.