[ELUTASÍTVA]Dias Wolf jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PribiBalint

Újonc
2022. 08. 24.
10
3
V4 karakter
Dias Wolf
LV karakter
Dias Wolf
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Dias Wolf

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 1999.05.03

Édesanyja leánykori neve:

Angela Smith

Jelenlegi lakcíme:

Az autómban élek

Hány éve él a városban?

25

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Szeretnék elhelyezkedni mint szerelő, mert mindig is szerettem autókat bütykölni már kisebb korom óta. Az gondolom, hogy számomra ez a legmegfelelőbb állás.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Van tapasztalatom benne még kis koromban apukámmal vettünk egy régi lepukkant 1-es Golfot amit bütykölgettünk. Ki jövök az emberekkel álltalában szóval a beilleszkedés se lesz gond.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Csak hobbi szerűen még élesben munka szerűen még nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Szeretném komolyan venni a szerelést így hosszú távra gondolkozok nyílvan így a ranglétrán szeretnék minél feljebb menni.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Szeretnék itt elhelyezkedni hosszú távra szóval ilyen fél év-évet tudnék mondani.

Előző munkahelye(i):

Las Venturas Medical Service

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

A kevés fizetés és rugalmatlan időbeosztás miatt

Érvényes vezetői engedély kép formájában:






A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Dias Wolf





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

5582

Eddigi frakcióid:

LVMS

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

Rugalmatlan időbeosztás miatt

Jelenlegi frakciód:

Jelenleg nincs

Mióta RP-zel?

2020 óta Seemtan 2022-be kezdtem el

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Egy jól fizető állást keresek és mivel imádom az autókat ezért ez a legjobb állás lehetőség számomra szerintem.

Miért pont téged válasszunk?

Szerintem jól tudok alkalmaszkodni ami segíteni fog a munkatársakkal való kapcsolatban, precíz vagyok nem szeretek hibázni, ha hibázok mindig kiakarom javítani, könnyen tanulok.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)
LINK

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)
LINK

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)
Úgy voltam vele, hogy LVMS után szeretnék egy kis illegális életet kezdeni viszont sikerült pont olyan nevet találnom ki ami már létezik így nem lettem az
LINK

Voltál-e már szerelő?

Még nem

Mennyi idős vagy?

17

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

2022-ben regisztráltam most kezdtem el újra játszani folyamatosan egy kb hónapja

Használsz-e TS3-at?

Igen

Használsz Facebook fiókot?

Igen

Használsz Discordot?

Igen

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

2-3 órát

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Délután

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Sziasztok! Bálint vagyok 17 éves szabadidőmet a kondival töltöm kikapcsolódás gyaránt pedig Seemta LV-zek. Nagyon szeretem az autókat főleg a BMW-ket. 10 évig víziladbáztam verseny szerűen viszont abba, hagytam tavaly nyáron. Most csinálom a jogsit aztán, ha meg van akkor szeretném megvenni az első BMW-et. Autós találkozókra szoktam járkálni legutóbb Tökölön voltam mondhatni autók megszállotja vagyok.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 
Utoljára szerkesztve:

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elutasítva

Ne csüggedjen, a következő jelentkezési ciklusban újra próbálkozhat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.