[ELUTASÍTVA]Derek Robinson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomika7691

Újonc
2023. 02. 11.
25
6
V4 karakter
Giovanni Collins
LV karakter
Derek Robinson
V2 karakter
Derek Robinson
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Robinson>
Középső név:<->
Keresztnév:<Derek>
Születési hely és idő:< Palomino Creek,1987.03.06.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Érettségi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas High School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<- (Nem Volt)>
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Vancea Tamás>
Életkorod:<14 életév.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< See Game System szerveren 2 és fél éve játszok.>

Mesélj magadról:
<Tamás vagyok egy vidéki fiú! Erdélyben élek egy vidéki kis faluban. Szeretk utazni,2022 nyarán Magyarországon is jártam. Szeretek programokat szervezni amiket szoktam is a haverjaimmal. Szeretek suliba járni ami jól is megy. Szeretek bringázni amit nyáron főleg csinálom. Van egy piros Velors MountainBikeom. Szeretek Rajzolni főleg autókat,mivel nagyon szeretem az autókát . Apukám autószerelő és én is szoktam neki segiteni szabad időmben. 4 éve játszok RolePlay szervereken köztük SeeMta-n is.>
Mesélj a karakteredről:
<Derek egy kedves férfi,van egy testvére akivel eggyüt szoktak tevékenykedni nap mint nap.Hobbyai: Autófényezés,Farmozás,Detektorozás.Van egy szeretett autója egy Mercedes-Benz E250 Estate amit feltuningolt és azzal szálja az utakat.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam frakcióban!>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Igen voltam már egészségügyi frakció tagja,van is tapasztalatom RP-vel kapcsolatban.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az motivált,hogy magukhoz jelentkezzek,mert egy jó csapatba szeretnék csatlakozni. Van tapasztalatom. Szeretnék egy biztos pénzforrást a karakterem számára.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Nurofen,Algocalmin,Algoflex>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerin sérülés, Nyilt törés,Lött/szúrt sebek,nyilt koponya törés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Beadok egy fájdalmának megfelelő erősségű fájdalomcsillapitót,majd biztosítom a kezét majd korházba szállítom,amint oda értünk beviszem egy röntgenterembe,megröntgenezem a kezét,ha el van törve akkor gipszelem,ha nincs eltörve kész szorítot rakok fel a kézre.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.02.25.
Aláírás: Derek Robinson
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Derek Robinson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.