[ELUTASÍTVA] David R Chapman

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolika099

Újonc
2020. 02. 06.
14
0
LV karakter
David R Chapman
V2 karakter
Fredericho Davis
w6Ne5V1.png
fejlec.png

I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (INCHARACTER)
I./I./I. VEZETÉKNÉV: David
I./I./II. KÖZÉPSŐ NÉV: R
I./I./III. KERESZTNÉV: Chapman
I./II./I. SZÜLETÉSI IDŐ: 1997-03-12
I./II./II. SZÜLETÉSI HELY: Las Venturas Medical Center
I./III. SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: 111258
I./IV. POSTÁZÁSI CÍM: Las Venturas City 1764
I./V. ÁLLAMPOLGÁRSÁGA: Amerika
I./VI. TELEFONSZÁM: 38-76-11-999-335
I./VII. NEME: FÉRFI
fejlec.png

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (INCHARACTER)
Előző munkahelyei,
II./I./I. CÉG NEVE: [ICODE/]Jelenleg csak szakmai gyakolat munka tapasztalattal rendelkezem.[/ICODE]
II./I./II. BETÖLTÖTT POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE: Gyakornok
II./I./III. MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2018-03-23 - 2020-07-21
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[x] Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.
fejlec.png

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (INCHARACTER)
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[x] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[-] Rendelkezem egyetemi diplomával.
MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK: -
fejlec.png

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (INCHARACTER)
IV./I./I.[x] Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
IV./I./II.[-] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: Még nem vonták be.
IV./II.[x] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal?
IV./III.[-] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!
KIFEJTÉS:- Nem volt
IV./IV.[-] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!
KIFEJTÉS:- Nem.
fejlec.png

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OUT OF CHARACTER)
V./I. ÉLETKOR: 14 éves vagyok jelenleg
V./II. NEVED/BECENVED: Balogh Roland, Becenvem nincs.
V./III. MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN (MINIMUM 150 KARAKTER!): Jelenleg Általános Iskolába járok 7. osztályba. Sokat szoktam MTA-zni a barátaimmal legfőkép a SeeMTA-n. Sokat szoktam olvasni, sportolni,focizni. Sokat szoktam zenét halgatni.
V./IV. MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI: Mivel nemrég tagja voltam egy másik szerveren a Mentő társaságban, megszerettem az egéségügyi RP-t.
V./V. MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN: 17 éves srác, aki arra törekszik minnél több embernek segítsen.
V./VI. MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN: Nagyából 4 éve.
V./VII. VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA: Igen voltam egy másik szerveren
V./VIII. UCP-RŐL CSATOLJ EGY KÉPET(FONTOS! LÁTSZÓDJANAK A KITILTÁSAID, ADMINJAILJAID ILLETVE A NÉVVÁLTÁSAID.): https://imgur.com/a/yvUgETH
V./IX. ÁTLAGBAN MEKKORA FPS SZÁMMAL RENDELKEZEL A SZERVEREN: 30-35
V./X. ISMERT VÉRZÉSTÍPUSOK: Hajszáleres (Kapilláris) vérzés, Vénás vérzés és Artériás vérzés.
V./XI. TÖRÉS PRECÍZ ELLÁTÁSA: Kiérkezéskor megállapítjuk, hogy zárt vagy nyílt törésről van-e szó. Ha zárt törés, akkor egy sín segítségével stabil helyzetbe hozzuk a sérült végtagot és beszállítjuk a kórházba, ahol röntgen után gipszbe rakjuk a sérült végtagot. Amennyiben nyílt törésről van szó a nyílt seb mielőbbi fertőtlenítése után egyből a kórházba szállítás, ott pedig a műtét, majd az ideiglenes rögzítés, végül pedig a gipszelés következik.
V./XII. EGY ORVOS ÉS EGY MENTŐS FELADATAI KÖZÖTT LÉVŐ KÜLÖNBSÉG BEMUTATÁSA SZÖVEGESEN: A mentős a kiérkezéskor a lehető legjobban stabilizálja a sérült állapotát, amennyiben további beavatkozásra szorul rá akkor beszállítják a kórház sürgősségi osztályára, ezzel a mentős feladata befejeződött. A kórházban a szükséges vizsgálatok elvégzése után a szakorvosi beavatkozásra kerül sor.
V./XIII. HÁROM (SZABADON) VÁLASZTOTT ORVOSI ESZKÖZ DEFINIÁLÁSA: [
Fonendoszkóp: Orvosok által gyakran használt eszköz, a szív és a tüdő zörejek vizsgálatához.
Elektrokardiográfia (EKG) : A mellkas, csuklók és a bokák összekapcsolásával vizsgálja egy a készülék a szívkamrák és billentyűk működését.
Reflexkalapács: Térd ízület rugalmas reakcióját lehet általa megvizsgálni.
[/ICODE]
V./XIV. MENNYIRE ÉRZED MAGAD MEGFELELŐNEK E FELADAT VÉGREHAJTÁSÁRA: 8 / 10
V./XV. ELFOGADOD E A FRAKCIÓSZABÁLYZAT MINDEN PONTJÁT: Igen.
V./XVI. MENNYI IDŐT FORDÍTOTTÁL A LAP MEGÍRÁSÁRA: 1 óra
fejlec.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.