[ELUTASÍTVA]Cruager James Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csekő Milán

Újonc
2019. 02. 23.
13
8
LV karakter
Cruager James
Kód:
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Teljes neve:



Cruager James

Születési helye, ideje:



Bluberry 1998.02.03

Édesanyja leánykori neve:



Isabel Carter

Jelenlegi lakcíme:



Bluberry

Hány éve él a városban?



7 lassan 8

Miért szeretne nálunk ddolgozni?



Az autó szerelés már tizen éves korom óta érdekelt. Édesapám Cruager Josh-nak volt egy kisebb válalkozása ahol mindíg segítkeztem. Elsőnek míg csak csavarokat húztam meg majd szép lassan a bizalom kiépült és hagyta rám az autó szerelést. Onnantól kezdve szenvedélyé vált számomra és az önök cégük az ahol ezt nem munkaként kell felfognom hanem egy szenvedélynek. Mivel édes apám meghalt így muszáj vagyok bizonyítani magamnak hogy igenis a helyébe tudok lépni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?



Remek ítélő képességekkel rendelkezem magas kordinációval és a megfelelő szaktudás sem maradt ki belőlem. Jó a beszédképességem ezáltal bárkivel bármely szituációban higgadtan átgondoltan tudok kommunikálni. Szeretek új környezetben lenni, új embereket megismerni és a munka nem áll messze tőlem. Az autó szerelés a mindenem mint kiskori álmom mint jelenlegi célom viszont abba biztos vagyok hogy ennek akarom szentelni az életem hátralevő részét.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?



Igen még évekkel ezelőtt volt lehetőségem autó szerelőként dolgozni viszont akkor még gyerek cipőbe voltam nem voltam teljesen felkészülve a munka nehézségeire de most össze szedetten neki állok az álmaim megvalósítására.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?



Minden képpen jó kapcsolatot szeretnék ápolni a szerelő társasággal kis híján mint családként szeretnék gondolni a közösségre. Úgy gondolom az önök cégük van olyan összetartó hogy ez lehetségessé váljék. Szeretnék a ranglétrán egyre feljebb jutni ezzel is mutatva hogy mennyire motivált vagyok a szereléssel kapcsolatban.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?



Nem tervezek másik cégnél dolgozni. Nekem ez az álmom, célom, vágyam hogy egy jó közösségbe tudjam azt csinálni amit szeretek és élvezek. Folytatni akarom mindazt amit édesapám befejezetlenül hagyott rám

Előző munkahelye(i):




LVMS-ként dolgoztam 1 hónapot idő hiányában egészségügyi gondok miatt a munka nem volt kivitelezhető. Magán vállalkozásaim vannak mint autó diagnosztikai szakember, állat tenyésztő, autó fényező, autó bérlő. Egy kis ideig áruszállítóként dolgoztam hogy valahol el tudjam kezdeni mind ezt.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:



LVMS-nél a gond csak annyi volt hogy korházban voltam tanuló időszakom alatt mert fent akadtak egészségügyi problémák.



Érvényes vezetői engedély kép formájában:



https://imgur.com/a/1bGG274










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása: Cruager James


-






Redline Auto Service 2023
Est.2017.





Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



6000 perc (lvl 11)



Eddigi frakcióid:



LVMS

Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Újonc voltam és egyik délután villany vezetéket csináltam ismerőssel kérdeztem hogy le van a kapcsolva a bizti és mondta hogy persze és engem megrázott az áram és az áramütés következtében nem tudtam mozgatni a bal vállamat így korházban voltam ez idő alatt és felmondásban megállapodtunk.

Jelenlegi frakciód:



jelenleg nem tartozok semmilyen frakcióba.

Mióta RP-zel?



2015-ben ismerkedtem meg az rp-vel majd akkor már elkezdtem játszani a seemta v2-vel amit nagyon élveztem majd egy 2 éves kihagyással 2017ben kezdtem el az LV-t amin azóta rendszeresen játszok

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Maga az autó szerelés ami igazán érdekel egész életemben. Nincs olyan nap hogy nem az autókról beszélnék mert én ennek élek. IRL édesapukámmal sokat szerelek így egyre többet tanulok meg a szakmából. A jelenlegi szakmám elvégzése után autó szerelői képzésre megyek és ebben tervezem az életem hátralevő részét. Sokat segítkezek manapság én is ha kell valamit csinálni az itthoni autókon, én nekem is van egy személygépjárművem amit imádok szerelni

Miért pont téged válasszunk?



- Úgy gondolom megfelelő lennék a cég számára. Mindíg a 110%-ot hozom ki magamból és nem szeretek semmit se félbe hagyni. Lelkiismeretes barátságos és szellemes ember vagyok és minden erőmmel azon vagyok hogy abban amit szeretek abban a legjobb lehessek



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)




Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)




Voltál-e már szerelő?



Igen voltam még a SEEMTA V3 LV időszakában kicsit fiatalabb fejjel azt hiszem 1-2 hónapot dolgoztam le.



Mennyi idős vagy?



18 éves vagyok augusztusban 19

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?





2017 óta pici kihagyásokkal. Akkoriba még csak barátokkal játszottam egymagamba nem.



Használsz-e TS3-at?



Igen rendelkezem mikrofonnal és aktív vagyok TS3-on.



Használsz Facebook fiókot?



Igen rendelkezem Facebook-al és rendszeresen használom



Használsz Discordot?



Igen nagyrészt azt használom legtöbbet

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



Igazság szerint a szabad időmet erre fordítanám tehát napi 2-4 óra a hétvégén meg nagy részt dolgozok de akkor is jelen tudok lenni a frakcióba délután.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



- Hétköznap délután 4-től aktív vagyok hétvégén változó.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Csekő Milánnak hívnak. 18 éves vagyok és Békéscsabán tanulok jelenleg hegesztő duális képzésű szakmát amiben végzős vagyok és megyek tovább tanulni autó szerelőnek. Szeretek az autókkal foglalkozni rendszeresen járok ki autós találkozókra és egyéb másra. Szabadidőmben SEEMTA-val foglalkozok vagy vezetek. Barátságos személy vagyok könnyen kommunikálok.






Redline Auto Service 2023
Est.2017.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: Timothy Griffin

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat és arra a meglátásra jutottam, hogy kevés a játszott perced meg van 2 bannod meg 1 jail és ez sok a 6 ezer perchez képest. Sajnos ezt nem tudom támogatni.

Ez csak saját vélemény.
 

Csekő Milán

Újonc
2019. 02. 23.
13
8
LV karakter
Cruager James
Szia végig futottam a lapodat és arra a meglátásra jutottam, hogy kevés a játszott perced meg van 2 bannod meg 1 jail és ez sok a 6 ezer perchez képest. Sajnos ezt nem tudom támogatni.

Ez csak saját vélemény.
Igazából ha jobban megnézed van az első bann. Mint bele is írtam hogy korházba voltam így ez magáért beszél. A második megy egy internet probléma volt amit abban az órában gyors meg oldottam mivel nekem nem kábelen megy a net hanem ilyen kis vevő egységen. Én legalább is úgy gondolom ezekkel amikkel leírtam hogy mi miért volt semmisnek vehető
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Igazából ha jobban megnézed van az első bann. Mint bele is írtam hogy korházba voltam így ez magáért beszél. A második megy egy internet probléma volt amit abban az órában gyors meg oldottam mivel nekem nem kábelen megy a net hanem ilyen kis vevő egységen. Én legalább is úgy gondolom ezekkel amikkel leírtam hogy mi miért volt semmisnek vehető
Ezt majd a vezetőség eldönti és majd ők hozzák meg a végleges döntést.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elutasítva

Ne csüggedjen, a következő jelentkezési ciklusban újra próbálkozhat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.