[Elutasítva] Connor McWhite jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabika02

Újonc
2020. 11. 30.
16
1
V4 karakter
Armando Sebastian
LV karakter
Connor McWhite
V2 karakter
Travis Hoffman
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Connor McWhite >

Születési helye, ideje:
< Los Santos 1995.02.15 >

Édesanyja lánykori neve:
< Catarina Lennon >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy jó fej,megbízható és összetartó társasághoz tartozni szeretnék új barátokra lelni,mert már egy jó ideje magányos vagyok.Szeretném elkezdeni azt a szakmát dolgozni amit tanultam a főiskolán,mert eddig nem volt lehetőségem, és igényem azt csinálni amit szeretek.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tanulékony vagyok, hamar tudok megismerkedni új és ismeretlen tevékenységekkel, tapasztalataim szerint könnyen tudok beilleszkedni egy új és ismeretlen közösséghez.És ahogy fent is említettem ezt végeztem a főiskolán és nagyábból benne vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem dolgoztam még,mivel nem volt rá lehetőségem és igényem. >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker futár >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Connor McWhite >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 1786 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve RP-zem már úgy rendszeresen. Kisebb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném kiprobálni milyen is lehet LV-n a szerelői élet. Örökké vonzott,hogy menjek szerelőnek. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Véleményem szerint nagyon tanulékony vagyok hamar tanulok meg új és ismeretlen dolgokat. Eddigi tapasztalataim szerint könnyen és hamar be tudok illeszkedni egy új közösségbe. És nagyon kitartó tudok lenni ha könnyen és jól mennek a dolgok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam még. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 Éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap: 2-4 óra attól függ mennyit kell tanuljak.
Hétvégén: 2-5 óra ez attól függ hogy milyen programom van és van amikor ennél többet is tudok lenni. >


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Inkább a 2-es lehetőségt. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Szabi-nak hívnak 17 éves vagyok és Erdélyben élek/lakom. Idén leszek 18 és nemsokára kezdek neki a sofőr sulinak így lehet lesz pár olyan alkalom mikor egyáltalán nem tudok gép közelébe jutni. Már úgy 5 éve rp-zem de úgy rendszeresen 2.5-3 éve. Van amikor van egy ilyen hullám és ilyenkor kisebb nagyobb kihagyásokat tartok a gamelésben. Így MTA-n belül most csak ezen a szerveren játszok jelenleg így több időm van erre a szerverre. Szerelő még soha sem voltam, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozom vele. Ha minden jól megy és nektek és elnyerem a tetszésetek akkor nem fogok csalódást okozni.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
>
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia! Bombasztikusan kevés a perced, főleg ha 1 éve játszol meg a névváltásodat nézve nem most kezdted el, a lap fasza lett viszont, szóval annyit tudok javasolni hogy kövire próbáld meg! NEM TÁMOGATOM!
 
Utoljára szerkesztve:

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Sajnos nem tudom támogatni.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés: A lapodban írt 1 évhez képest 2 éve beregisztráltál már a szerverre. Ilyen kevés játszott perccel viszont nincs garancia arra, hogy nem szívódnál fel 2 hét után.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.