[ELUTASÍTVA]Christopher Alexander

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gergo3323

Újonc
2023. 06. 28.
5
1
V4 karakter
Mezei Dominik
LV karakter
Alice Alvarez
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Christopher Alexander
Anyja neve: Joyce J. Harden
Születési hely és idő: Las Venturas, 2000.jan.30
Személyigazolvány száma: 586599WD
Jogosítvány száma(ha van): 441767NV
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Tartózkodási hely: Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
170cm
Testsúly:
70kg
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
See City University
Végzettség megszerzésének ideje:
2019


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Áruszállító
Munkaviszony kezdete és vége:
2020.01.01-2023.07.09
Munkaköri leírás:
Megadott címekre kellet élelmiszert szállítani
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
A furgonok, amelyekkel fuvarozni kellett, eléggé rossz állapotban voltak, szinte életveszélyesek.



Out Of Character​



Neved: <Gergő>
Életkorod: <15>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Kb. 2 hete>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam még, mert nemrég keztem el ezen a szerveren játszani.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem voltam még.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Sokszor láttak már el v4-en helyszínen és kórházban is. Ilyenkor jól eltudtam játszani a sérült szerepét.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Szeretnék új embereket megismerni. Viszonylag gyorsan tanulok.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Gergő vagyok, és egy kis faluban élek. Jelenleg gimnáziumba járok, és az emelt szintű német mellett angolt is tanulok. Nagyon szeretek kerékpározni, horgászni és utazni, ráadásul nagy élvezettel játszom videójátékokkal is. Az emberek segítésére mindig készen állok, és hiszem, hogy nagylelkűség fontos érték az életemben.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Christopher Alexandernek hívják, aki régen sok bűncselekményt követett el, viszont egy tragédia miatt felhagyott a rossztettekkel és a jó útra tért.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<
  1. Oral (szájon át történő) bevitel: A gyógyszereket lenyelve, például tabletták, kapszulák vagy szirupok formájában. Ez a leggyakoribb és legkényelmesebb mód a gyógyszerbevitelre.
  2. Parenterális bevitel: Ez a módszer a gyógyszer közvetlenül az injekció, infúzió vagy beadás útján történő bejuttatását jelenti, általában a bőr alá, az izomba vagy a vénába.
  3. Transzdermális bevitel: Ebben az esetben a gyógyszereket a bőrön keresztül, tapasz vagy krém formájában adják be, és a hatóanyag felszívódik a bőrön keresztül a véráramba.
  4. Rektális bevitel: Egyes gyógyszereket végbél útján adnak be, például kúp vagy kúp formájában, amelyeket a végbélbe helyeznek.
  5. Inhaláció: Inhalátor vagy porlasztó segítségével a gyógyszereket belélegezzük, így közvetlenül a tüdőbe jutnak.
>

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<
1. Alkar és kéz alapos mosása, fertőtlenítése.
2. Szükséges kötözőanyagok előkészítése és elhelyezése a közelben.
3. Biztosítson kényelmes pozíciót az alkar számára.
4. Helyezzen be egy védőpárnát vagy aláöltöző kötést, ha szükséges.
5. Helyezze a kötésszalagot az alkar középső részére, és kezdje meg a tekerést a csuklórész felé.
6. Folytassa a kötést felfelé haladva az alkar mentén.
7. Végezzen rögzítő csomókat vagy használjon rögzítő eszközöket a kötés végén, hogy biztosítsa a stabilitást és a megbízható rögzítést.
8. Győződjön meg arról, hogy a kötés megfelelően rögzült, kényelmes és nem korlátozza a mozgást.
9. Ellenőrizze, hogy a kötés nem okoz fájdalmat vagy kellemetlenséget.
>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<
  1. Helyzetfelmérés és biztonság ellenőrzése.
  2. Hívjon segítséget.
  3. Ellenőrizze az áldozat légzését.
  4. Ha nincs légzés, kezdje meg a mellkasmasszázst.
  5. Helyezze a tenyerét a mellkas közepére, és nyomja le legalább 5-6 cm mélységben.
  6. Folytassa a szabályos ritmusban a mellkasmasszázst (30 kompresszió és 2 lélegeztetés).
  7. Adjon 2 lassú légzést az áldozatba.
  8. Folytassa az újraélesztést addig, amíg segítség nem érkezik, vagy az áldozat visszanyeri az eszméletét és lélegzik normálisan.
>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Az elsődleges feladatom a helyszín biztosítása és a környezet biztonságának ellenőrzése. Az áldozat légzését és tudatát azonnal ellenőrzöm, hogy megállapítsam, lélegzik-e és eszméleténél van-e.
Ha az áldozat nem lélegzik vagy nincs eszméleténél, haladéktalanul hívom a mentőket, és közlöm velük a pontos helyszínt és az áldozat állapotára vonatkozó információkat. Addig, amíg megérkeznek, gondoskodom arról, hogy az áldozat ne szenvedjen további sérüléseket, például stabilizálom a nyakát, és nem próbálom megmozdítani, kivéve, ha sürgős szükség van rá. Amennyiben rendelkezem megfelelő elsősegélyképzéssel, alkalmazom a szükséges módszereket, például enyhén érintem a sérülést steril kötéssel vagy tiszta ruhadarabbal a homlokánál, hogy minimalizáljam a fertőzés kockázatát.
>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.07.09.
Aláírás: Christopher Alexander
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak. Nem a mesterséges inteligenciára vagyunk kíváncsiak.



tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.