[Elutasítva] - Chapman Ivan jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

665_jozsi

Zöldfülű
2020. 07. 28.
168
187
V4 karakter
Azfer Surroi
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Chapman Ivan

- Születési helye, ideje -
Los Santosi kórház,2000.08.01

- Elérhetőség (telefon, email) -
Email:Chapman@seemail.com Telefonszám:685103

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Targoncavezető

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Chapman Ivan nak hivak 20 éves vagyok.Sanfieroba lakók a barátommal eggyűt egy kis házba. szeretek csapatba dolgozni.jelenleg bányász vagyok. kedvenc kocsim a Audi quatro amiből van is 1 db a tulajdonómba . szabad időmbe kocsikázni szoktam és havat lapáltolni.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Szerintem nagyrészt meg felelnék.PL tudok csapatba dolgozni,megadom mindenkinek a tisztesztelett.barátságos tipus vagyok. Hamar beileszkedek bárhova.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Józsinak hívnak, 15 éves vagyok Hajdúböszörményben élek. Szeretek mozogni mint például biciklizni. Naponta akár több kört is megteszek a városban biciklivel. Ezek mellett szeretem az állatok mint például a kutyákat,papagájokat, és a tengeri malacokat amikből vannak is. Még az autók iránt is érdeklődök. A kedvenc autóm amit az életemben el szeretnék érni az a MK4-es Toyota Supra. A See Mta V2-n kívül szeretek még World Of Thanks nevű játékkal játszani és sorozatok nézni. Pozitívum még rólam hogy barátkozós vagyok és könnyen beilleszkedek bárhova bármilyen csapatba.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
mert egy jó összesedet csapat tagja akarok lenni. Ezentúl nagy terveim vannak a targoncavezetés felöl.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Egy Kedves megbízható erős fiatalembert.

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
2020-03-31.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/a/uEkxh7l

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal? -
igen mind 2 vel

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
nincs

- Elfogadod-e a frakció szabályzatunk minden pontját és ígéred-e, hogy annak megfelelően cselekszel?! (igen/nem) -
igen


 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png


Tisztelt Jelentkező!
Sajnálattal tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elutasította. Legkorábban egy hét múlva tud újabb jelentkezést benyújtani felénk.
((Indoklás: Miért más frakció leaderétől kell megtudnunk, hogy tegnap kilépsz SCCS-ből, majd ma jelentkezel Irishbe? Időhiány miatt kilépsz onnan, ezzel megvezetve a See City Car Service leadereit. Itt meg lenne időd? Kösz, kihagyjuk a lehetőséget.))

Üdvözlettel:
Achilleus B Barger

Tulajdonos
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.