[ELUTASÍTVA] Catalina Irrawady jelentkezése LVMS állományába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Redes

Barangoló
2019. 05. 02.
77
58
V4 karakter
Chandler Tremblay
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Irrawady>
Középső név:<->
Keresztnév:< Catalina >
Születési hely és idő:<Tijuana 1998.08.08 >
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
< Fort Carson Albérlet 1.>
Állampolgárság(ok):
< Mexikói, Amerikai.>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ x ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Los Santos Medical University >
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos Golden States Ambulance University >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Los Santos OMSZ>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.01.02-2021.02.26.>
Munkaköri leírás:
<OMSZ, mentőszakápoló legmagasabb rangom. Külön osztályok-ban nem voltam. Nagyon sokat dolgoztam, imádtam embereken segíteni, és szeretek életek menteni nap mint nap.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Ott nagyon sokat bántottak, nem tetszett a munkahely, ezért költöztem Las Vegas-ba, szeretnék egy új életet kezdni.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Tóth Dávid-nak hívnak.>
Életkorod:< 14 éves vagyok jelenleg. >
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<3 éve körülbelül.>

Mesélj magadról:
< Engem Tóth Dávid-nak hínak, 14 éves vagyok. Szabadidőmben biciklizek, nép táncolok, és focizok. Barátaimmal szoktam átjárni a városba, Topolyára. Mivel én kishegyesi vagyok, Szerbiában élek ugye. Biciklizni így a határban szoktam, és így a faluban. Nép táncolni, heti 3-szor szoktam. Apukámnak és anyukámnak úgyszint szoktam segíteni. Van pár állatom, azokat is szoktam rendezni, és bizniszelni is szoktam vele, amit nagyon szeretek. >
Mesélj a karakteredről:
< Ugye én egy női karakter-t RP-zek, aki Mexikóban nevelkedett, és nagyon nehéz sorsa volt gyerekként. Majd 16 évesen segít szüleinek, a testvéreit nevelni. Majd 21 évesen átmegy Los Santos-ba és elkezdi saját életét élni. Ott beáll OMSZ-be a mentősökhöz, majd ott nem érzi jól magát, és átköltözik egy másik városba Las Vegasba. Itt kezd új életet, és megpróbálja megvalósítani az összes álmát!>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Eddig LV-n nem voltam még Frakcióban ez lenne az első.V3-on pedig voltam NAV-ban és OMSZ-ben is.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Igen voltam már V3-on. Ott nagyon sok RP tudást szereztem mint Orvos. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< Nekem ez a karakterem volt V3-on is ugye, ott igazából elhagytam a Frakciót. Szeretnék egy új szervert kipróbálni és ez egy nagyon másik stílus ami itt van. Szeretek mindig valami újat kipróbálni. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
< Aspirin, Algoflex, Analgesin, Nurofen >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Egy nagyobb törés, belső vérzés, nyak törés.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< Kiérek a helyszínre, megnézem az urat, átvizsgálom a testét majd meglátom egy jó nagy lila foltot a bal kezén. Először is lejegelem neki, majd közbe beadok neki egy fájdalomcsillapítót, ezzel stabilizálva az állapotát. Beviszem a kórházba, leröntgenezem észreveszek egy kisebb törést. Előkészítem a gipszelést, majd begipszelem a sérültnek a kezét. . >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.07.06.
Aláírás: Catalina Irrawady
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia

Nagyooon kevés perced van

Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben? - Te vagy a mentős, minek hívni mégegyet?

A lap sajnos nem fogott meg, ennek ellenére sok sikert

U.i.: jó az imgur neved
 
  • Tetszik
Reactions: CaineC

Redes

Barangoló
2019. 05. 02.
77
58
V4 karakter
Chandler Tremblay
Szia

Nagyooon kevés perced van

Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben? - Te vagy a mentős, minek hívni mégegyet?

A lap sajnos nem fogott meg, ennek ellenére sok sikert

U.i.: jó az imgur neved
Köszi a válaszod, amit csak tudtam átszerkesztettem.
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Irrawady Catalina,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.