[Elutasítva] Brian Veisz jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brian Veisz

Újonc
2023. 02. 11.
3
1
LV karakter
Brian Veisz
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Brian Veisz >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 2000/01/04 >

Édesanyja lánykori neve:
< Charlotte Miller >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Dartmouth Ave Street. 71
>


Hány éve él a városban?:
< Születésem óta >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretem az autókat és szívesen tevékenykednék autók társaságában. Ez számomra inkább hivatás lenni, minthogy munka. Szeretem az akadályokat és azokon felülkerekedni. Mindig is úgy éreztem, hogy több van bennem ahhoz, hogy ne kezdjek semmit az autó imádatommal. Szeretnem fejleszteni magam és egy jó közösség része lenni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Úgy érzem hasznos tagja lehetnék a csapatnak, könnyedén alkalmazkodok, gyorsan és lelkiismeretesen végzem a munkám. Szeretek csapatban dolgozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, sajnos nincs még terepen szerzett tapasztalatom >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker. Futárként dolgozok, ez mellett állatokat tartok. Szabadidőmben járom az erdöket és antik dolgokat keresek. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját..

Jelentkező Aláírása:

< Brian Veisz >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 4016 >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam eddig egy frakció tagja sem >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok frakcióban >

Mióta RP-zel?:
< Még régebben a SeeMTA V2-n játszottam az előző gépemen kb fél évet, majd haverokkal GTA 5-ön játszottunk ott is kb fél évet. Ettől függetlenül szerintem egészen jól rp-zek >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sosem voltam még egy frakcióban sem és szerintem ez állna a legközelebb hozzám. Valóban nagyon szeretem az autókat és szívesen része lennék egy jó csapatnak. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Jókedvű és pozitív embernek találom magam, aki szívesen segít ic-n és occ-n egyaránt. Gyakran tudnék online lenni és sok időt töltenék a szerelőtelepen, akár még éjfél után is. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Ezt sajnos nem tudom megmondani. A mostani karakterem előtt volt egy másik Tom Winchester volt a neve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, régen mindig azon beszéltem a haverokkal, de áttértünk a Discordra. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Ez sok mindentől függ. Szerintem napi 2-3 órát aktív tudok lenni a szerelőtelepen, de van mikor többet is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, iskola után. Kb háromtól minden nap >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második lehetőséget. 24 óráig tudok aktív lenni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Veisz Dominiknak hívnak és egy kis falúban élet Heves Vármegyében. Egerbe tanulok, végzős gimnazista vagyok. Mindenképp szeretnék tovább tanulni az informatika terén. Nagy álmom, hogy egy software fejlesztő cégem legyen. Heti 3-4 alkalommal eljárok edzeni egy falúbeli barátommal. Szabadidőmben szeretek olvasni és zenét hallgatni, nadepersze játszani is. Mindig a legjobbat szeretném látni az emberekben, sokan azt mondják naiv vagyok, de szerintem csak pozitív. Imádom az állatokat, van egy macskám, aki a mindenem. Jól szótértek az emberekkel. >
 

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali Dominik!
Lapod magában nem lett rossz, de ennyi percnél ennyi jail, mindhárom e-hónapi és ugyanaz az indok, ami szerint nem tanulsz a dolgokból.
Számomra egyértelmű, NEM TÁMOGATOM!
 

Brian Veisz

Újonc
2023. 02. 11.
3
1
LV karakter
Brian Veisz
Hali Dominik!
Lapod magában nem lett rossz, de ennyi percnél ennyi jail, mindhárom e-hónapi és ugyanaz az indok, ami szerint nem tanulsz a dolgokból.
Számomra egyértelmű, NEM TÁMOGATOM!
Tudom ezt kicsit elbaltáztam. Remélem nem ezen fog múlni :(
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia!
Jó kis lap lett, viszont tényleg sok a jail ennyi percre és méghozzá ugyanazzal az indokkal, sőt még ma is kaptál egyet.
Ha nem lennének azok a jailek akkor támogatnám, és szerintem próbáld meg következőre.
NEM TÁMOGATOM!
 

Brian Veisz

Újonc
2023. 02. 11.
3
1
LV karakter
Brian Veisz
Szia!
Jó kis lap lett, viszont tényleg sok a jail ennyi percre és méghozzá ugyanazzal az indokkal, sőt még ma is kaptál egyet.
Ha nem lennének azok a jailek akkor támogatnám, és szerintem próbáld meg következőre.
NEM TÁMOGATOM!
Köszönöm a válaszod, hogyha most nem akkor hátha majd legközelebb, de addig is jobban odafigyelek a jailekre
 
  • Imádom
Reactions: Kingbtw

maartin

Lelkes fórumhasználó
2021. 05. 11.
310
281
LV karakter
Ferdinand Norris
Heló, annyit tudok mondani, mint Kav1cs, nincs összesen még 3 napod a szerveren, de már van 3 nem szép AJ-d. Nem támogatom
 

Brendon0

Újonc
2020. 11. 14.
64
27
V4 karakter
Dr Brendon Cross
LV karakter
Brendon Cross
V2 karakter
Brendon Cross
Szia, Lapod egészében nem lett rossz, sajnos ahogy a többiek is vázolták már az admin jailek elég elszomorítóak! Nem támogatom!
 

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe neizan
Lap jó lett. Játszott perchez képest sok jailed van. Ha eltudod engedni a detektorral való futást, és több játszott perced lesz, részemről nincs akadálya.

Nem támogatom
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Nem lett rossz lap, viszont a jailek elég frissek, és sokallom a játszott perchez képest. Nem támogatom!
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés: Friss jailek.​
 
  • Fire
Reactions: Jack
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.