[Elutasítva] Brian Dior jelentkezése a Redline Auto Servicebe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DiorUr

Barangoló
2021. 10. 20.
95
80
Eszeny
V4 karakter
Brian Dior
LV karakter
Brian Dior
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Brian Dior >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1986.07.11 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lily Whitewood >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Spider Street 6. >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel szeretek bütykölni, nem szeretem ha az adott kocsiaimat néha nem én szerelgethetem.Egészen jól letudnám kötni magam munka közben és ezzel még másnak is jót tehetek. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Amit a fejembe veszek azt úgy is megcsinálom és addig fogok azért dolgozni, vért izzadni ameddig el nem érem azt.Soha nem volt olyan,amiben a városban még beletört volna a bicskám.Úgy gondolom,hogy ez egy új fejezet lehet az életemben és új kihívások elé nézhetek.Mellesleg meg szeretem ha a kezem úszik az olajban.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, már volt hozzá szerencsém. >

Előző munkahelye(i):
< UrmaTrans, B.Dior KFT. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Dior >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 77 151 perc >

Eddigi frakcióid:
< LVMS/Jesse Car Service/Las Venturas Taxi >

Jelenlegi frakciód:
<Frakció nélkülinek számítok. >

Mióta RP-zel?:
< 2021 nyara óta, ezen a szerveren is kezdtem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Őszinte leszek, mikor megláttam a v4 oktató videót a szerelős dolgokról teljesen ledöbbentem, hogy hogyan lehet valami ennyire kidolgozva.Tudtam, hogy nekem ezt egyszer muszáj lesz kipróblnom, most erre pedig itt van egy remek alkalom amit nem szabad elszalasztanom. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Céltudatosnak számítok, könnyen tanulok.Amit pedig szeretik csinálni azt teljes erőbedobással csinálom.Ahogy fentebb is lehet olvasni mondhatni sok frakciót próbáltam már ki, jaillel egyikből sem távoztam.A szabályokat mindig betartom.Meg szerintem annyira rossz társaság sem vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Erre annyit mondanék, hogy néztem egy híres streamert akinél eléggé gyakoriak az ilyen nevek, az rp-t pedig itt kezdtem szóval nem voltam tisztában a "FunNév" fogalommal..
>


Voltál-e már szerelő?:
< Igen.2022 augusztusától azt hiszem szeptember végéig, október elejéig. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Főként ha frakció meetingek vannak, inkább a discordot preferálom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen,rendelkezem >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 12tól délután 2-3 ig simán tudok lenni általában.Viszont a héten van legalább 2-3 nap amikor csak este tudok lenni, akkor is pár órákot. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Igazából ez teljesen változó, reggeli kávé mellett szoktam fellépni és akkor delutánig játszani. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Első >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Hali!
Orbán Levente vagyok Kárpátaljáról egy pici faluból Eszenyből származom.Novemberben fogom tölteni a 17. életévemet.Jelenleg egy szakgimnáziumban helyezkedem el, ahol számvitel és adóügy szakon vagyok.Mindíg is szerettem a számokat, ig is elég sokat megyek ezek után.A kedvenc tantárgyam viszont nem a matematika hanem a történelem, amiből különböző versenyeken is vettem már részt.Szabadidőmben játszok,éjjel pedig a barátaimmal, családommal vagyok.Sportban mindig otthon voltam, fociztam aminek őrültje vagyok, jelenleg pedig edzőterembe járok.Röviden ennyi lennék.>
 
Utoljára szerkesztve:

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés:
Nem lett volna rossz, de az aktivítás az nem az igazi.​
 
  • Tetszik
Reactions: DiorUr
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.