[ELUTASÍTVA]Billy Davis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Billy S Davis>
Születési hely és idő:
<1968.07.04>
Anyja leánykori neve:
< Leyla Butler >
Tartózkodási hely:
< Fort Carson >
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<billy.davis@seemail.com>
II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Los Santos Medical Center>

Betöltött pozíció:
< Mentőtiszt.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<1995.03.29 -- 2005.11.29 >

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Várósból való elköltőzésnek köszönhető az, hogy felmondtam az elöző munkahelyemen.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetem.>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Oxfordi Orvosi Egyetem.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[X]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[X]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Toth Ervinnek hívnak.>
Életkorod:
<Jelenleg 16 éves vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Eléggé rég felregisztráltam a szerverre, de sok ideig más szervereken illetve nem is játszodtam MTA-val és most 3 hónapja kezdtem újból el játszani.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Üdvözlök minden kedves olvasót! Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 16 éves vagyok, tizedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulók. Rajtam kívül van egy lány testvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 5-6 órát tudnák a szerverre fordítani. A csapatmunkát egy nagyon fontos tényezőnek tartom egy ekkora szerveren. Tíz éve versenyszerűen atlétikázom, és rengeteg elért eredmenyt mondhatok magam mögött a gyorsfutással. Rövidnek ez lennék en ;)>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Más szerveren is voltam mentős ahol sikerekkel is jártam, ezért megtetszett ez a pozíció és szeretném tovább folytatni ezen a szerveren és kiszeretném próbálni magam, hogyan is tudom teljesíteni ezt a feladatot, illetve szeretek segíteni játékosoknak. Szeretném ha a már megszerzett RP tudásom e téren nem veszne él, sőt ezzel inkább még gyarapítani szerintem. Szeretnék új embereket megismerni illetve új társaság tagja lenni.
>

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Nem voltam még más frakcióban.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Nyugodt természetű, terhelő személyiség vagyok és nem utolsó sorban kitartó. Van már tapasztalatom ezen téren más szerverekről, és aktívan játszok a szerveren. Segítőkész személyiségnek tartom magam. Könnyen betudok illeszkedni, tudok csapatban dolgozni.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/AxXJNGC>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/nOQBMTk
https://imgur.com/a/ZkgzI29>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
< Hajszáleres, vénás, artériás. >
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<A mentős hivásokra megy ki, ellenben az orvos pedig a korházba van, ő végzi a nagyobb beavatkozásokat .>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<A felhólyagosodott kezemet első sórban hideg víz alá helyezem, miútán kissé lehűtőttem az kezemet égés elleni sprayt használók.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.11.29.
Aláírás: Billy S Davis
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

sziliN

Újonc
2019. 04. 14.
20
6
LV karakter
Keiichi_Shimura
Most akkor 16 éves vagy vagy 2002ben születtél? :D Van pár helyesírási hiba, kevés perced van, de szerintem elég jóra sikeredett a lapod, megér egy próbát. Én támogatom.
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 018
6 268
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
OOC részben -mint már előttem is leírták- vannak érdekességek, a többi része a lapnak nem lett a leghosszabb, vannak kételyeim irántad..
Egy próbát megérne...
 

MátéLV

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 13.
355
160
Nyíregyháza
www.google.hu
LV karakter
Alonzo M Inc
Helló, nem lett rossz a lapod,valahol van pár félreírás ezeket leszámítva nincs nagy probléma.A szerveren a játékidőd még viszonylag kevés a játszott perced.Tetszett a lapod, Támogatom.
 

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
Kisebb bővítések gyarapodtak a jelentkezési lapomon, remélem így még jobban fog tetszeni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Hali, nem lett rossz a lap, bár van pár helyesírási hiba benne. OOC részhez jó sokat írtál, válaszaid megfelelőek. A lapod Támogatom!
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Billy S Davis ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on csütörtökön(12.03) 15:00-kor. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Wanda Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
A hét folyamán keress fel egy leadert TS-en.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.