[ELUTASÍTVA]Big Tony jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Big Tony

Újonc
2021. 04. 12.
3
1
LV karakter
Big Tony
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Big>
Középső név:<->
Keresztnév:<Tony>
Születési hely és idő:<1989/04/08>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<WhiteWood East Ave. 8/2>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem.>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020/012/23-2021/04/12>
Munkaköri leírás:
<Butorok szálitásai>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem megfelelő munkakörülmények és bérezés>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dominik>
Életkorod:<16 . életévemet töltöm
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<3 éve>

Mesélj magadról:
<Helló,Dominiknak hívnak, Nógrád megyében élek egy kis városban,szeretek kosarazni versenyszerűen járok,sokat szoktam a szabadban lenni.Majd nem 5 éve rp-zek más-más szervereken,megfordultam már voice rp-n,seemta-n,de leginkább a see kötött le engem a legjobban.Köszönöm hogy meghalgattatok.>
Mesélj a karakteredről:
<Big Tony 1989-ben született egy gazdag családban,nem nagyon szerette a szüleit mert igaz hogy gazdagok voltak de nem szerették Tony-t.Tony manapság nagyon nehéz ember,de nagyon nagy szíve van >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Sheriff voltam 1 hónapig de nem nagyon jött be nekem ez a üldözés meg minden.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Pár szerveren már voltam mentős pl:samp,flymta,szóval valamennyi megmaradt.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Sok embert látok animba,sok is a baleset és én úgy gondolom hogy segithetek az ilyen embereknek meg egy jó rp forrás.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin,Algoflex,Algopirin,Nurofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<,Nyílt törések,Súlyos áramütés,Belső vérzések.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Amint kiérkeztem biztosítom a helyszínt majd az úr/hölgy ellátására sietek,megvizsgálnám az urat hogy felmerül e törés,zúzódás majd ha erre gyanu van akkor beszálítom a kórházba és megröngeneztetem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: LewisORIGINAL

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Hali! Lap összességében nem rossz...DE!! Az első probléma ott keződik, hogy az IC részen, végzettséghez orvosi egyetemet írtad. Míg a helyhez ahol ezt megszereted: High School írtál. Nos ez magyarra lefortdítva középiskola/gimázium. Itt nem osztogatnak orvosi diplomát. El kell végezned az egyetemet ha irl ebben a szakmában akarsz dolgozni. Az pozitívum, hogy kiemeled azt, hogy FLYMTA- Sampon voltal mentős, tapasztalat soha sem árt. De azért azt tudd hogy nem radikálisan különbözik a Sherifftől az LVMS munkája...folyamatos rádiózás eset és a kórház közötti cikázás. Állandó pörgés. Bírni fogod vagy 1 hét után azt mondod, hogy astala vista? Eztkövetően... nem látok a jail/bannokról képet kérlek javitsd. Sajnos ebben a formában nem tudom támogatni.
 

Big Tony

Újonc
2021. 04. 12.
3
1
LV karakter
Big Tony
Helló,IC ügy javitja.
Igen tudom,hogy különbözik a két frakció,de nem azt jelenti hogy én nem tudnám tartani veletek a tempót,és 1 hét után kilépnék.Vannak tapasztalataim ezt irtam is a lapon, de én ezzel a frakcióval ha elfogadják a lapot és felvesznek hosszú távra tervezek!
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Big Tony,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Rövid lap.




Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.