[ELUTASÍTVA]Baird Oswaldo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ferenc059

Zöldfülű
2020. 12. 30.
150
209
18
V4 karakter
Kevin Amarion
LV karakter
Baird Oswaldo🤧
V2 karakter
Baird Oswaldo
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Oswaldo>
Középső név:<->
Keresztnév:<Baird>
Születési hely és idő:<Las Venturas, 1980.12.15>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Montgomery, Parkerdő utca 11.>
Állampolgárság(ok):
<Angol>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Érettségi, Ápolói végzettség.>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturasi ápolói iskola.>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Áruszállitó>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021-03-04, 2023.02.12.>
Munkaköri leírás:
<Áruszállitás a közeli boltokba.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nehéz fizikai munka, illetve megszületett a kislányom, azért többet szerettem volna otthon lenni.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<V.Ferenc>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<3éve kb.>

Mesélj magadról:
<17 éves vagyok, 6éve rpzek komolyabban rp szerón. Decemberben töltöm a 18. évemet. Szabadidőmet általában vagy CSGO-n vagy See mtan töltöm (utóbbi jobban jellemző inkább), emelett szoktam motorozni, és egyéb más dolgokat csinálni.>
Mesélj a karakteredről:
<Baird Oswaldo egy 43 éves angol származású ember, aki az élete nagy részét a szabadban tölti, mivel felépitett magának egy kisebb gazdaságot, amin nagyon sok állat foglal helyet (baromfi, sertés, viziszárnyasok tömkelege), elszigetelődve a nagy várostól. Emellett egy kisebb fuvarozói cége van amivel egyik bartájával foglalkozik, különböző Országokba fuvaroznak, és mivel nagyon sok km van már mögötte, igy sokféla tapasztalattal rendelkezik, az egyike egy balaset, amiben ő volt a segitség. A történet röviden arról szól, hogy az előtte haladó gépjármű a téli időjárás ellenére megcsúszott, és három pördülés után a szalagkorlátnak csapódott, és áttépte azt is, majd az árokba zuhant, ő azonnal kiszállt, s a segitségére sietett! Biztositotta a terepet, s értesitette a hatóségokat, majd közelebb ment a sérültekhez, mivel nem rendelkezett még szakmai tapasztalattal nem mert hozzá nyúlni. Ennek hatására kedvet kapott az egészségügyben dolgozni, és legjobb tudása szerint lerakta a végzettséget, és megszerezte a diplomát, ezek után szerencsét próbál Las Venturasban! >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még nem szántam rá magam, azért nem voltam!>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Kb 3 éve voltam egy teljesen másik szereveren egészségügyis.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nagyon tetszik ez az egész, illetve régről másik szereverről jó emlékek fűznek ehhez az egészhez.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<
b2be76ee62d957b744185019a1af09c3.png
>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Inhalációs, vénás, végbelen.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Elsősorban biztositani kell a helyszint. Közelebb kell lépni, majd hangósan megszólitani, hogy hall-e, ha nem hall akkor a melkhasánál 30 at nyomni, illetve befújni neki 2x.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Helyszin biztositása, esettáskából kivett eszközök segitségével bekötözöm az úr fejét, hogy ne vérezzen el.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2023.03.17.
Aláírás:
Baird Oswaldo
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Baird Oswaldo,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.