[ELUTASÍTVA] Azim Bardhi Jelentkezése a Seering-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
See-Ring-Service.webp





Tisztelt felvételizni kívánkozó!


Olvassa át figyelmesen az instrukciókat jelentkezési lapja kitöltése előtt.

Az esetleges hibás lapokat autómatikusan elutasítjuk, a következő jelentkezést a következő ciklusban nyújthatja be.

A jelentkezői lap elküldésével elfogadja, hogy bármilyen hamis, esetleg megtévesztő válasz esetén, a lap azonnali elutasítást és a jövőben szankciót vonhat maga után.



A jelentkezési lap benyújtásában sok sikert kíván a SeeRing Service!





Teljes Név:
Azim Bardhi.

Nem: X-el jelölje válaszát!

[X] Férfi

[-] Nő

Születési hely, idő:
1990.05.01. Carson City Nevada.


Lakcím:

Las Venturas Indrustrial Park.

Telefonszám:


Miért szeretne nálunk dolgozni?

Több indoka van. Szeretnék abban a munkában dolgozni amit kitanultam és szeretek dolgozni. Régi tervem volt ,hogy egy forgalmas autószerelő szerelője legyek. Mivel a családomban nem 1 családtag volt autó szerelő volt így én is szeretném tovább vinni a szakmát a családban. Az autószerelés minidig is lefoglalta a figyelmemet ,és mindig élveztem szerelni az autókat. Tervem lenne az is hogy egy új csapat tagja legyek és új munkatársakra találjak. Egy nagyon nagy mérföldkövet érnék el ha a See Ring Auto Service-nél szerelhetnék. Szóval mivel megvan a tanulás, megvan minden hozzá ami kell, ezért szeretnék a See Ring Service-nél dolgozni.

Hol talált cégünk hírdetésére?
Hirdetésben.

Korábbi munkahelyével kapcsolatos információk

Cég neve:

Umbala Bt. Egyéni vállalkozó.

Munkaviszony megszűnése: X-el jelölje válaszát!

[X] Felmondás

[-]Kirúgás

Ha kirúgták, mi volt ennek indoka?
---

Tudomásul vette, hogy a jelentkezési lap elküldésével elfogadja cégünk szabályzatait és működéi pontjait: X-el jelölje válaszát!

[X]Igen

[-]Nem






((OOC rész))

Neved, amin szeretnéd, hogy szólítsunk:

Márton.

Életkorod:
16.

Játszott perceid száma:
52 461 perc

Voltál-e már frakcióban? (X-el jelöld)

[X]Igen

[-]Nem

Távozás oka?
Leaderrel való vita.

Terveid a frakcióban:
+ Barát, tapasztalat, élmények.

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
3 órát átlagosan naponta.

Korábbi adminjailek, kitiltások: képet csatolj amin tisztán látszódik mindkettő! (imgur.com)
Ha szabad, akkor erre a dologra szeretnék kitérni. Tudom, mivel elolvastam, hogy mik a feltételek a jelentkezéshez. Az UCP-ben található egy "RP folytatás" nevű bann. Ezt nem tagadni szeretném, hanem elmondani a lényeget, mi is volt a körülménye, mivel ha belenéz valaki az UCP-be és látja a persze volt egy bannom még régebben de jelen esetben nem követtem el se NON-t, sem pedig szabályellenes dolgokat "manapság". Erre az ügyre nem nagyon értem, miért "kért rám" bannt az illető amikor, ugyebár rámkérte ,de ezután egészen máig nem is hallottam a srác nevéről, az Adminnal 3-4 nap leforgása alatt kérdés nélkül meg lett beszélve. Ez ügyben semmi NON és társai nem történt. Számomra ezt fontosnak tartottam megemlíteni, lehet ettől semmi nem változik, de egy próbát megér ugyan mit veszíthetek? :)

Account ID-d:
1510


Mutatkozz be pár mondatban:

Mártonnak hívnak, 16 éves vagyok, Debrecen Mellett élek. Az elmúlt 6 évben míg végigkísért a See, egy regényt tudnék írni az életemről eddig. Sok helyen jártam, hála istennek, milliónyi emlékem van barátokkal, és emberekkel. 16 éves léttemre, sokan a komoly fiatalok közé "sorolnak". Magam is bevallom manapság nagyon kéves korombeli emberrel találom meg a közös dolgokat. Szerencsére pár igaz nem sok de akad belőlük. Mivel sportolok tudom mi az alázat, és becsületes munka. Eddig az életemben elég sok helyen járhattam, sport, család, és angol nyelvtudásom miatt. Horvátország, Olaszország, Ausztria, Törökország, Szlovénia. Ezeket az országokat 2021-től kezdtem járni, egészen jelenlegi nyarunkig, de remélem , hogy "messze még a vég". Az életcélom, hogy a sportal elérjek egy magas szintre, és a válogatott játékosa lehessek egy nap. A munkára tekintettel pedig az, hogy egy sikeres körülbelül 10-15 fős vállalkozást építsek fel, aminek a munkaköre az építészet lenne, gondolok itt legfőképpen épületgépszetre, magasépítőmérnökire, és villanszerelésre. Ezeket a dolgokat az évek során lassan szépen szintről szintre szeretném felíépíteni, akárcsak a sportot is. Remélem sikerült megtudni valamit rólam ezekből a sorokból! További szép Napot kívánok!
Hát köszönöm annak aki figyelmesen és értelmesen végigolvasta a lapomat. Legjobbakat nektek!
 
  • Vicces
Reactions: fsblaise

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
See-Ring-Service.webp



Tisztelt jelentkező! Sajnálattal értesítjük, hogy jelentkezése bírálatra került: ELUTASÍTVA

Megjegyzés: Összegzésben egy nagyon jó lap lett, de az a BAN az ott van



Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban!



SeeRing Service



Loren Carter

Service Manager
 
  • Szomorú
Reactions: Boxoslegend
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.