[Elutasítva] Atle Niels jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csikosarn

Újonc
2023. 03. 21.
15
2
𝘌𝘳𝘥é𝘭𝘺🌐
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Atle Niels >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 1993.03.24 >

Édesanyja lánykori neve:
< Rosaline Anger >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Fashion st. B/ap.13 >

Hány éve él a városban?:
< Amióta eszemet tudom, születésem óta. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Elsősorban szeretném kamatoztatni a tudásomat, amelyet már az iskola óta fejlesztgetek. Szeretnék egy jó megélhetést biztositani magam és családom számára. Egy új közösségben szeretném megmutatni tudásomat, vagy akár tanulni a munkatársaimtól.. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Álláspontom szerint azért, mivel rendelkezem egy felsőfokú autószerelő/bádogos szakképesitéssel. A munkát percrekészen,precizen végzem el. Hamar beilleszkedő tipus vagyok, ezáltal alkalmazkodom az adott körülményekhez. Hamar tanulok, csoportban, valamint egyedül is képes vagyok munkavégzésre. Szeretném megmutatni tudásomat, ezzel is elősegitve munkatársaim/a cég munkáját. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Állami/magán cégnél még nem. Otthoni kis műhelyemben ismerősök kocsijait szereltem, valamint a főiskolán praktikáztam az egyik tanárom műhelyében. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykerfutár. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< A. Niels >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 72.000 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Redneckben voltam még annó.. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Kb. 7-8 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Igazából szeretnék egy új közösséget megismerni,ezáltal új barátokra tenni szert. Szeretném hasznosan eltölteni az időt a szerveren , jelenleg egy ilyen karakterre tartanék igényt, amelyet ebben a frakcióban képzelek el. Szeretnék belelátni, hogy milyen is egy ilyen frakció a szerveren, hogyan- és miként működik. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Igazából nem vagyok másabb senkinél, de ha mondhatnék pár tulajdonságot, amely pozitivan hat ki rám az talán az lenne, hogy egy könnyen tanuló tipus vagyok... Kedves,barátságos, ezáltal belejárulhatnék egy olyan közösség életébe , amelyet jelenlétemmel pozitivabbá tehetném. Persze szófogadó vagyok, szabályokat betartom és végzem a dolgom/kötelességeimet. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még soha.

>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< NEM.

>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<

>


Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 19 éves vagyok jelenleg. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017 óta.. Kisebb kihagyásokkal. >

Használsz-e TS3-at?:
< Persze. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Van, de nem nagyon használom,csak ha a helyzet megkéri. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó, de inkább délután folyamán. De délelőtt is sokszor szoktam játszani. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőséggel élnék, de közben az 1.-es is belefér. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Gergőnek hivnak, Erdélyben élem mindennapjaimat. 19 éves vagyok, most végzem a 12. osztályt, majd az érettségi után egyik nagyvárosba Fogtechnikusi egyetemre készülök. Igazándiból hobbimnak nem nevezhetnék úgy semmit, nagyon változó, attól függ mihez van kedvem. Általában játszani szoktam , de ezek mellett nagy si- és snowboard fan vagyok, télen elég sokat koptatom a pályákat. Pozitiv tulajdonságomnak hozhatnám fel azt,hogy nagyon barátságos személy vagyok, jó kapcsolatokat tudok kialakitani az emberekkel. Mindenek felett megbizható, szavatartó embernek tartom magamat. >
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, szép összeszedett lap lett!
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: csikosarn

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lett rossz lap, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Sok sikert. ;)
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Nem került be a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.