[Elutasítva]Aren Adonis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BenceReal99

Barangoló
2022. 03. 23.
77
60
LV karakter
Aren Adonis
V2 karakter
Justin La Cruza
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Adonis>
Középső név:<->
Keresztnév:<Aren>
Születési hely és idő:<Las Venturas , 1978.09.23>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Fort Carson 32>
Állampolgárság(ok):
<Angol>
Nem:

Férfi [ X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
< Betegellátó és Sebészdoktor>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las venturasi Betegellátási és Doktorátus Egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Az autóiparban dolgoztam ezidáig.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.05.12>
Munkaköri leírás:
<Vállalkozó>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Elköltöztünk egy másik városba és sajnos így fel kellett hagynom ezzel a dologgal.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Bence>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<3 éve.>

Mesélj magadról:
<Bencének hívnak... Egy átlagos 17 éves srác vagyok a Dunántúlról és egy határ melletti kis faluban élem a mindennapjaimat.. itt nőttem fel de viszont iskolába egy szomszédos nagyvárosba járok ahol az autószerelés rejtelmeit fogom megtanulni, bár elég unalmas néha de azért vannak közte érdekes dolgok is. Van egy öcsém is. Elég nehezek a napjaim mostanában mivel a tanulás mellett dolgozom is, igy szabadidőmnek a mennyisége azért jóval lecsökkent. A SeeMTA Lv szerverén elég régóta játszom ha lehet így fogalmazni. Ha van időm akkor viszont itt töltöm el azt a pár 2-3 akár 4 órát amim van. Egy teljesen átlagos 17 éves srácnak tartom maga aki bulizgat, bandázgat stb, nagyon megértő és segítőkésznek tartom magam és a barátaim is ezt gondolják róla. Viszont vannak hátrányos tulajdonságaim is, kegyetlenül sokat tudok beszélni egy adott témáról ami érdekel, meg picit hamar ideges tudok lenni ha arról van szó, de ezen mielőtt változtatni szeretnék. Nos hát ennyi lenne az én kis történetem. >
Mesélj a karakteredről:
<Aren Adonis egy 23 éves Angol származású fiatalember, aki szabad idejében csak a saját maga dolgával és az autóival törődik, kiskorában elhagyta az anyja és az apja is így teljes mértékben magára volt utalva az életben. Felesége sajnos még nincs de nincs is tervben. Nagyon társasági ember és keresi mindig az embereket hogy minél jobb kapcsolatokat tudjon kiépíteni ami néha a hasznára is válhasson, nehéz a bizalmába férkőzni de ha valaki egyszer odakerül akkor az nagyon bizalmas embere és minden olyan dolgot ami titkosabb vagy valami hasonló azt nyugodt szívvel megosztja. > Egyszer volt egy komolyabb balesete amiben sajnos a koponyáján tett sérülést, 1 évig volt kómában... A felépülés után elég nagy érdeklődést mutatott az orvosi szakma iránt így elhatározta hogy lerakja a számára elérhető legmagassabb végzettséget. Meg is szerezte a doktorátus Diplomát és jött szerencsét próbálni Las Venturas városában
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem volt még frakcióban.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Van tapasztalatom benne Rp terén >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Másik szerveren is volt ilyenben részem és eléggé megtetszett úgyhogy itt is szerencsét próbálok hátha.. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Orális ( Szájon át történő) , Parenterális ( Injekcióval történő), Szublingvális ( Nyelv alá helyezés) , Rektális ( Kúp), Transzdermális ( Bőr alatti) INhalálás, belélegzés>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<1. - Biztosítom a helyszínt.
2. - Értesíteni a mentőket
3. - Légzés megvizsgálása
4. - 30 mellkaskompresszio ( ezt követő 2 befújás)
>

Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Először biztosítom a helyszínt hogy semmiféli nagyobb baleset ne történhessen, értesítem a mentőket ( Hol vagyok? Mi történt? Hogy hívnak?) megnézem a férfi légzését, nem nyúlok hozzá mivel nagyobb bajt is csinálhatok ezáltal, próbálom víz segítségével vagy pedig kisebb "ütésekkel" magához téríteni a férfit. Ezek után az elsősegély doboz tartalmának segítségével megpróbálom a legkevesebb mozdítással bekötni az úr fejét a vérzéscsillapítás érdekében.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.03.17.
Aláírás: Aren Adonis
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Aren Adonis,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 

BalazsLV

Aktív fórumozó
2020. 12. 05.
233
269
LV karakter
brycen cason
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.