[ELUTASÍTVA] Andrew K Hudson jelentekése a meghírdetett állásra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botee

Újonc
2019. 01. 18.
54
13
23
V4 karakter
James L Tackett
LV karakter
Andrew K Hudson
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
Andrew K Hudson
Születési hely, idő:
Las Venturas 1991.09.22
Telefonszám:
38761118918
Állampolgárság(ok):
amerikai
Előző munkahelye:
Las Venturas Post Office
Betöltött pozíció:
Postai szállítmány-kézbesítő
Mettől-meddig dolgozott ott:
2016-2020
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Leépítés volt a cégnél és sajnos ennek lettem az áldozata
Milyen végzettséggel rendelkezik?
Középiskolai végzettséggel rendelkezem

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
Botond
Életkorod:
19
Mesélj magadról pár mondatban:
Botond vagyok 19 éves átlagos pesti embernek vallom magam akinek napi rutinjai közé tartozik a barátokkal való találkozás. Számomra sokat jelent a csapatmunka mivel így könnyebben és egyszerűbben érhetjük el a végkimenetelt. Jelenleg technikumra járok ezért vannak olyan napok amikor nem közelítem meg az iskola területét. Ilyenkor például itthon játszok vagy haverokkal autót "szerelünk" vagy cruisingolunk vácin. Számomra eléggé fontos a magas inteligencia szint, sokszor nem jövök ki jól azokkal az emberekkel akinek a józan paraszti esze is hiányzik. Célom a jövőre nézve egy olyan munka amit hobbinak tudok tekinteni. Ha végeztem az iskolával egyik célom, hogy mozdonyvezetői tanfolyamon tanuljak tovább és a képzési idő után hivatalosan is mozdonyvezető legyek. Nem vagyok egy érdekes ember, de a társaság illetve a kölcsönös tiszteletadás a legjobbat hozza ki belőlem illetve a munkámból.
Mióta játszol az SGS szerverein?
2017-07-20 13:14:57 óta játszok SeeLV-n. Előtte V2-őn fordultam meg szóval nem tudom pontosan.
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Leginkább azért mert nem igazán találom a helyen a szerveren, szeretném, ha valami kötne a szerverhez mint például egy frakció. Így gondoltam egy próbát megér.
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
Igen voltam itt régebben LV-n is. Érettségi időszak miatt léptem ki, de mikor vissza akartam menni nem vettek vissza.
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
Egy olyan karaktert szeretnék rp-zni aki mindent megtesz azért ,hogy minnél többen ismerjék meg a városban. Szereti a munkáját és nem titkolt célja, hogy minnél feljebb kerüljen a ranglétrán és bizonyítson a vezetőség felé, hogy megbízható. Mivel eléggé átlagos életet éli ezért minden pénzt amit megkeres megbecsüli és spóról. Szeretne kitörni ebből az átlagos életből, hogy családja is nyugodtan feküdjön le mindennap aludni. Gyakran vállal alkalmi munkákat, hogy mégjobban kijöjjenek hónap végére. Amikor meglátta az álláshirdetést az LVMS-hez egyből tudta, hogy ez lesz az a pont az életébe ami talán megváltoztatja az egészet.

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
A legtöbb törést rögzíteni kell, ezáltal minden mozgástól megkímélni szükséges. Ez a procedúra gipszeléssel fejeződik be
Vérzés típusok?
Hajszáleres, vénás, artériás
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
-
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
A mentős nem orvos ezért ő bizonyos dolgokat illetve gyógyszereket nem adhat ki.
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
A defibrillátor egy elektromos áram keltésére alkalmas orvosi készülék.Akkor szokták használni amikor a sérültnek/betegnek leáll a szive. Az elsősegély doboz amibe minden olyan dolog megtalálható ami egy váratlan baleset következtében hasznát lehet venni, ezért is kötelező a gépjárművekben is a megléte.
A sebészeti olló amit általában a műtőkben használnak, többnyire a bőr levágására


Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
Abszolút pozitívan állok a dologhoz.
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
30-32
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
Igen, elfogadom
 
  • Imádom
Reactions: Eddike

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Helló! Alapvetően szép és tömör lapot írtál, csak egyetemi diploma nélkül nehezebb lesz bejütni.
 

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Andrew K Hudson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Rashaan Rayner
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure és SutiLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.