[ELUTASITVA] Andile Mbete jeletkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

harakiri

Újonc
2020. 11. 10.
12
10
V4 karakter
Ezra Westwood
LV karakter
Andile Mbete
redline-auto-service-logo.png




Teljes neve:

Andile Mbete

Születési helye, ideje:

Las Venturas Medical Center, See City. 1991.10.13.

Édesanyja leánykori neve:

Nadine Myers

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas

Hány éve él a városban?

1 éve élek a városban.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Autószerelőként dolgozni azért szeretnék, mert szenvedélyesen érdekel az autók világa és technológiája. Mindig is élveztem a szerelést, és örömöt találok abban, hogy egy meghibásodott járművet újra működőképessé tegyek. Emellett szeretem a kihívásokat, és az autószerelésben minden nap új helyzetekkel és technikai problémákkal találkozhatok, amelyek folyamatos tanulásra és fejlődésre ösztönöznek. Célom, hogy megbízható és alapos szakember legyek, akire az emberek bátran bízhatják járművüket.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Alkalmasnak érzem magam az autószerelő állásra, mert bár nincs közvetlen tapasztalatom ezen a területen, erős műszaki érdeklődéssel és jó problémamegoldó képességgel rendelkezem. Gyorsan tanulok, és elkötelezett vagyok a szakma iránt, így gyorsan elsajátítanám a szükséges gyakorlati készségeket. Lelkesedésem és alapos hozzáállásom garantálja, hogy megbízható és precíz munkát végezzek.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Még nem dolgoztam szerelőként.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Amennyiben sikeres felvételre kerülök, a kezdeti időszakban szeretnék minél több gyakorlati tapasztalatot szerezni és alaposan megismerni a cég munkafolyamatait. Hosszú távon célom, hogy szakmailag folyamatosan fejlődjek. Emellett szeretném aktívan hozzájárulni a műhely hatékonyságának és ügyfélkiszolgálásának javításához, így hozzájárulva a cég sikeréhez és növekedéséhez.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Előreláthatólag hosszú távra tervezem a céghez való csatlakozást, mivel szeretnék egy stabil munkahelyet.

Előző munkahelye(i):

Nem dolgoztam még egy cégnek sem.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/iprXNnD









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Andile Mbete





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



redline-auto-service-logo.png





Játszott perceid:

10 699

Eddigi frakcióid:

Eddig nem voltam frakció tagja.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

-

Mióta RP-zel?

Jelenleg fél éve RP-zek aktívan. De régen játszottam más szervereken is.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Szeretnék pénzt keresni, és a városban töltött szabad időmet valami hasznossal tölteni.

Miért pont téged válasszunk?

Szeretek és tudok is csapatban dolgozni, és szeretem minél gyorsabban és precízebben elvégezni az adott munkát.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Még nem.

Mennyi idős vagy?

23 éves vagyok.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Kb. fél éve játszom LV-n.

Használsz-e TS3-at?

Jelenleg nem használok TS3-at, de semmi akadálya nincs hogy használjam.

Használsz Facebook fiókot?

Igen.

Használsz Discordot?

Igen, rendszeresen.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

2-3 óra.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Munkától függ, nincs fix beosztásom.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Kristóf vagyok, 23 éves. 3 éve dolgozom on-site rendszergazdaként, most készülök csoportvezetőnek. A munkámat nagyon szeretem, csak néha elegem van a felhasználókból, ezért jobban is szeretek a szerverekkel dolgozni. Szabadidőmben szeretek szakmával foglalkozni és játszani, ha időm engedi szeretek eljárni horgászni. Sok időt szoktam még az autóm szerelésével tölteni.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 
  • Tetszik
Reactions: ceka

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.08.04. 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Nem tudott megjelenni, következő TGF-nél számitásba vesszük.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.08.11. 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.