[ELUTASÍTVA]Alonso Salvatore

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balagee

Barangoló
2021. 09. 04.
145
135
V4 karakter
Sensi R Palko
LV karakter
Sensi Barrera
V2 karakter
Gaio Corleone
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Salvatore>
Középső név:<->
Keresztnév:<Alonso>
Születési hely és idő:<1988.07.04, Las Venturas Medical Center>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Redsands West motel>
Állampolgárság(ok):
<Spanyol>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Doktortudományi karon megszerzett orvosi diploma.>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Universidad Católica de Valencia San Vicente Mártir>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Magán vállalkozó, farm üzemeltető.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2023.03.11. Jelenleg is üzemeltetem a farmot, mivel van rá időm.>
Munkaköri leírás:
<Állattartás, és tenyésztés, azok rendben, és tisztán tartása, itatása etetése.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Balázs.>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2019 óta kb, viszont az LV-t decemberben kezdtem.>

Mesélj magadról:
<Mint kiderült Balázs a keresztnevem, jelenleg szoftverfejlesztés-és tesztelő szakon fogok tanulni szeptembertől. Jász-Nagykun Szolnok megyében élek családommal egy kisebb városban. Mindennapjaimban MTA-zok, focizok, haverokkal hülyéskedek. Pár hónap alatt egyre több időt töltök el a szerveren, és maga szerver hangulata ragadott meg, és a sok RP szituáció amit ki lehet hozni sok esetből.>
Mesélj a karakteredről:
<Alonso egy spanyol származású ember, aki Texasban nevelkedett fel egy gazdag családban. Mindig meg volt mindene, semmiből sem volt hiánya, viszont mikor 25-ik életévét töltötte, egy tragédia történt vele amit nem tudott fel dolgozni, édesanyja meghalt. Mivel édesanyja Orvos volt, ezért szeretne a nyomdokaiba lépni hogy megtapasztalja mekkora teher lehetett az anyukáján. Alonsonak jelenleg is van egy farmja amivel több éve foglalkozik, nagyon szereti az állattartást, de leginkább a pénzt szereti számolni amit a tojások, egyárant a csirkék után kap. Magas beütésű ember, kocsik terén az érdeklődési/akár vonzásköre inkább a terepjárók felé nyúlik.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Ezen a szerveren nem voltam még.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Részletesen tudom RP-zni az egészségügyi, több évnyi tapasztalat van mögöttem, viszont nem biztos hogy tudok mindent, szerintem ez természetes, senki sem tökéletes.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Maga a közösségi egyaránt a mentős hangulat RP-ben, és meg tetszett a frakció.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Fecskendővel bor alá, vérbe, akár izomba, szájon és akár test nyíláson.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Miután oda értem az áldozathoz, előveszem az esetdobozom majd megnézem van-e pulzusa, és légzése, ha nincs akkor előveszem a defibrillátort, majd ezt követően elkezdem az újra élesztést.
>

Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Azonnal rádión hívok egy egységet, vagy ha mentőautóval sietek az esetre, akkor pedig óvatosan kiszedem a kocsiból, majd a hátsó ülésre fektetem. Először is fertőtlenítem sprayyel a sebet, majd letörlöm a vért, előveszek egy betadint és egy sebtapaszt, majd a betadint rákenem a sebtapasz azon felületére ahol nincs ragasztó, és a sebet leragasztom. Ezt követően beviszem a kórházba ahol megvárom amíg eszméletéhez tér, és további egészség ügyi vizsgálatokat teszek.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.04.11.
Aláírás: Alonso Salvatore
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Alonso Salvatore,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Nem tartunk megfelelőnek.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.