[ELUTASÍTVA]Alex Theodore

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atis

i have achieved my goals
2019. 03. 17.
215
271
Las Vegas
LV karakter
Felipe Owens
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
< Alex Theodore >
Születési hely, idő:
< 1989.05.29 >
Telefonszám:
< 38761148978 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai >
Előző munkahelye:
< Washington Medical Senter >
Betöltött pozíció:
< Mentőautó vezető >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< 02/11/1990 - 02/01/2002 >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
< Költözés >
Milyen végzettséggel rendelkezik?
< Ápoló, Mentős >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
< Attila >
Életkorod:
< 14 >
Mesélj magadról pár mondatban:
< Sziasztok! A teljes nevem Kovács Attila de általában vagy az Attilát használom vagy az Atist de általában Attilának szólítanak. 2006.03.28-án születtem Mezőtúron. Szolnok megyében élek egy kisebb városban aminek a neve Törökszentmiklós! Idestova 14 éve élek szüleimmel ebben a városban és hála istenek még nem kellett el költöznünk sehová sem. Szabadidőmben eléggé sok mindent szoktam csinálni de többek között inkább számítógépezek ! Általában az állatgondozással foglalom le magam hogyha nincs kedvem gépezni de az íjászat is eléggé közel áll hozzám. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
< 2-3 éve >
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/Wr6tQki>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/Wr6tQki>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/Wr6tQki>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Szeretnék tagja lenni egy nagyobb közösségnek és szeretnék tanulni! >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
< Nem még ! >

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
< 2020. 04. 01 - 2020.04. 14>

Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Eléggé barátságos, magabiztos ember. Kedvenc szabadidős foglakozása a különböző állatvadászat de kedvence a Strucc. Szabadidejében szívesen ül motorra majd az állam több pontján is szívesen motorozik ismerősökkel vagy esetleg egymagában, és van amikor sátrazni is elmegy napokra a sivatagban. Eléggé szeret segíteni az elakadt, bajba jutott embereknek mivel neki ez okoz lelki örömet. Történet: Kiskorában 5 éves koráig elvesztette a szülei utána egy repülőgép baleset során a szülők életüket vesztették így a kis Alex a nagymamájához került 13 éves koráig. 1993-ban Alex elveszítette a nagymamáját így árva két folytattatta tovább az életét. Az árva otthonban eléggé rendes körülmények között nevelkedhetett és rendes barátai voltak. 15 éves korában kijárta az iskolát majd 2 és fél év újsághordás után neki vágott a felsőbbrendű iskolának. Az árva otthonban volt egy szigorú nő aki csak arra akarta nevelni a kis Alext hogy orvos legyen belőle. De Alex szívből a rendőri munka után vonzódott. Így hát neki vágott a rendőrtiszti főiskolának. Továbbiakban sikeresen le tette a megfelelő iskolákat majd 0.5 év civil élet után megpróbálkozott egy halászhajón dolgozni mivel nem volt elég energiája hogy egyből neki vágjon a rendőrségi munkának. A halászhajón való dolgozás befuccsolt.>


════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Zárt: Megvizsgálás után sínbe-gipszbe rakom a csontot;
Nyílt: Stabilizálom, szállítható teszem a sérültet, majd azonnal kórházba szállítom.>
Vérzés típusok?
< Hajszáleres , Artériás, Vénás >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
< Advil , Aspirin>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< A mentős kisebb beavatkozásokat hajt végre, alap szituációkat hajthat végre, illetve a mentőgépkocsit kezeli. Az orvos a páciens-et kezeli le azazz nagyobb beavatkozásokat hajt végre nagyobb tapasztalattal mint a mentős. >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Hánytál: A beteg hányása esetén nem egy zacskóba kell hánynia hanem az erre kitalált hány tálba.
Lélegeztető gép: A beteg lelegeztetésére szolgáló szerkezet.
Olló: A feleslegesnek vélt ruhanemű vagy orvosi tárgy elvágására szolgáló eszköz.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
< Alkalmasnak értem mert viszonylag eléggé sokat olvastam. Illetve sok RP-t követtem végre a szerveren mivel eléggé szerencsétlen vagyok és rengetem mentős RP-t nézhettem végig. >
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
< 30- 40 - 50 >
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
< Igen! >
 
  • Imádom
Reactions: szmate2003

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Összeszedetlen, figyelmetlen lap.
 
  • Szomorú
Reactions: szmate2003

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Alex Theodore ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Összeszedetlen valamint egy csomó értelmetlen mondat lelhető fel a lapban. Nem tartunk alkalmasnak.

Lexia Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.