[ELUTASÍTVA]Abel Capuzzi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

#Abel

Újonc
2023. 04. 09.
1
0
LV karakter
Abel Capuzzi
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok


Vezetéknév:Capuzzi Középső név:<Válasz> Keresztnév:Abel Születési hely és idő:Red Country Korház 2001. 07. 02 Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Hivatalos tartózkodási hely jelenpillanatban nincs Állampolgárság(ok): Magyar Nem: Férfi [x ] Nő [ ]
Végzettség

Legmagasabb iskolai végzettség: Érettségi Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte: Red Country SZC Váci Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Foglalkoztatottság


Előző munkahelye: Futár Munkaviszony kezdete és vége: 04. 01 Munkaköri leírás: nagyon egyszerűen, csomagokat kellett kiszálítani címekre Miért távozott előző munkahelyéről: leginkább az alacsony fizetés miatt
fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved: Álland Ábel Életkorod:15 Mióta Játszol a See Game System szerverein? 2 hete körülbelül
Mesélj magadról:
Álland Ábel a nevem 15 éves vagyok, jelenleg 8 általánosi végzettésggel rendelkezem, szeretek csapatban dolgozni
Mesélj a karakteredről:
Egy nagyobb termetű tesi tanárként kezdte a pálya futását és egy futárként folytatta. Majd gondolt egyet és életmódot szeretett volna változtatni, körülbelül kevesebb mint 1 év alatt 23 kilót sikerült fogynia. elhagyta a munkáját és megpóbál nagy lelkesedéssel a mentősök csapatába bekerülni. Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem? Nem voltam még frakcióban, mert a karakterem nem rég utazott a városba és még csak megpróbál beilleszkedni Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja? Nem Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz? Szeretnék egy csomó embernek/családoknak jót tenni, hogy megmentem az életüket/ellátom őket Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:
<Kép helye>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png
Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet. orális, parenterális Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét. Megszólítás, légzés vizsgálás, mentők értesítése, mellkas komprsszió, két befújás orron, és ezt folytanti amíg a mentősök megérkeznek Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben? Biztosítom a helyszínt, értesítem a mentőket, kisegítem az urat az autóból és stabil oldalfekvésbe helyezem, a homlokát megpróbálom ellátni addig az ideig míg a mentők meg nem érkeznek
JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.04.04 Aláírás:Abel Capuzzi
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.