[ELUTASÍTVA] Aaron Chapman jelenkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aron toth32

Újonc
2019. 01. 18.
32
1
V4 karakter
johntravolta
LV karakter
Smecher Aaron
V2 karakter
Maya Chart
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Aaron Chapman>
Születési hely és idő:
<1995.01.01>
Anyja leánykori neve:
<Agata Kijaro>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Magyar Angol Német>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<387612001311>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<nem volt>

Betöltött pozíció:
<nincs>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Nincs>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Válasz>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Orvosi Szakképzés>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Bábes Bólyai egyetem>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[-]x

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[-]x
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Tóth Áron>
Életkorod:
<18 éves>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Lassan 2 éve>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Sziasztok én Tóth Áron-Csaba vagyok Romániából azon belül Kovászna megye,Kovásznán lakok 18 éve egy családi házban 2 testvéremmel és a szüleimmel , itthon sok állat van itt nálunk a háztartásban.Én most itt Kovásznán járok iskolába 11.osztályba járok. Legtöbbször a haverokkal logok kin a városban vagy más tevékenységet folytatok/PL játszok vagy dobolok Kahonon.Nagyon szeretek kocsikal foglalkozni ha elvégztem a sulit akor ,Restaurator akarok lenni vagy automérnök.Másképp a kedvenc autom a Mercedes E 500 ,Bmw m3 e30.Amikor szabad vagyok akor általában a kocsinkat bütykölöm és a neten nézkelődök hogy mit hogyan merre .Ez lettem volna Én ,Köszönöm szépen! >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Úgy gondolom, hogy azért lennék megfelelő erre a pozícióra mert szeretek/-nék segíteni a többi playernek, illetve ki szeretném próbálni magam hogy helyt állok-e.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Voltam szerelő v2 szerveren, szerelőként 1 hónapot miért hagytam ott kezdődöt a suli és már nem volt időm rá. >
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Nagyon szeretek csapatban dolgozni és szeretem ha sok emberen segithetek és barátkozhatok meg velük.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<Nincs sok 1408 perc https://imgur.com/a/DW968pF >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/INIzY2p >
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszálerres vérzés, Vénás vérzés,Artériás vérzés>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<A mentősnek az a feladata hogy megmentse a bajbaesett életét, illetve hogy stabilizálja annak életét ha szükség van rá, és ha kell elszállítsa a sérültet a kórházba. Az orvosé pedig az hogy a komolyabb beavatkozásokat megtegye a betegen. >


A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Lefújom az égési/forrázási sérülésekre kitalált Spray-vel,majd hideg nedves rongyot rakok rá lágyan, nem szorítva, kicsivel később leveszem róla és hagyom, hogy ne fedjem le semmivel se>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2/17/2021
Aláírás: DR TÓTHÚR
 

aron toth32

Újonc
2019. 01. 18.
32
1
V4 karakter
johntravolta
LV karakter
Smecher Aaron
V2 karakter
Maya Chart
hat sajnos lett egy mert nem volt amivel el menyek es igy elvettem a munkahelyi kocsit de mas nem volt hala az istenek Pedig ugz vartam amr hogy mentős lehesek
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Összességében, karcsú lap lett. IC részben nem értem, hogy miért van az állampolgárságnál a, Magyar, Német, Amerika, ez nekem kicsit furi, de te tudod. Ma kaptál egy jailt a perceid is nagyon halványok. Szerintem el kellene telni egy kis időnek, jail mentesen valamint növelni a perceket. Ettől függetlenül hajrá, viszont én NEM TÁMOGATOM!
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Aaron Chapman,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.