Elutasitott Ub-kérelem!

msi25

Újonc
2024. 10. 27.
2
0
V4 karakter
Elliot Hawkins
Kód:
vito2023.png

🔱
‹ InGame neved ›
Elliot Hawkins

🔱
‹ Felhasználóneved ›
msi25

🔱
‹ Miben kell a segítségem? ›
El utasitott Ub-kérelemben!

🔱
‹ Bizonyíték [kép / log] ›
nem tudok mivel ujra lett telepitve az MTA is és a gépem is! Sorry

🔱
‹ Megjegyzés ›

Tisztelt Vito ! / SeeMTA V4 SzuperAdmin

Először is, szeretném megköszönni a lehetőséget, hogy a korábbi unban kérelmem kapcsán válaszoltatok, és elmagyaráztátok az aktuális döntésetek hátterét. Megértem és elfogadom, hogy a döntéshozatalotok minden esetben a közösség érdekeit és a szerver szabályainak betartását szolgálja, ugyanakkor szeretnék ismételten élni azzal a lehetőséggel, hogy felülvizsgáljátok az ügyemet.

Ahogy azt korábban is kifejtettem, teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy a viselkedésem az adott helyzetben nem volt megfelelő, és ezáltal megsértettem a szerver szabályzatát. Azóta alaposan átgondoltam a tetteimet és azok következményeit, és őszintén megbántam, hogy a viselkedésemmel negatív élményt okoztam a játékostársaimnak. Beismerem, hogy az OOC chaten tanúsított stílusom nem volt elfogadható, és szeretnék bocsánatot kérni az érintett játékostól, valamint az admin csapattól is a helytelen magatartásomért.

Az elmúlt időszakban komolyan elgondolkodtam azon, hogy hogyan javíthatnék a viselkedésemen, és milyen lépéseket tehetnék annak érdekében, hogy a jövőben hasonló helyzetek ne forduljanak elő. Törekedtem arra, hogy jobban megértsem a közösségi szabályokat, és hogy mindig tiszteletteljes és udvarias kommunikációt folytassak más játékosokkal. Úgy érzem, hogy azóta sokat tanultam ebből az esetből, és mindent megtennék annak érdekében, hogy bebizonyítsam, felelősségteljesebb játékosként térnék vissza a szerverre.

Értem, hogy a korábbi kérelmemet korainak ítéltétek, és ezt tiszteletben tartom. Ugyanakkor szeretném megkérni a tisztelt admin csapatot, hogy vizsgáljátok felül a helyzetemet, figyelembe véve a fentieket és az őszinte megbánásomat. Biztosítani szeretném a közösséget arról, hogy a jövőben mindent megteszek majd annak érdekében, hogy pozitív, támogató és együttműködő tagja legyek a szervernek. Hiszem, hogy a hibákból való tanulás fontos része a fejlődésnek, és remélem, hogy adtok egy esélyt arra, hogy bebizonyíthassam a változást.

Köszönöm a figyelmeteket és a megértéseteket, valamint hogy időt szántatok a kérésem elbírálására. Remélem, hogy a közeljövőben újra csatlakozhatok a SeeMTA V4 szerver közösségéhez, és megmutathatom, hogy tanultam a hibáimból.

Tisztelettel: Msi25 / Elliot Hawkins!