Eltűntethető rendszám

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Hosi Keegan >

Ötleted:
< Illegális frakciók számára elérhető lenne egy olyan funkció, amivel 1 órára eltűntethető lenne az autókról a rendszám. Természetesen előRP kellene hozzá, illetve megfelelő indok. >


Megjegyzés:
< Egyik leader meetingen volt erről szó, ott mindenki támogatta, szerintem a legtöbben arra számítottak hogy az illegál fejlesztéssel fog bekerülni. Remélem azért utólag még van rá esély így is. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Véleményem szerint, jobban járnátok, ha egy rendszer segítségével át tudnátok változtatni a frakció járművek rendszámait egy bizonyos helyen. ( Például lenne egy eldugott "tuningoló" ahol az illegál frakciók tudnának alakítani a frakciós járműveiken, ott eltudnák intézni az új rendszámot, alvázszámot, motorkódot stb.) Természetesen bizonyos időközönként, 1-2naponta, nem percenként. Ezáltal nem lenne annyi MG gyanús eset, néha egy-egy körözést eltudna intézni okosan az illegálos magának, az NNI számára pedig lenne + lehetőség nyomozás terén. Ezek mellett pedig +egy jó dolog amiért érdemes lenne illegális frakcióhoz tartozni és nem civil maffiaként menekülni a rendvédelem elől.

A te ötleted is jó, de azért írtam ezt a javaslatot, mert ha eltüntetheted a rendszámot, magyarul nem lesz rendszám a járműveden, akkor kapásból a rendvédelem lefog szólítani, hogy miért közlekedsz rendszám nélkül, és ha épp akcióra indultok akkor kapásból egy lövöldözést generál.
A célját értem, valamilyen módon szerintem érdemes lenne megvalósítani, de erről nem én döntök. :)

Sok sikert kívánok hozzá, bízzunk benne, hogy meg lesz valósítva!
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Helló! Bubával tudok egyetérteni, adom egyedül anyi, hogy kicsit "OP" lenne a dolog mivel ugye akkor a traffi se jelezne be gondolom.

Összesítve TÁMOGATOM
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.