Elton Winn - Kártérítés kérvényezése. [DC026]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roooland

Újonc
2019. 01. 10.
43
81
24
Debrecen
V4 karakter
Joaquin Trujillo
LV karakter
Elton Winn/Kenneth Rhee
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Elton Winn ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1984.04.10. ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson, West Street 4. ~

Telefonszám:
~ 3876-1111-706 ~



Alperes adatai

Név:
~ Danny Campbell ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert. ~

Telefonszám:
~ 3876-1115-757 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.06.01. 18:31-től körülbelül 23:00-ig. Online hírdető felület és a tuningműhely mint megbeszélt találkozási pont. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ A megbeszélt vételi ár. (2 100 000 dollár.) ~

A történtek részletes leírása:
~ A személy felkeresett engem privát üzenetben a hírdetésem kapcsán. (A hírdetés: Katt ) Elkezdtünk megegyezni az árban és végül tett egy 2 100 000 dolláros ajánlatot. Amit én elfogadtam. Ez után megbeszéltük a találkozási pontot, ami a tuningműhely lett. Megjelentünk mind a ketten a helyszínen és kezdetét vette az autó felmérése. Átnézte az autót a tuningműhelyben és megnézte a felszereltségeit. Ekkor kijelentette nem tetszését és elhajtott a helyszínről. Így ő visszaállt a vételtől, tehát meghiúsult az üzletkötés.

Ezzel megsértette a következő hírdetési szabályt: ➢ "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." ~

Bizonyítékok:
~ Az online hírdető felület, privát üzenetben való tárgyalás: (Katt). ~



~ Kelt: Las Venturas, 2020.06.02. ~
Elton Winn
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Elton Winn!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A hirdetési szabályzat idézett pontja, melynek értelmében: " Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." a közhiteles hirdetőfelületre vonatkozik. Jelen esetben privát üzenet formájában való felkeresés és ajánlattétel történt, mely tényállás egyazon elbírálás alá tartozik egy - az Ön esetéhez hasonló -, a városban való ajánlattétellel, és mint ilyen, a potenciális vevő korlátozás nélkül élhet azon jogával, hogy szabadon tegyen ajánlatot, esetlegesen álljon el attól.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.