Elton Ross jelentkezési formanyomtatványa a See City Car Service-hez.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Elton Ross
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 13.800 játszott perc
IC SZINT: 17-es szintű vagyok.

KOROD: 17 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
Adminjailek : https://imgur.com/a/hBOWd2I
Kitiltások : https://imgur.com/a/jqZNBUT
Névváltások : https://imgur.com/a/xsyPXBI

EDDIGI FRAKCIÓID: A szerveren volt már lehetőségem kipróbálni több frakcióban is magam mint például a rendőrségnél, teknél, taxiba és voltam 2021 februárjába az SCCS-ben is.
TÁVOZÁSAID OKA: Mindegyik frakcióból azonos a távozásom oka, igazából szeretnék minden frakcióból egy kicsi tudást elsajátítani és új embereket megismerni és új társaság tagjaként erősíteni az adott frakciót.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Igen volt lehetőségem a frakció tagja lenni 2021.februárjába.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Yajeel Morrison
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Akkor eléggé inaktív voltam és ez is okozta a frakcióból való kikerülésemet.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: A most kialakult helyzet miatt eléggé sok szabadidőm felszabadult, így egy átlagos hétköznapon 3-4 órát is a rám szabott feladatok végrehajtásával tudnék foglalkozni. Természetesen én is ember vagyok, így ha valami közbejönne a megfelelő módon jelezném a feletteseimnek.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégente ennek az időnek akár a duplájára is számíthattok.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen mind a kettővel igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 17 éves vagyok, tizenegyedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulok. Van egy lánytestvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 3-4 órát tudok a szerverre fordítani. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni, hisz "a test a lélek temploma". Szeretek extrém sportokat kipróbálni, feldob egyszerűen az-az érzés, amikor az adrenalin átáramlik a testemen és felpörget, felbecsülhetetlen érzés. Tíz éve versenyszerűen atlétikázom, és rengeteg elért eredmenyt mondhatok magam mögött a gyorsfutással. Eléggé kommunikatív, jó beszédkészségű személy vagyok aki szeret csapatban dolgozni, szeretek segítek embereken, vagy embereknek amennyiben rossz helyzetben van, vagy látom, hogy problémája van. De jószívű, következetes, megértő, kedves, segítőkész illetve eléggé gyorsan ismerkedő egyéniség vagyok. Ezek mellett túlzottan maximalista vagyok és azért, hogy valami jobb legyen képes vagyok lekezelően beszélni társaimmal, vagy idegeskedni miatta. Kissé akaratos vagyok, ha valamit a fejembe veszek, addig megyek és csinálom, amíg el nem érem azt és ez is idegeskedésre vezethet át. Mindig kimondom azt, amit gondolok, mely néha bántó lehet, de általában ezt is barátaimért teszem, hogy rossz tulajdonságaikra rávilágítsam őket.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Más szerveren is voltam szerelőben ahol sikerekkel is jártam, ezért megtetszett ez a pozíció és szeretném tovább folytatni ezen a szerveren és ki szeretném próbálni magam, hogyan is tudom teljesíteni ezt a feladatot, illetve szeretek egy teljesen új közösséget megismerni és emberekkel jó kapcsolatot építeni. Szeretnék újabb célokat kitűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm, hogy időt szántál és elolvastad a jelentkezési lapomat. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.12.10. 22:00 vagy 2021.12.11. 20:00