Elton Ross jelentkezési formanyomtatványa a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
62
69
V4 karakter
zene.hill
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Elton Ross

2. Születés helye, dátuma
New Orleans University Medical Center korház, 1993.07.04

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Fifth Avenue 54

4. Telefonszáma
Telefonszámom: 462217

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendészeti főiskola, ez mellett pedig egyetemi hallgató a Nemzeti Közszolgálati Egyetem-en.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Az Országos Rendőr-főkapitányságnál szolgáltam és a Terrorelhárítási Központba ahol a felszerelésem indoka mind a két helyen ugyanaz volt mint, hogy ki szerettem volna próbálni más rendészeti állományt is.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Volt szerencsém megfordulni az Országos Rendőr-főkapitányság színében, ahol huzamosabb ideig tartózkodtam ahol sikerült elsajátítani e szakma alapjait és itt történt meg a teljes fejlődésem eleje. Ezek mellett kipróbáltam magam a Terrorelhárítási Központ csapatába is ahol pedig teljes mértékben elsajátítottam a fegyverhasználatot és az akciókhoz való hozzáállást.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Rendkívül érdekesnek találom az egész nyomozás világát és jobban meg szeretném ismerni úgy, hogy az állomány tagja vagyok. Szeretném a rendvédelmi multamból fakadó tapasztalatot tovább gyarapítani egy olyan munkalehetőséggel, ahol országom segítségére lehetek illegális tevékenységek megakadályozásában.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Szerintem azért lennék megfelelő erre a posztra, mert tapasztalt ember vagyok, és nagyon jól kijövök az emberekkel, ebből adódóan szeretek csapatban dolgozni. Rendkívül segítőkész embernek tartom magam, szeretek segíteni embereknek, ami sokszor lemondással jár,de ha kell alázatos is tudok lenni. Több helyen is megfordultam már mint rendvédelmi tag ezért magabiztosan mozognék ezen a téren. Szerintem egy eléggé barátságos ember vagyok, nem szeretem a feszültséget. Alapvetően engem nagyon nehéz felidegesíteni, és nagyon olyan személyiség vagyok, hogy ami éppen a kezemben van, azt addig nem veszem ki a kezemből amíg meg nem csinálom. Ez az egész életemet is jellemzi, elég maximalista vagyok. Amire jelenleg a legjobban törekednék, az a kifogástalan profizmus, valamint a gyorsaság. Szóval összevetve erre törekednék, rövidtávon és hosszú távon is.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Tóth Ervin a becses nevem és jelenleg a 17. életévemet élem..

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
A szerverre 2016 június 30-án regisztráltam fel de nagyon sok ideig háttérbe volt szorulva a szerver mivel nem nagyon tartottam igényt a szerveren való játszásra. Egy ideje megint elég aktívan elkezdtem játszani a szerveren és a játszott percem háromnegyedét is most szereztem.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Jelenleg 13800 percel rendelkezem a szerveren.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
A szerveren volt lehetőségem kipróbálnom magam mint Rendőr ahol őrmester rangig jutottam de kissé monotonná vált és így jelentkeztem TEK-be ahol Főtörzsőrmester rendfokozatig jutottam de inaktivitás miatt kiléptem a frakcióból.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Más szerveren is volt már szerencsém kipróbálni magam mint rendvédelmi tag ahol véleményem szerint sikerekkel is jártam, ezért megtetszett ez a pozíció és szeretném tovább folytatni ezen a szerveren és ki szeretném próbálni magam, hogyan is tudom teljesíteni ezt a feladatot. Ezek mellett szeretek aktívan megint elkezdeni MTA-val játszani mivel az elmúlt időben kicsit elment a kedvem az egésztől mivel nem igazán volt mit csináljak. Szeretnék újabb célokat kitűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen az összessel rendelkezem.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Üdvözlök minden kedves olvasót! Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 17 éves vagyok, tizenegyedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulok. Van egy lánytestvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 4-5 órát tudok a szerverre fordítani. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni, hisz "a test a lélek temploma". Szeretek extrém sportokat kipróbálni, feldob egyszerűen az-az érzés, amikor az adrenalin átáramlik a testemen és felpörget, felbecsülhetetlen érzés. Tíz éve az életem része az atlétikázás, ahol rengeteg elért eredményt mondhatok magam mögött mind egyénileg mind csapatban. Legjobb eredményem az csapatban történt meg ahol is 4x100 m váltófutásban az első helyet sikerült elhozni országos szinten. Egyénileg viszont a legjobb eredményem az a országos 3, helyezés gyors futásból.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen menni fog a kötelező.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
↣ Az őszintét megvallva eléggé sok névváltási kérelmem van, ami szerintem azért történt meg mert a szerveren való játszásom előtt rengetegszer váltottam nevet és ez vitelezte ki. Névváltásaim

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Kitiltva a szerverről egy félreértés miatt lettem bannolva, amit a leghamarabb modon egyből megbeszéltem a vezetőséggel és deaktiválták a tiltásomat. Kitiltások.
Mindössze csak kétszer voltam admin jailba, ez a két alkalom is mind csak frakcióval kapcsolatos elintéznivaló indok miatt. Admin jailek.
 
  • Tetszik
Reactions: exito

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.