Élményképek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
5c63f95843515923e03d4c773cb1d819.png

Ide várhatóak a frakcióval kapcsolatos élményképek!​
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Uhm. Egy pár tanács:

-Skines fegyver ne legyen képen.
-Borzalmas kiegészítők szintén ne.
-Mindenkit látok a képeken csak a frakciót nem.
-Érdemesebb RP-s képekkel nyitni, és az ilyeneket pedig maximum egy kép erejéig kitenni.
-Találjatok ki egy frakció, karakter történetet, és azt próbáljátok építeni.

Hirtelen ennyi. Ha komolyan veszitek lehet belőle valami. Ha kell segítség keressetek nyugodtan.
Gl.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Uhm. Egy pár tanács:

-Skines fegyver ne legyen képen.
-Borzalmas kiegészítők szintén ne.
-Mindenkit látok a képeken csak a frakciót nem.
-Érdemesebb RP-s képekkel nyitni, és az ilyeneket pedig maximum egy kép erejéig kitenni.
-Találjatok ki egy frakció, karakter történetet, és azt próbáljátok építeni.

Hirtelen ennyi. Ha komolyan veszitek lehet belőle valami. Ha kell segítség keressetek nyugodtan.
Gl.
Szia, köszi a tanácsokat. A frakciót azért nem látod mivel még nincsennek skinjeink.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
766
3 905
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Srácok, 10 darab törölt komment van ami mind beef. Ha kritikátok van azt privátban rendezzétek le, de ami itt megy (ment) az nagyon gáz. Innentől figyelemmel fogom kísérni a topicot aki beefel megkapja szó nélkül a szankcióját.
szerintem több értelmesebb kritika hsz volt a topic alatt, mint beef. Tény hogy a topic alatt eddig csak beefeltem utána pedig kitöröltem az egészet (nem tagadom az egészet), de ha valamivel nem ért egyet az ember, akkor szerintem joga van kifejteni azt, nem csak pmbe. Ennyit az én részemről. Illetve az utolsó alkalom hogy ide kommentelek
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
A te kommented egyenesen kritikán aluli volt, megérdemelte volna a 100 büntetőpontot. A többi se volt semmi, volt 1-2 ami normálisabb volt (azokat nem én töröltem).
Lezártam innentől én is ezt a dolgot.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Ezt a véleményt csak privátba dolgot én továbbra is elengedném. Ez egy élménykép topic. A kritikát és a véleményt el kell fogadni. Ha valami jó elmondják, ha nem, akkor azt is. Erről szól a fórumozás. Volt szerencsém veletek személyesen is rp-ni, tapasztalatom szerint van egy-két tag aki tudja is miről beszél, a többiek pedig csak tapogatóznak. Ezt tükrözi ez a topic is. Ha megerősítitek a követelményeket, és nem adjátok fel lehet belőle valami.

Várunk titeket legközelebb is. Keep up.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.