Elliott Stevens jelentkezése a Las Venturas Taxi társaságába sofőr pozícióba. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence^^

Újonc
2019. 02. 10.
28
13
LV karakter
Elliott Stevens
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Szeifert Bence
Hány éves vagy?
15
Hány játszott perced van?
92242
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nope (Katt)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam. (Katt)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen (Katt)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam,számtalan frakcióban megfordultam már.Többek közöt:LVT,LVMS,Redline Auto Services
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Legtöbb frakcióból azért léptem ki,mert már elértem az célomat az adott frakcióval.PL:Taxi Leaderség,LVMS-ben Paramedicként szolgálni,Redline meg az adminság miatt.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Többszörös IDG,SGH tagság,Adminisztrátori pozíció (3-mas),Frakció leaderség,rengeteg RP tapasztalat.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2 adott esetben 3 órát
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Mind a kettővel igen!
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Nos úgy érzem,hogy egy kicsivel több előnnyel indulok mint a többi jelentkező.Mivel már van a csapatmunkában dolgozási illetve csapatmunka irányításában is tapasztalatom.Összesítve 5-6 hónapot voltam taxis,mely idő alatt rengeteg tapasztalatot szereztem a frakcióval kapcsolatosan. Mivel megfordultam több frakcióban is,ezért egy viszonylag színes RP-vel rendelkező embernek tartom magam.Terhelhető embernek tartom magam.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Bencének hívnak.2004 Január elsején születtem.Jelenleg középiskolában tanulok mint gimmnazista. Szabadidőmben CS-zni szoktam,illetve MTA-zni.Volt egy kisebb kihagyásom a játékkal,de mivel megjött a kedvem így nyárra,megint előveszem (és a játékot is haha^^),és frakcióba csatlakozok.Empatikus ember vagyok,szeretek másokon segíteni.Igyekszem keveset hibázni,ami mostanság sikeres is szokott lenni. Negatívum velem kapcsolatban,hogy ha hibázok,akkor általában nagyot,és nagyon nem tudom kezelni onnan a problémát,mint egy helyzettel kapcsolatosan,mint emberrel. Ha valami hülyeséget csinálok,igyekszem azt ezerrel helyrehozni,még ha ez más szemszögéből nem is látszódik. Könnyen ismerkedek és beszélgetek emberekkel,viszont kevés embert tarok közel magamhoz,viszont akit közel tartok,azt nagyon nehezen engedem el.Erőm 90%-át arra szeretem fordítani,ami érdekel(jelen esetben a frakcióra).S.Csabi a legjobb amúgy csak szóltam előre ^^


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Elliott Stevens
Jelentkező születési helye, ideje:

1990. 01. 01 Las Colinas
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Naomi Swanson
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretnék egy olyan munkát,amivel kamatoztathatom a városismeretemet és a vezetési képességemet.
Miért pont önt vegyük fel?

A fentiekben már említettem a főbb okokat.Amit még hozzá tudnék fűzni az az,hogy egy roppant életvidám és terhelhető ember vagyok egyszerre.A rám kiszabott feladatot könnyedén megcsinálom,a legrövidebb idő alatt és persze a legbiztonságosabban.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Rengeteg szempontból meglehet ezt a dolgot vizsgálni.Vannak olyan helyek és szituációk,ahol a csapatmunka elengedhetetlen. Személy szerint egy taxi ((InGame részről))nem olyan dolog,ami nagyon nagy csapatmunka kellene. Kell,hogy legyen összhang a dolgozók és dolgozók között,illetve a vezetőség és a dolgozók között,viszont nem létfontosságú,hogy jelen esetben a csapatmunka töretlen legyen.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Kedves Las Venturas Taxi Társaság! Ebben a motivációs levélben szeretném elmondani,hogy számukra miért én lennék a megfelelő ember,és hogy számomra miért pont ez a cég lenne az ideális munka. Kezdeném is az utóbbival! Életem során sok dolgot megéltem. Kudarcok,csalódás és szeretteim elvesztése. Minden jó és rossz ami történt velem, segített a mostani Elliott kialakulásában. Életem során rengeteg emberrel volt alkalmam beszélgetni,ismerkedni és tapasztalatot szerezni. Az előbb felsorolt indokokból adódik,hogy nagyon jó ember felismerésem van. Akár pár mondatból feltudom mérni,hogy egy-egy ember milyen. Visszahúzódó vagy esetleg merész. Egy átlagos ember vagy egy beteg sorozatgyilkos. Egy barát vagy egy ellenség. Ez az emberismeret véleményem szerint jól jön egy ilyen munka során,ahol mindig embereket kell szállítani. 2013 óta élek a városban,és az óta is éjt nappal át járom a várost.Nem számít,hogy gyalog,vagy kocsival. Lassan,vagy éppen tűz gyorsan. Kiváló városismeretemmel köszönhetően akár GPS nélkül is tudok fuvarozni.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

(Katt)


Aláírás: Elliott Stevens

Kelt.: 2019.06.12
 
Utoljára szerkesztve:

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.06.13. 19:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép lap lett.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.