Ellie Willow Salnias jelentkezése az SGH csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hohesz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 29.
389
292
18
Moszkva tér
open.spotify.com
V2 karakter
𝐥𝐨𝐧𝐳𝐨.𝐠.𝐡𝐚𝐲𝐞𝐬🇺🇸


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Augusztusban töltöm be 17. évemet, Várpalotán élek, Veszprémben tanulok, leginkább az informatika és a fizika érdekel. Szabadidőmben számítógépes játékokkal játszom, vagy ha jó idő van biciklizek a barátaimmal. Egy barátságos embernek tartom magam, így a beilleszkedés sem jelentene nagy gondot. Jó a problémamegoldó képességem van és gyorsan tudok alkalmazkodni.

Mióta játszol a szerveren?

2017 augusztusában regisztráltam.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Sok frakció tagja lehettem, rengeteg barátra tehettem szert és elértem azokat a vagyontárgyakat amiket célként kitűztem magamnak.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Legális frakciók tagja voltam több ízben is, és jelenleg is.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Igen, voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ebben a szerepkörben is szeretném kipróbálni magam

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Szeretek segíteni másoknak és megosztani a tapasztalataimat, ezért lenne ideális az SGH

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Heti 650-700 percet


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Adminsegéd chaten szólnék egy adminisztrátornak aki szankcionálja a játékost, Amennyiben a játékos kezdő, felajánlanám neki a betanítását.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Az event helyszín véleményem szerint forgalmas helynek minősül, így súlyos NonRP, ha pedig valakit meg is öl, DM-nek minősül.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Jelezném felé, hogy ebben csak adminisztrátor tud segíteni, és szólnék egy adminnak, hogy az adott játékosnak segítségre van szüksége.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólok egy adminnak, aki eltávolítja a helytelen vagy szabálysértő hirdetést.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Az ütközés erejétől függ, egy nagyon kicsi koccanás esetén még elfogadható, de egy nagyobb ütközés esetén hagyag RP-nek minűsül, tehát szólnék egy adminnak, hogy szankcionálja.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Ez vagyonátruházásnak minősül, tehát szabálysértést követ el ami miatt szankcionálni kell, illetve nem fogadnám el az összeget.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megpróbálnék utánajárni fórumon, majd ha ez sem segít megkérdezném adminsegéd chaten.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
OOC kéregetés miatt szólnék egy adminisztrátornak.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Félbehagynám az RP-t és elkezdeném a betanítást.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, autókereskedés, autósiskola, szerelőtelepek, pláza, ruhabolt, kórház

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Rákászat
: Elsőként szükség lenne egy Reeferre, melyet más játékostól vagy a hajókereskedőtől (1.500.000 Ft) tud beszerezni. Emellett szükség lesz döglött halra melyet a világítótoronynál tud venni. Ezután a térképen található rák ikonhoz kell menni a reeferrel, ahol 5000 Ft/db áron tud bérelni ketreceket melyekbe 4-4 halat tud tenni csali gyanánt. Ezeket a ketreceket egymástól 200-300 méteres távolságra tudja kidobni, 15-20 perc elteltével pedig a hajó radarján sárgára vált a ketrec jele, ezután tudja őket kiemelni, majd visszavéve őket a rákászat CP-jébe, megkapjuk a fizetségünket.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Benzinszállító
: Vegyük fel a munkát városházán, valamint váltsuk ki az ADR vizsgabizonyítványt. Menjünk a város délkeleti részére, vegyük fel a munkajárművet. A telepen tolassunk rá az egyik benzintárolóra és töltsük fel a munkajárművünket. Vezessünk el a célhoz, majd az adott benzinkúton ürítsük ki az autónk tartályát és megkapjuk a fizetésünket.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm
: A térképen található valamelyik szimpatikus farm ikonnál van lehetőség a farm bérlésére, melynek költsége az első héten 4.500.000 Ft, majd minden további héten 1.500.000 Ft. A város déli részén található piacon megtalálható minden szükséges tárgy (kanna és vetőmagok), amire szükség van. Egyszerre 40 magot vagy dughagymát lehet elültetni, tehát vásároljunk ennyit kezdésnek. Emellett egy kannára is szükség lesz a locsoláshoz, vegyünk egyet ebből is. A farm megmunkálása kicsit időigényes, meg kell kapálni, minden egyes kis részt a farmon belül, valamint egy ásóval lyukat kell ásni az elültetendő növény számára. Ezek után elültethetjük a vásárolt magokat, majd amíg meg nem érik napi 2-3 alkalommal locsoljuk. Pár nap elteltével, ha beérett a termés, a piacon van lehetőségünk az adott NPC-nél egy minigame után értékesíteni.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen, legutóbb tavaly októberben.
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, nem voltam.
 

redflagradocz

Újonc
Támogató
2020. 11. 29.
39
47
LV karakter
tyrell_marques🇮🇹
V2 karakter
giorgio pietro
Csa bari!Több mint 4 éve immáron, hogy ismerlek és ez idő alatt mind a játékba ,mind az életben elég sok mindent tettél le az asztalra! Téged ismerve, szerintem eléggé helyt állnál mint Adminsegéd. A lapodat teljes mértékben Támogatom!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Yakariii és Hohesz

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Tudom mire vagy képes koma, úgyhogy ezt a lapod nem szivesen támogatnám. Te adminnak születtél nem admin segédnek.🍺
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Hohesz és tommenxd

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
594
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Csak azt tudom elmondani amit mindenki más. Biztos vagyok benne hogy adminsegéd pozícióba megálnád a helyed. Sok sikert
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Hohesz és LuisL

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
ELUTASÍTVA

A heti játszott időd kevés, valamint a lapodban megfogalmazottak nem felelnek meg az elvártaknak.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.