Elliana Lucie Fontaine Jelentkezési lapja a Jesse Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsirKecske

Újonc
2019. 11. 01.
47
98
Győr
V4 karakter
Clementine M Peuyrredon
LV karakter
Elliana Lucie Fontaine
V2 karakter
Sophie Bouthillier
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Fontaine

KÖZÉPSŐ NÉV:
Lucie

KERESZTNÉV:
Elliana

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Férfi

[x] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
Las Venturas, Fort Carson Medical Center , 05/16/1994

BEJELENTETT LAKCÍM:
Blueberry Holmes RD. 130

TELEFONSZÁM:
+38-76-214-6570

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Imádok az autókkal foglalkozni. Szerelni őket, fényezni, festeni, vezetni esetleg azokat fényképezni s bármi hozzá kapcsolódó dolgot. A céghez való csatlakozás csak munkát csinálna abból amit már szabadidőmben is csinálok. Nem tudnám saját magamat elképzelni más féle munkában.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Úgy gondolom, hogy egy hasznos tagja tudok lenni a csapatnak. Csapatjátékosnak és segítőkésznek mondanám magam leginkább. Nem lenne problémám a csapatba való csatlakozással. Szorgalmas vagyok és gyorsan tudok ragaszkodni a változásokhoz. Volt már szerencsém tapasztalatokat szerezni korábban a cégnél.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Weboldalon

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Las Venturas Medical Services
Munkaviszony kezdete:
2023.06.18
Munkaviszony vége:
2023.06.24
Munkakör leírása:
Életmentés, recepción való információ felvétel.
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[x] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
Ismeretlen

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[x] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Péter

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
23

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
18.856

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Jesse Car Service
Las Venturas Medical Services


*TÁVOZÁS OKA:
2021.07.02 - 2021.09.20 : Jesse Car Service - Kiléptem a frakcióból mert költöznöm kellet. Nem volt elég időm a játékra jó pár évig.
2023.06.18 - 2023.06.24 : Las Venturas Medical Services - Discordon a vezetőség úgy gondolta, hogy a nálam lévő bilincs fegyvernek számít és sérti a frakció szabályzatot. Nem értetem velük együtt ezzel kapcsolatban. Ezért kirúgtak és feketelistára kerültem.


TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Szeretnék aktívan részese lenni a frakcióban. Több tapasztalatot szeretnék szerezni és hosszútávon a frakció részese lenni.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Elég aktívan játszom a szerveren. Normális, értelmes és őszinte ember vagyok. Volt szerencsém a frakció tagja lenni még a V3-as időszakban.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Napi 4-6 órát.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
9818

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok, Péternek hívnak de a játékos nevem CsirKecske. 23 éves vagyok és Győr-Moson-Sopron vármegyében lakom. Nagyjából 9 éve játszom különböző roleplay szervereken. Ezek nagyrésze magyar text alapú szerverek voltak de fordultam már külföldi voice alapú szerveren is. Van egy tetőfedő szakmám de nem épitőiparban dolgozom hanem honvédségnél hamarosan. Szabad időmben számitógépezni vagy edzeni szoktam. Van egy-kettő hobbim amit szeretek csinálni. Szeretek zenélni vagy filmeket/videókat készíteni egyéb dolgokról ami engem akkor érdekel. Türelmesnek és szókimondónak mondanám magam. Egészen jól tudok angolul, a következő pár hónapban szeretnék egy nyelvvizsgát is lerakni belőle majd németül elkezdeni tanulni. Sajnos diszgráfia és diszlexiás vagyok ezért nem tudok szépen se helyesen írni esetenként. Próbálok a törekedni ezeknek a hibáknak javítására amennyire csak lehetséges. Nem szoktam kifogásokat keresni ezzel kapcsolatban. Szerencsére ritkán fordul elő( Legalább is ezzel próbálom magamat hitegetni) , inkább a kicsit összetettebb szavak amiken egy kicsit gondolkoznom kell :D. Megvan a saját stílusom de tisztelettel szoktam beszélni más emberek. Barátaimmal sok féle játékot szoktunk tolni ha arról van szó. Feketehumorom is van, bármikor vevő vagyok egy jó italozásra is. Van egy saját DayZ szerverem is amit én és kettő másik barátom tart fent de gondolkozunk abban is, hogy más játékokban is megpróbálkozunk (Gondolok itt pl. Rust, vagy CS2 közösségi szerver a barátitársaságunknak ha valamikor funolni akarunk egyet).

Köszönöm szépen, hogy elolvastad a bemutatkozásom. Remélem hamarosan a újra részese tudok lenni a csapatnak.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.