Elliana Lucie Fontaine jelenetkezési lapja S.G.H-nak.

CsirKecske

Újonc
2019. 11. 01.
24
10
23
Győr
LV karakter
Elliana Lucie Fontaine
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Péter, 23, 9818

Jelenlegi játszott perced:
31.350

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
AZ S.G.H feladata, hogy a játékosoktól kapott kérdésekre megadja a válaszokat. Ezzel könnyebbíti az adminisztrátorok munkáját a szerveren.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
A szerveren eltöltőt időm és tapasztalatok alapján úgy gondolom magamról, hogy megfelelő személy lennék a csapat számára. Szeretek segíteni az embereknek bármivel kapcsolatban. Barátságosnak tartom magam, könnyedén tanulok a hibáimból. Próbálok igyekezni ezek kijavítására. Elég aktívan játszom a szerveren ezért ezt az időt szívesen tölteném az S.G.H feladataival.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitív
+ Gyors tanuló
+ Csapat építő
+ Segítőkész
Negatív

- Szarkasztikus
- Türelmetlen
- Helyesírás


Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:

Pláza


Las Venturas szívében található, könnyen megközelíthető, és jól látható a térképen.

A plázában található bank számos szolgáltatást kínál a játékosok számára. Itt minden játékos befizetheti a megkapott csekkeket, nincs limit a pénzfelvételnél, ami különösen fontos, ha már kimerítettük a napi ATM limitünket. A bank felső szinten könnyen megtalálható, így bárki gyorsan és egyszerűen intézheti pénzügyeit.

A plázában három üzletlánc is elhelyezkedik: két étterem és egy nagyobb üzlet. A két étterem változatos ételkínálattal várja a látogatókat, így mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Az üzletben pedig kaphatók különféle árucikkek, amelyek megfelelnek a vásárlók mindennapi igényeinek. Ezek az üzletek mind az alsó szinten helyezkednek el, így könnyen elérhetők és gyors vásárlási lehetőséget biztosítanak.

Plázában három szórakozóhely található, amelyek különböző élményeket kínálnak a látogatóknak:

  1. Seenema Mozi: Felső és az alsó szinten helyezkedik el, így bárhol is járunk a plázában, mindig könnyen elérhető. Vehetünk jegyeket a kihirdetett mozi filmekre és azokat később megnézhetjük.
  2. Kaszinó: A kaszinó is mind a felső, mind az alsó szinten elérhető, így a látogatók könnyedén kipróbálhatják a szerencséjüket a különböző játékgépeken a megvásárolt SSC használatával (See Slot Coin).
  3. Airsoft Pálya: Ez az izgalmas szórakozási lehetőség a mélygarázsban kapott helyet, ahol a látogatók egy adrenalindús "csata/mérkőzés" részesévé válhatnak. Mások ellen többféle játékmódban, különböző pályákon és felszerelésekkel van lehetőségünk ezt ki próbálni.
Ezzel a változatos felhozatallal mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb szórakozást, bármelyik szinten is tartózkodik a plázában.


Szerelőtelep

Nyilvánvalóan kellően figyelnünk kell a saját gépjárművünk állapotára.

Hiszen ha véletlenül balesetet szenvedünk, az autó állapota is jelentősen romlik, és ennek következtében használata is nehezebb lesz. Ilyenkor érdemes ellátogatni a számunkra kiválasztott szerelőműhelybe/szerelőtelepre, ahol az ott dolgozó szakemberek szívesen megjavítják az autónkat pénz fejében. A szerveren összesen három különböző szerelőműhely található: Jessi Car Service, RedLine Auto Service és SeeRing szerelő boxjai. Esetleg, ha olyan balesetet szenvedtünk, amelynek következtében az autónk már nem tud tovább menni, kifogyott az üzemanyaga vagy lemerült az akkumulátora, lehetőségünk van vontatót hívni a 1818-as telefonszámon.

Ha az autónk oldalra húz, akkor szükség van a felfüggesztés cseréjére és a futómű beállítására. Esetleg ha a motor füstöl, kicserélik a szükséges motorikus alkatrészeket. Gumiabroncs lyukas? Párban kicserélik a gumikat, hogy egyenletes legyen a kopás és a megfelelő tapadás az autón. Ezen kívül az autó karosszériáját is megjavíthatjuk, ha az megsérült, például betört vagy behorpadt. Ha nem szeretnénk, hogy recsegjen a rádió, akkor azt is kicserélik nekünk, egy új fejegység beszerelésével.

Bármiféle problémánk lenne az autóval akkor a szerelőműhelyeken/szerelőtelepeken ezt könnyedén orvosolhatják.

Városháza




Sok ember számára a legfontosabb hely városháza. Ezzel egy kicsit vitatkoznék, bár be kell vallanom, tényleg fontos szerepe van a szerver életében.

Itt van lehetőségünk kiváltani az iratainkat, amikor elkezdjük a játékot, majd azokat később meghosszabbítani. Ha saját ingatlanjaink vannak, akkor azokat is a városházán lehet bejelenteni. A saját autónkra kapott műszaki lapot is itt tudjuk kiváltani, amivel érvényes forgalmi engedélyünk lesz az adott autóra. Mindenkinek az első állomása a szerver életében.

Természetesen, ha úgy gondoljuk, van lehetőségünk ezt a lépést kihagyni, és úgy dönteni, hogy iratok nélkül szeretnénk a számunkra eljátszott karakter életét képviselni. Jelentősen megnehezíti a karakterünk életét, ha ezt a döntést hozzuk. Ha nincsenek érvényes igazolványaink, akkor az alábbi negatív következményekkel kell szembenéznünk:
  • Nem vezethetünk autót érvénytelen jogosítvány nélkül. (Bírság, autóval nem közlekedhetünk tovább, jogosítvány és forgalmi hiánya miatt.)
  • Nem nyithatunk vállalkozást igazolvány hiánya miatt.
  • Nem szervezhetünk rendezvényt igazolvány hiánya miatt.
  • Nem adhatunk be pályázatot igazolvány hiánya miatt.
  • Nem dolgozhatunk legálisan frakciókban.
  • Nem dolgozhatunk különböző vállalatoknál bányákban.
  • Az ingatlanjainkat lezárják és elárverezik bejelentés nélkül.
És még számtalan dolog ami megnehezíti a szerveren való életet.
 
Utoljára szerkesztve:

Ryzee

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2023. 04. 14.
29
4
V4 karakter
James Romano
LV karakter
Sophia Romano
V2 karakter
❌
Ismerem a srácot, szerintem megállná a helyét. Bár nekem szemet szúr 1-2 helyesírási hiba de nem vészesek. Ami nekem még kicsit sok az a színek használata, szerintem ennyit nem kellett volna színezni a szöveget. De ezeken kívül nem lett rossz lap. TÁMOGATOM. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: CsirKecske

Snowey

Újonc
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 18.
10
9
LV karakter
Gennaro Livio
V2 karakter
Jake Smith
Szia.
Rengeteg benne a sok felesleges szín, a helyesírást én javítanám még a helyedben. A fogalmazásban is vannak hibák, a mondatok felépítése sem az igazi. A türelmetlenség elég kiábrándító tulajdonság. Remélem kijavítod, és sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: CsirKecske

CsirKecske

Újonc
2019. 11. 01.
24
10
23
Győr
LV karakter
Elliana Lucie Fontaine
Sziasztok!
Köszönöm a visszajelzéseket a lappal kapcsolatban. <3
Kicsit elkapkodva írtam meg a lapot elsőnek . Amint @Ryzee megírta az első hozzászólást máris elkezdtem kiszúrni a hibákat tegnap.
Mai nap az előző két órában kitöröltem/kijavítottam a felesleges színeket a szövegből, helyesírási illetve a fogalmazási hibákat...

(Diszgráfiám miatt a hosszú szavak/mondatok problémát okoznak de igyekszem ahogy most is azokat minél hamarabb kijavítani.)

Kicseréltem a Szókimondó negatív tulajdonságot -> Helyesírás-ra. (Relevánsabb)
Kicseréltem a Barátságos pozitív tulajdonságot -> Gyors tanuló-ra.

Bővítettem az egész lapot részletesebben. A formázás megváltozott, talán így sokkal letisztultabb és kellemesebb olvasni.
 
  • Tetszik
Reactions: Snowey
2024. 03. 17.
14
3
V4 karakter
-
LV karakter
Aiden Kenneth
Ismerlek,amit élvállasz és elkezdesz azt a legnagyobb szorgalommal csinálod végig.Támogatom