Elizabeth Dawidson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Elizabeth Dawidson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 150669
IC SZINT: 55.

KOROD: 17 éves vagyok jelenleg.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://ibb.co/MSDpGwD

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Természetesen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi-Leader, Yakuza-Leader, vezetésen kívül pedig csak elvétve pár db-ban. Pl.: TEK.
TÁVOZÁSAID OKA: Időhiány legtöbb esetben.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Pontosítva nem tudom.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: /-/
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: /-/

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 18:00 - 21:00 - Munka miatt.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Változó, sokkal több mint hétköznap.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Krisztián a nevem, szakmát tanulok jelenleg. Egy gyárban dolgozok mint forgácsoló, emellett másodállásban diákmelóként a Tescoban dolgozok. Nem rég kezdtem el a jogosítványt is, jól haladok eddig vele. Kitartó személyiségnek tartom magam, csináltam sok hülyeséget a múltban de nagy ívben fordult meg a gondolkodás elveim, komolyabban veszek több dolgot amik eddig felett csak szemet hunytam. Szeretem a monoton munkát, nem tudok beleunni. Legtöbb szabadidőmet a See MTA V2 szerverén töltöm.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? A szabadidőmet szeretném eltölteni valami hasznossal és vissza térni a V2 körforgásába. A szerver iránt lévő elszántságomat és aktivitásomat az SCCS-be szeretném fektetni hisz itt látom a legkifizetődőbbnek. Barátságos környezetnek tartom ami ebben a frakcióban van, nagyon is vonzza a tekintetem és érdeklődésemet. Szeretném újra megpróbálni magamat ebben a frakcióban, megmutatni hogy változott az elszántságom és helyt tudok állni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: /-/


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.08.20 - 16:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.