Eliyah Way jelentkezése a Redline Auto Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kemeron.

get cake, die young ?
2019. 01. 10.
383
740
22
New York
V4 karakter
prevan.girard🥀
LV karakter
raad_dequan
V2 karakter
raad dequan
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Eliyah Way >

Születési helye, ideje:
< 1993.03.13>

Édesanyja lánykori neve:
< Amanda Fletcher >

Jelenlegi lakcíme:
< Redsands West, 1537 >

Hány éve él a városban?:
< Lassan 8 éve élek itt. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Jó megélhetőségi lehetőségnek gondolom ezt a munkát és mindenképp szeretnék önöknél dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel elég ambíciódúsnak érzem magam a feladat elvégzéséhez, és képes vagyok a rám kiszabott munkát elvégezni. Illetve van némi tapasztalatom az autók iránt így nagyobb érdeklődéssel is fordulok ehhez a munka iránt. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, még nem dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Center, illetve ezelőtt biztonsági őr voltam egy szórakozóhelységnél. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Eliyah Way >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< A lap írásakor: 13861 perc >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Közel 6 éve játszok különböző RP szervereken. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Kiszeretném magam próbálni ilyen téren is, de jobban mondva nem kipróbálásként, hanem hosszú időre tervezek jelentkezni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szerintem képes vagyok elvégezni a rám kiszabott munkát és mindenképp tudom teljesíteni a kiszabott "minimumot" is. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
Sajnos igen voltam egyszer, viszont ennek már több mint egy hónapja.
<
LVJAIL.png
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
Sajnos egyszer voltam, viszont a ban átírás a "vagyon átruházás" tévesen lett adva. Viszont ennek már több mint 1 éve.
<
LVBAN.png
>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
LVNEVVALTASUJ.png
>


Voltál-e már szerelő?:
< Még SGS szerveren nemvoltam. >



Mennyi idős vagy?:


< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-02-11 16:44:42 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Akár 5-6 órát is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Jelenleg nyári szünetben délelőtt és délután is aktív tudok lenni egyaránt viszont ha választanom kell inkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második pontot tudom teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

Sziasztok, elsősorban is Zsoltinak hívnak, 17 éves vagyok, egy kisebb városban élek Kézdivásárhelyen. Amit fontosabbnak tartok, hogy érdemes rólam tudni az az, hogy egy társaságkedvelő ember vagyok, kedvelem a különféle biciklis sportokat, legyen az BMX, Downhill és ehhez hasonló dolgok, illetve a motorozás. Szabadidőmben általában ezzel szoktam tölteni az időmet, főleg, hogy most nyári vakáció is van, most annál inkább. Viszont, mint vakációban, és iskolaidőben is jártam vendéglőbe pincérkedni, ez mellett még elmentem heti egy-két alkalommal garnitúrázni. Természetesen amikor se meló, és semmi egyéb dolog nincs, akkor szoktunk a spanokkal "kockulni", és mivel most nyári vakáció és semmi dolog, ezért gondolom azt, hogy még több időm lenne egy ilyen adminisztrációs feladatra, persze ez nemjelenti azt, hogy suli időbe vagy máskor nemlenne, csak most különösebben több idő lenne rá.
Másodsorban tanulmányaimat a Református Kollégiumba végzem nyelv osztálybany Szeptembertől leszek XI. osztályos. Olyan átlagos tanulónak mondanám magam, jegyeim átlaga is ezt tükrözik. Nem mondanám magam annak aki sokat tanul, de annak se aki egyáltalán nemtanul, hiszen úgymond Nyelv osztályból lehet lehetetlennek hangzik, de Asszisztensi vizsgát szeretnék letenni, ha minden jól megy. Pár kedvenc zene műfajom az oldschool hip-hop/rap, techno és még a jazz is becsúszik néha. Ezeket a dolgokat találtam fontosabbnak, aki meg még valami pluszt szeretni rólam megtudni, az nyugodtan kérdezhet.

 
Utoljára szerkesztve:

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
494
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
Nem lett rossz lap, csak az IC részben az aláírást javítsd ki, ha nevet váltottál. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Kemeron.

Kemeron.

get cake, die young ?
2019. 01. 10.
383
740
22
New York
V4 karakter
prevan.girard🥀
LV karakter
raad_dequan
V2 karakter
raad dequan
Javítottam, köszi szépen, hogy szóltál. ?
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.07.19. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Kemeron.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.