Eliot Ortwin-> Santornio

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Eliot Ortwin >

Panaszolt fél admin neve:
< Santornio >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ügy helytelen bírálata, illetve ügy nem megfelelő intézése. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/q1qFvia >

Megjegyzés:
< Helló. Szerintem nem megfelelő volt az ügy intézése, mivel nem jött oda hozzám, random bejailezett.. esélyem nem volt, hogy megbeszéljem vele. Arra hívatkozott, hogy ő specelt, akkor látta volna, hogy előveszem a telefonomat, majd elteszem és beülök a kocsiba majd random VÉLETLEN előveszem a fegyvert. Miután én észleltem, hogy elővettem a fegyvert rögtön elraktam. Ezzel se a másik félnek, se nekünk nem volt gond, tovább mentünk majd egyszer csak random berakott jailbe, hozzátenném amikor úton voltunk SCCS-be akkor kaptam egy olyan PM-et, hogy "Van nála fegyver", szerintem nem nekem akarta címezni, viszont eléggé érdekes. Én szerintem a haverjait szerette volna megvédeni, akikkel éppen IC konfliktusunk volt. >
Jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva a profilodon, 12 órád van ennek javítására. @Carter
 
Utoljára szerkesztve:

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Hello.
Egyrészt , semmi haverkodásról itt szó nincsen, egyszerűen egyedül voltam fent admin és pörgött a chatem, rossz ID-re küldtem egy VÁ-t, ami amúgy egy veled kapcsolatos panaszra lett volna a válasz na de gyűjtsük is össze a logokat. - Ez volt rátok az első panasz, ami miatt elkezdtelek nézni.:

[2021-09-10 21:43:08] [Output] : [Fogadott PM]: Randy Henderson (65): csáó egy srác üldözteti magát és indokolatlanul van nála fegyver

- És akkor folytatom onnét, mikor elkezdtelek specelni a kórház előtt.

[2021-09-10 21:43:26] [Output] : [TV] Admin[1] Santorino elkezdte TV-zni Eliot Ortwin-et.
[2021-09-10 21:43:28] [Output] : [>o<] *** Shev Gallardo bemutat.
[2021-09-10 21:43:28] [Output] : [>o<] Eliot Ortwin mondja: Nem ilyen kis geci késem van!
[2021-09-10 21:43:29] [Output] : [>o<] *** Shev Gallardo bemutat.
[2021-09-10 21:43:30] [Output] : [>o<] Szonja De Lorenzo mondja: Kicsi buzi.
[2021-09-10 21:43:30] [Output] : [>o<] Eliot Ortwin mondja: Fasszopók!
[2021-09-10 21:43:31] [Output] : [>o<] *** Eliot Ortwin előveszi a telefonját
[2021-09-10 21:43:32] [Output] : [>o<] *** Eliot Ortwin elteszi a telefonját
[2021-09-10 21:43:32] [Output] : [>o<] *** Shev Gallardo bemutat.
[2021-09-10 21:43:33] [Output] : [>o<] Justin La Cruza mondja: Tejfogu Kinderkommando
[2021-09-10 21:43:34] [Output] : [>o<] *** Eliot Ortwin elővett egy fegyvert. (Camo MP-5 (Saláta 2.0))
[2021-09-10 21:43:34] [Output] : [>o<] *** Shev Gallardo bemutat.
[2021-09-10 21:43:38] [Output] : [>o<] Szonja De Lorenzo mondja: Szegénynek áll a farka a buzikra.
[2021-09-10 21:43:39] [Output] : [>o<] Eliot Ortwin mondja: A rák megver.
[2021-09-10 21:43:40] [Output] : [>o<] *** Eliot Ortwin elrakott egy fegyvert. (Camo MP-5 (Saláta 2.0))

Kiváló, értelmes IC megnyilvánulás mondhatom.


Illetve az elővétel és az elrakás közt ha jól számoltam eltelt 6másodperc. - Ez nem kevés idő, ha véletlen lett volna hamarabb eltűnt volna az a fegyver. :)

Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: VladV2 és deemoN

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
Szia!

Képen látszódik, hogy ekkor éledtem újra:
Nem üldöztettem magam, előtte egy megmentő akció volt, ami kudarcba fulladt. Randy Henderson fogalmam sincs, hogy ki, az fix, hogy ő engem nem üldözött mivel üldözésről szó csak délután volt, kb 6 óra fele. (Nem pontos idő) A fegyvert utána vásároltam, egy M4-el együtt viszont az mp5 nálam maradt, mivel rabolni szerettünk volna (ekkor éppen még nem volt leRP-zve), ugye haverom kifagyott írtam Dzsamboo-nak, hogy szedjen fel, nem szedett fel így instant gyógyítással felszedtem magam és haveromhoz siettem. Ekkor konfliktusba keveredtem a rendőrökkel és lelőttek. 15 perc múlva újraéledtem a kórháznál és ott volt 'haverom' (IC ismertem meg) és próbáltam IC karakteremhez méltóan visszaszerezni a járművemet, illetve elzavarni azokat akik konfliktust generáltak vele. Továbbá, ha én kaptam forgalmas helyen való fegyverelővételért szankciót, akkor a másik fél miért nem kapott? Én értem, hogy csak egy kés volt nála, viszont fegyvernek minősül az is, nála pedig huzamosabb ideig volt, az fix.

[2021-09-10 21:42:47] [Output] : *** Szonja De Lorenzo elteszi a kését.
[2021-09-10 21:42:48] [Output] : *** Szonja De Lorenzo elővesz/elrak egy kést az övéről/övére
[2021-09-10 21:42:48] [Output] : *** Szonja De Lorenzo elrakott egy fegyvert. (Camo knife (kenő kés))
[2021-09-10 21:42:48] [Output] : *Az övén egy 3,5 CM pengélyű kést van ((Szonja De Lorenzo))
[2021-09-10 21:42:52] [Output] : Szonja De Lorenzo mondja: Máskor okosan buzi.
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Továbbá, ha én kaptam forgalmas helyen való fegyverelővételért szankciót, akkor a másik fél miért nem kapott? Én értem, hogy csak egy kés volt nála, viszont fegyvernek minősül az is, nála pedig huzamosabb ideig volt, az fix.
Szorul a hurok és inkább elkezdjük dobálni a sarat a másikra? - Nem szép dolog..

Ismét elmondom, hogy egyedül voltam fent admin. - Jöttek a PM-ek, közben próbáltalam figyelni a te cselekvésedet, te játékodat mivel ebben az esetben te voltál a panaszolt fél.

Véleményem szerint ezt nem így kellett volna csináld, nem kellett volna a fegyvereddel hadonászni és nem lenne gond. - Legközelebb jobban gondold át hogy cselekedsz.

Pacsi.
 
Utoljára szerkesztve:

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
"Véleményem szerint" oda kellett volna jönni nem csak úgy berakni jailbe. Továbbá valamiért kerülöd a kérdésem megválaszolását, mivel Randy Handerson engem nem üldözött, sőt velem nem csinált semmit, hisz én akkor éledtem újra.

Illetve, ha panasz jogos is, akkor, "véleményem szerint" nem egyoldalú bírálatot kellett volna létesítened.
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Nem vagy tisztában az egyoldalú bírálat fogalmával sem ahogy látom.

Ha én a PM után, szó nélkül be jailezlek üldöztetésért az egyoldalú bírálat.

ha viszont…

Specellek, nyomon követem a játékmeneted és én abban valami nyilvánvalóan kifogásolhatót vélek észrevenni nekem nem kötelességem oda menni hozzád és bármit is mondani.

Illetve nem kerülöm a választ, egyszerűen csak nincs helye itt ennél a Panaszkönyvnél de szólj ha te ezt nem így gondolod.

Nyilvánvaló szabálysértést követsz el és még te nyomod a haha reactokat itt a PK alatt és te kérdezel fel engem, durva.

Úgy érzem kifejtettem mindent a PK-val kapcsolatosan, FA válaszáig nem reagálok többet.
 
Utoljára szerkesztve:

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
Ha már te arra hivatkoztál, hogy azért kezdtél el specelni, mert ő írt neked: "[2021-09-10 21:43:08] [Output] : [Fogadott PM]: Randy Henderson (65): csáó egy srác üldözteti magát és indokolatlanul van nála fegyver", akkor szerintem nagyon is van helye a panaszkönyvnél.
 
Utoljára szerkesztve:

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Hali, előre is bocsánat hogy ide írok , de szeretném kicsit tisztázni ezt az ügyet, tekintve rá hogy én küldtem Rád Santorino-t. Láttalak IC a fegyverrel, ahogy beszálltál az autóba, De mivel azt hiszem Épp Lincolnba voltam, így nem kezdtem el rád menni. Majd aztán nagyjából 3-4x mentél el mellettem gyorsan, jöttél majdnem nekem, szándékosan átmentél a piroson, szembesávba, megálltál, utánam fordultál és folytattad. Szándékosan nem foglalkoztam veled, mivel akkor már Santorinonak írtam. egyébként ezek szerint MG ztél is.
(mp5 nálam maradt, mivel rabolni szerettünk volna (ekkor éppen még nem volt leRP-zve),
Ha azért maradt nálad ,mert rabolni akartatok , de még nem volt le RP-zve, akkor miért volt már nálad előre ? Ha Ennyire rabolni akartál, akkor miért hergeltél szándékosan? Santorino csak a munkáját végezte.
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu és Benitoo

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
Volt egy lövöldözés, meghaltam és ekkor éledtem újra: "[2021-09-10 21:42:23] [Output] : [INFO]A kórház orvosai sikeresen elláttak." Te pedig az admint "[2021-09-10 21:43:08] [Output] : [Fogadott PM]: Randy Henderson (65): csáó egy srác üldözteti magát és indokolatlanul van nála fegyver" a kórházi konfliktusnak pedig "[2021-09-10 21:43:32] [Output] : Justin La Cruza mondja: Tejfogu Kinderkommando" lett vége, ezután bementem szereltetni "[2021-09-10 21:44:24] [Output] : Szabo Bendeguz mondja: Üdvözlöm! Szabo Bendeguz vagyok az SCCS-től. Azonnal hozzálátok a károk felméréséhez! Teljes javítás lesz?" ekkor, majd kaptam a jailt "[2021-09-10 21:44:47] [Output] : [AdminJail]: Santorino bebörtönözte Eliot Ortwin-t 120 percre.
[2021-09-10 21:44:47] [Output] : [AdminJail]: Indok: Forgalmas helyen való fegyverelővétel." ekkor.


[EDIT] Nem gond, hogy ide írsz @Randy Henderson mivel megszeretném beszélni az ügyet, ha már ott nem volt lehetőségem.

[EDIT2] A fegyver azért is volt nálam, mivel már előtte üldöztek engem, mivel tudtam, hogy körözés van rajta, ezért nem adtam magam könnyen. Illetve, esélyem se lett volna MG-zni, hisz azt a srácot akivel voltam, nem is ismerem, csak IC haverkodtunk össze, ezután pedig beköpött a rendőröknek.
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
[EDIT] Nem gond, hogy ide írsz @Randy Henderson mivel megszeretném beszélni az ügyet, ha már ott nem volt lehetőségem.
Csak egy pár kérdésem van hozzád…

Büntetve lettél miatta?
Adminügy keletkezett miatta?

Teljesen más egyértelmű szabálysértés miatt lettél szankcionálva amit a kettő szememmel láttam így nem értem mit akartál te megbeszélni rajta?

Ha PK-t nyitsz , előtte légyszives gondold át jobban mire is akarsz kihegyeződni..

Ismét elmondom. - Egyáltalán nem gondolom hogy nekem oda kellene mennem hozzád beszélni bármiről is ha a szemem előtt követtél el ismételten elmondom egyértelmű szabálysértést ami a fentebb bemutatott logokban is egyértelműen látszik.

Forgalmas helyen elővetted a fegyveredet és elkezdtél vele hadonászni állításod szerint véletlen. Logban látszik előveszed a telefonod majd elrakod. Ez mindössze egy másodpercet vett igénybe a fegyvert pedig amit “véletlen” vettél elő valahogy 6mp-ig a kezedben volt.
Teszem fel a kérdést kit akarsz a továbbiakban megpróbálni megvezetni? Mert azt csinálod.
- Engem aki a két szemével látta vagy a bíráló Főadmint?

Ne keverj ide egy olyan dolgot ami miatt nekünk nem is volt ügyünk egymással.

Bírálásig vagy ha szükséges valami info FA-nak továbbítom de én nem szeretnék a továbbiakban reagálni erre a panaszkönyvre mert teljesen hitelt vesztett a szememben.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Az admin nem köteles odamenni és elmondani mit tettél és azt megbeszélni amit látszatra egyértelműen látni lehet.
Nem tudom @Santorino honnan jött neked ilyen szabály, hogy "Forgalmas helyen való fegyverelővétel" ilyen szabály nincs a szerveren és nem is volt. Tudom jól, hogy egyedül voltál fent admin de ugyan úgy helyesen kell cselekedj ha nem vagy benne biztos nézd meg máskor a szabályzatot.
Panasz jogos
Santorino minuszpontba részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.