Eliot Ortwin jelentkezése a See Game Helpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Cső! Ferinek hívnak, 16 éves vagyok 2005.09.10-én születtem egy kisebb városban. Egy községben élek Jász-Nagykun-Szolnok megyében. Körülbelül már 7 éve RP-zek, megfordultam már több nagyobb, illetve kisebb szerveren is adminként, textúrázóként, akár frakció leaderként is. Hobbijaim közé tartozik a motorozás, SeeMTA szerverein való RP-zés (Jelenleg csak V2) illetve a textúrázás is. Körülbelül három éve textúrázok már, kisebb nagyobb sikerrel, viszont a sikereim közé sorolom be, hogy a SeeMTA LV-n kívül az összes SeeMTA szerveren vannak munkáim. Visszatérve a motorozásra, jelenleg van egy 2010-es Derbi Senda X-Treme SM 50-em, s vele gyűjtöm a levezetett kilométereket, jelenleg csak egy nagyobb telken, viszont, ha minden jól megy akkor márciusban lesz a forgalmi vizsgám és utána már közúton is vezethetem az én fenevadam. Egyébként mezőgazdasági gépész technikusnak tanulok a lakóhelyemtől körülbelül 30 kilóméterre.

Mióta játszol a szerveren?

Kettő éve és tizenhárom napja játszok ezen a szerveren.

Eddigi elért dolgok:

Elért dolgaim közé nem a pénzemet fogom besorolni, hanem azt a remek baráti társaságot amit megszereztem itt a szerveren, innen is üdvözlöm Őket! Egyébként elért dolognak tekintem azt, hogy a szerveren bent van pár darab munkám és mai napig bizalommal keresnek a frakció leaderek azzal, hogy skineket, akár kisebb, nagyobb matricákat kell nekik csinálnom. Illetve, voltam már a szerveren frakció főleader is, a See City Taxi -nál, viszont időhiány miatt, illetve kisebb nagyobb veszekedések kárán leadásra került a kezem alól.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Itt is ki szeretném próbálni magam, hisz már voltam a SeeMTA V3, illetve a V3 LV szerveren is a See Game Helpdesk tagja. Azokon a szervereken is mindig továbbjutottam adminisztrátori pozícióba, itt is megszeretném ezt a feladatot próbálni. Továbbá, én egy jószívű embernek tartom magam, aki ott próbál segíteni ahol tud, szerintem ez egy megfelelő pozíció számomra.

Miért téged válasszunk?

Van tapasztalatom eme pozícióban, nagyon szerettem az összes szerveren SGH Adminsegéd lenni, szerettem segíteni a játékosoknak, akár betanítani, csupán csak egy segítségnyújtást írni nekik. Továbbá, eléggé sokat vagyok elérhető a szerveren, ez mellett terhelhető, magabiztos, illetve maximalista személyiség.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap kettő, három órát. Hétvégén akár öt órát is!

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

Először tájékoztatom OOC chaten, hogy hogyan kéne ezt az egészet csinálni, ha látom, hogy nem világos ez neki, akkor szólok adminsegéd chaten egy adminisztrátornak, hogy getteljen el például egy háztetőre és megkezdem a kezdő player betanítását. Mindent elmondok neki amit Ő nem ért.

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

Általam kiválasztott munka a BENZINSZÁLLÍTÓ munka.

Legelsőnek menjünk el a városházára, a képen látható ikonhoz, ahol 'Marco Shirt' nevű NPC-nél tudjuk felvenni a munkát. 'M' betű lenyomásával előjön a kurzor mód a játékban, majd az NPC-re rákattintunk a bal klikkel, majd a BENZINSZÁLLÍTÓ munkát elvállaljuk.
FgMlgEc.png

Miután ezt megtettük, nyissuk meg a térképet az 'F11' lenyomásával, ekkor keressünk egy teherautó ikont, majd menjünk oda.
oJyKDez.png

Ha megérkeztünk ide, akkor hajtsunk be a telepre, s szabályosan parkoljuk le a gépjárművünket, mivel a Parkolásfelügyelet munkatársai a szabálytalanul parkoló járműveket akármikor elszállíthatják! Amint megérkeztünk a telep belterületére, menjünk bele a kék CP-be, majd kérjük le a járművünket a(z) 'Ezt szeretném!' gomb lenyomásával.
aeDgcxN.png

Ha megvan a gépjárművünk, szálljunk be és indítsuk be a 'J+SPACE' billentyűkombinációval, majd hajtsunk bele a zöld CP-be.
77OajJO.png

Ha belehajtottunk a zöld CP-be, akkor elvállaltuk a munkát, azaz most már élesbe csinálhatjuk az egészet, viszont fontos oda figyelni a jármű állapotára, hisz, ha összetörjük a járművünket, akkor levonja a pénzünket a rendszer, ezáltal kevesebbet kapunk.
sFTjQME.png

Álljunk bele a kis téglalap alakzatba, s töltsük fel a járművünket üzemanyaggal. Ezt az 'E' betű lenyomásával tehetjük meg!
O1AyYzl.png

Ha minden megvan, akkor menjünk a kijelölt helyre, ami az Én esetemben az Északi benzinkút.
oLYLJ9a.png

Álljunk bele a téglalapba, majd az 'E' betű lenyomásával ürítsük ki a benzinszállítót. Amint ez megvan, megkapjuk a fizetésünket. Csak akkor kapunk maximális fizetést, ha nem törjük össze a gépjárművünket. Az árak távolságtól függően változnak.

HA folytatni szeretnéd a munkát, akkor menj vissza a telepre, s kezd elölről az egészet.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: Okmányirodában tudják kiváltani a játékosok az irataikat, ezáltal később eltudják kerülni az esedékes büntetéseket, továbbá a városházán tudnak felvenni munkát, mellyel megtudják jövedelmezni a saját vagyonukat.
Autósiskola: A játékosoknak fontos, hogy megszerezzék a jogosítványt, hisz ez az okirat feljogosítja őket a szerveren való jármű vezetésre, továbbá a megszerzése után a rendvédelmi szervek sem fogják Őt megbüntetni az miatt, hogy nincs jogosítványa.
Egy bolt: A bolt szerintem nagyon fontos a játékosoknak, hisz fontos nekik élelmet, illetve kommunikációs eszközöket vásárolni.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

OOC chaten írom a srácoknak akikkel éppen RP szituációt folytatok, hogy várjanak egy tíz percet, hisz egy kezdő játékost kell betanítanom, vagy csupán csak segítenem kell neki. Majd, ha segítettem, akkor folytatódhat az én részem az RP-be.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Adminsegéd chaten szólok az esedékes adminisztrátoroknak, hogy az adott ID-jű játékos NONRP-s hirdetést tett fel, esetleg be is másolom a logot.

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

Természetesen jelzem egy SGH vezetőnek, ő pedig elintézi a kellő szankciókat.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam már, viszont a legutolsó jailem az jogtalan volt, hisz ezután panaszkönyvet írtam az érintett adminisztrátorra, ezáltal ő jogos panaszt kapott
cPxBgrF.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam, nem is szeretnék bannolva lenni.
fYFBCV6.png
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia barát.
Átolvastam a lapodat, sok sikert kívánok. Jól bemutattad a benzinszállító munkát, így már tudom, hogy hogyan lehet dolgozni. ??
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Sziaa,bejövős lap lett,eddig ez fogott meg a legjobban. Elég részletes szerintem. Sok sikert,támogatlak.
 
  • Imádom
Reactions: Fecsu

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Sziasztok. - Köszönöm szépen mindenkinek!
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Szevasz nagyon fasza kis lap lett hajrá Ferikém
 
  • Imádom
Reactions: Fecsu

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
Az elvárásokat biztosan tudod teljesíteni?Láttam,hogy V3-on nem nagyon sikerült.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.
Beszéltem veled TS-en amennyiben tényleg tudod az elvártakat teljesíteni akkor várunk sok szeretettel.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős és Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.